Sierpień 06, 2020, 00:32:52

Aktualności:

Witaj na Forum
Minecraft Polska

Vip

Zaczęty przez Mr.cynamon, Listopad 03, 2013, 18:35:33

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mr.cynamon

[creeper] A wiec tak mam pytanie gdzie mmozna kupic vipa?  [diament]

HockalisPvP

Na Starożytnej, nie da się kupić Vipa. Jeżeli dobrze patrzyłem jak byłem na spawnie.

bolda500

Hockalis ja widzę że ty dużo wiesz o serwerach i o tym co na nich jest a czego niema. Powiem tylko jedno i to tyczy się wszystkich:

Informacji o nowych serwerach, rangach, usługach, eventach oraz każdej inne nowości lub zmianie może informować tylko ktoś z administracji lub moderacji serwerów/forum a nie użytkownik "przesiadujący" na TS z nami i mający szczątkowe informacje o tym co planujemy, dodajemy do serwerów itd.

Wracając do tematu rangi na serwerze możliwe że zostaną dodane ale chyba najlepiej będzie jak pojawią się one kiedy cała sieć przejdzie na 1.7.2. Potencialnie stracone itemy itp na mapie 1.6.4 nie były by zwracane na 1.7.2 więc wolimy poczekać do czasu zmiany wersji. Możliwe że pojawi się temat na forum co gracze by chcieli aby dodać dla vipa oraz inne propozycje płatnych rang lub przedmiotów.

Czary

Listopad 04, 2013, 22:52:48 #3 Ostatnia edycja: Listopad 04, 2013, 22:55:21 by Czary
Na serwerze można było otrzymać rangę Donator za wpłacenie 100zł na utrzymanie serwera przynajmniej tak było gdy Pitch nie przekazał go ów stronce. Ranga pozostawała na zawszę i dodawała opcję fly oraz tpa i wiele innych.

http://starozytna-kraina.pl/dotacje.php

bolda500

Ta ów stronka i tak hostowała ten serwer a współpraca z PitchBlackPL trwa już długo. To tylko w celu wyjaśnienia :P

A co do rang VIP i podobnych 2 posty wyżej jest dokładnie napisane jak może wyglądać nowy system rang i kiedy się pojawi.