Listopad 28, 2020, 17:22:09

Aktualności:

Witaj na Forum
Minecraft Polska

Odbanowanie za nic

Zaczęty przez Grodster123, Wrzesień 14, 2014, 11:33:14

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Grodster123

Nick gracz do odbanowania: Grodster
Osoba banujÄ…ca: bolda500
Data zbanowania 2014-09-14 09:31
Powód zbanowania: Sam nie wiem ale niby "admin ma zawsze racje"
Treść odwołania: Uważam że nie powinienem dostać bana i to tylko dlatego że zabiłem 1 gracza ! Chciałem żebym miał statystyki zresetowane nawet bym już chciał bana za 2 dni. A zostałem zbanowany na zawsze. Poza tym dodaje że bolda500 używała wulgarnych słów.

bolda500

Jeszcze masz czelność przychodzić na forum po UB. Nie licz na to. Zakładasz gildie dodajesz gracza, każesz mu zdjąć EQ i go zabijasz na uboczu żeby nabić sztucznie statystyki i to kilka razy z rzędu jak widziałem. Potem tłumaczysz się że nie interesuje Cię turniej. To powiedz mi na chu... w ogóle wchodzisz na serwer i mieszasz w statystykach swoim debilnym zachowaniem? Mam dość twojego i innych cwaniactwa i chamstwa. Perfidnie oszukujecie na każdym kroku a teraz wielce masz jakieś problemy bo nie wiesz za co dostałeś bana. Myślicie sobie że tu debile siedzą? Mylisz się. Jak chcesz posłuchać wulgaryzmów to wejdź na TS.

Grodster123

Ja nie rozumiem po co graczom odbierać grę ? Kiedyś to był mój ulubiony serwer. Przecież każdą sprawę można wyjaśnić na spokojnie.

bolda500

Ty już nie jesteś graczem. Jesteś oszustem i tyle w temacie.