Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 03 luty 2011 Aktualizacja 21 grudzień 2015

Reklama


Licencja Minecraft - za czasów Notcha (nie mylić z EULA)

bolda500 21 grudzień 2015
Prawa autorskie
Co otrzymujesz przy zakupie..
Należy wziąć pod uwagę, iż prace nad Minecraft wciąż trwają i nie jest to gotowy produkt. W tej chwili dostępny jest tryb sandbox.
Jednakże, w każdej chwili możesz kupić promocyjne konto beta, które również będzie obejmować pełną wersję gry!
Z każdym wypuszczonym przez nas uaktualnieniem gry, będziemy stopniowo zmniejszać rabat dopóki nie osiągniemy końcowej wersji gry i pełnej ceny produktu. Więc, im wcześniej kupisz, tym niższą cenę uzyskasz!
Mimo, że jesteśmy gorąco zainteresowani tym projektem, nie możemy zagwarantowć tego, że będzie skończony - dlatego też oferujemy cenę promocyjną.
Kupując grę płacisz za jej obecną wersję. Przyszłe uaktualnienia są dodatkowym bonusem.
 
Jedna ważna zasada..
Nie rozprowadzaj niczego co stworzyłem. Zaliczyć do tego należy klienta oraz oprogramowanie serwera dla gry,
a także zmodyfikowane wersje wszystkiego co stworzyłem. Żebym mógł utrzymywać kontrolę nad projektm, wszystkie przesłane gry muszą pochodzić z pojedyńczego źródła centralnego(?). Mam nadzieję, że to rozumiesz.
 
Co możesz zrobić..
Jeśli kupiłeś(/łaś) grę, możesz bawić się i modyfikować ją . Byłbym wdzięczny gdybyś nie nadużywał mechaniki gry (np. w celu przeszkodzenia innemu graczowi.  Zob. : griefing
Pamiętaj, żeby nie rozpowszechniać dokonanych zmian. Jakiekolwiek narzędzia, które napiszesz dla gry od zera należą do Ciebie.
 Możesz dowolnie wykorzystywać screenshot'y i filmy które stworzyłeś w grze. Wtyczki/pluginy/mody do/dla gry również należą do Ciebie i możesz zrobić z nimi co chcesz, wliczając w to sprzedaż zarobkową.
 
Inne..
Wszelkie sugestie uznawane są za wolne chyba, że przed ich dokonaniem uzgodniono inaczej.
Nie mam zamiaru umieszczać ogromnej listy EULA. Staram się być otwarty i szczery. 
Mam nadzieję, że inni będą mnie traktować tak samo.
/ Markus Persson

Reklama

Oceń artykuł
2.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 2.33 (3 ocen)
Udostępnij