Nie słuszne oskarżenia PModa wrcharmera

Zaczęty przez Westner, Styczeń 27, 2014, 00:34:32

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Westner

Styczeń 27, 2014, 00:34:32 Ostatnia edycja: Styczeń 27, 2014, 15:46:23 by Westner
Witam. Wiec Sprawa zaczyna siÄ™ od areny PVP przyszÅ‚o mi siÄ™ zmierzyć na niej z waszym PModem sytuacja wyglÄ…daÅ‚a tak raz przegraÅ‚em lecz potem wygraÅ‚em 2 razy z rzÄ™du na co wasz PMod niesÅ‚usznie oskarżyÅ‚ mnie o nodusa czy tam jakieÅ› cheaty . Jest to dla mnie Zabawne bo ja raczej staram siÄ™ grac Fair na takich serwerach jak i zatem na Wszystkich NO i raczej bym wiedziaÅ‚ czy mam cheaty i wy tez byÅ›cie już dawno to wykryli no wiec nie mowie Aby ukarać Warcharmera za to oskarżenie ale najpierw rozpatrzeć ta sprawÄ™ ewentualnie ustawić go do pionu Bo nie wiem jak inni ale ja niestety nie ustÄ…piÄ™ gdy ktoÅ› zacznie  wytykać mi takie bizdety .On nawet nie zastanowiÅ‚ siÄ™ nad tym co on tak naprawdÄ™  pisze tylko wlanÄ… jakieÅ› KÅ‚amstwa I za to jestem zÅ‚y .Jak coÅ› mam Å›wiatków z tej sytuacji /Martyne i kogoÅ› tam jeszcze .A i jeszcze jedna sprawa czy nie sadzicie ze gdyby ktoÅ› z graczy miaÅ‚ Cheaty nie zabijaÅ‚ by bosa na 1 Hita ? ProszÄ™ o postawienie siÄ™ w mojej sytuacji Oraz przepraszam za bÅ‚eedy ale pisze to o godzinie 0:33 i z telefonu :) 

gural_przez_u

O której kolwiek godzinie byś nie pisał, twój post nie przestrzega elementarnych zasad poprawnej polszczyzny i ortografii, popraw prosze te błędy. Co do całego zajścia to jak już składasz skargę to nie mów, co mam z Pmodem zrobić bo ja sam o tym decyduje i nie potrzebny mi nikt do pomocy. Co do tego całego nodusa, killaury czy o co tam chodzi to nie jestem w stanie tego rozstrzygnąć, ponieważ racja jest po obu stronach. Z jednej strony sam zauważyłem, że coś jest nie tak z tym, że np. bijesz bokiem (te cheaty nie dają ci super damage tylko na przykład to że we wszystkich kierunkach nawet za siebie), ale to moze byc kwestia pingu. Z drugiej strony faktycznie Warchammer nie powinien cie oskarżać bez dowodów. W każdym razie zamykam sprawę a ja z tym Pmodem pogadam.

Westner

Styczeń 27, 2014, 15:36:21 #2 Ostatnia edycja: Styczeń 27, 2014, 18:37:56 by Westner
Spoko i  dziÄ™kuje oraz przepraszam :) bo wiem , że ja też nie jestem Å›wiÄ™ty :)  o  i jeszcze nie bije bokiem to tylko tak sie zdaje ponieważ obkrÄ™cam sie szybko  bo mam ustawiona myszke na 4 poziom DpI :) no i jeszcze ping :)