Pradawna Forteca ~By MarciN&Kadzi

Zaczęty przez Athanores, Październik 28, 2014, 17:46:39

« poprzedni - następny »
Do dołu

Athanores

PRADAWNA FORTECA ,,DARAN"

Historia:
Budowę Daranu, zaczął niejaki Brann Kerin, jeden z najwyższych dowódców północnych ziem kontynentu. Plan jego, miał składać się z fortecy na zboczu gór przy oceanie. Jednak podczas drugiego roku budowy, zaczął się rok tysięczny, który zwiastuje klęski żywiołowe. Jedną z nich była klęska ziemi, oznaczająca trzęsienia i załamania traw i skał. Gdy wstrząsy ucichły, na podzielonym skraju, budowa przyjęła nowy plan. Do osobnych wysp Starego Kontynentu dobudowany mosty, czyniąc całą fortecę umiejscowioną przy wodzie na wysokich, niedostępnych dla uchodźców wyspach. Całość jednak została po setek lat zniszczona przez niewyjaśnione siły. Dzisiaj Forteca zostaje pamiątką Branna, o sile jakiej mógł dosiąść.

Opis:
Forteca została zbudowana na przestrzeni końca września do dzisiaj (28 października). Z Początku budowałem ją sam, jednak później dołączył się także Kadzidlak. Na koniec _MilesPL_ Wykonał te przepiękne screeny na shaderkach.

Screeny:

Dla ciekawskich:
Działka jest na mapie ogólnej, ID to 0;-19

Dziękuję za pomoc i Pozdrawiam.
~MarciN
Do you dream while you sleep or is it an escape from the horrors of reality?

Anitaa

Bardzo dobra budowla Marcinie. Oby tak dalej!

MrDrobiu

Sandra2371

[IMG]http://www.speedtest.pl/test/91278626[/img]

WeronKing12

Jestem królem Lc lam i bogiem za razem mam to na piśmie (żart) od Księdza Mariusza i jestem lamą lamy łączmy się w pokoju Chrystusa Lamowego Amen :3

Do góry