Wrzesień 27, 2020, 02:57:29

Aktualności:

Witaj na Forum
Minecraft Polska

Ach te bany...

Zaczęty przez GUCIO4, Kwiecień 10, 2014, 21:39:14

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GUCIO4

Witam!
Jakiś czas temu dostałem bana za: " skrypt do AuthMe który przechwytuje hasła ( sam zrobiłem :D ) "
Coś w tym złego ze znam hasła graczy?
Czasem chce np sprawdzić co robił gracz wchodząc na jego konto :P ( nie ma tylu komend aby to wszystko sprawdzić )
Proszę o szybką odpowiedź, w końcu zapłaciłem 4zl xD.

bolda500

Skrypt do authme, który przechwytuje hasła. Nie rozśmieszaj nas. Za wypisywanie takich głupot jest ewidentny ban na stałe. Zresztą jesteś jakimś niezłym osłem skoro twierdzisz że masz prawo być w posiadaniu haseł do kont innych graczy i wchodzić na nie żeby sobie sprawdzać co robili. Uważasz się za jakiegoś boga serwerów że chcesz kontrolować i naruszać prywatność innych osób? Użyje pewnego hasła mojego kolegi z administracji: "Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie".

GUCIO4

Nie miałem złych zamiarów, bardzo szanuję graczy na moim serwie. Zadko wchodzę na konta innych. Nie obchodzi mnie co robią, ale jeśli jakiś cwaniak pisze, że nie ma cheatów a mam taki spam od niego na NoCheatPlus ( do tego cały czas go wywala go za speedmine ) no to co ja mam zrobić xD. Zazwyczaj obchodzi się bez wbijania na konta. W końcu mam OpenInv, ICU i inne pluginy do sprawdzania graczy.
Jeśli szanowna Administracja ma czas aby wbić na TS serwera, to byłbym niezmiernie szczęśliwy :D [ bede pewnie na nicku GUCIO4, moze GUCIO4[SWAG] (gildia na mchc)]