Sierpień 05, 2020, 23:53:40

Aktualności:

Witaj na Forum
Minecraft Polska

Moja kasa i itemy przepadły.

Zaczęty przez MrPumaPL, Listopad 25, 2013, 17:42:12

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MrPumaPL

Listopad 25, 2013, 17:42:12 Ostatnia edycja: Listopad 25, 2013, 17:43:52 by MrPumaPL
Witam, dziÅ› na serwerze sprzedaÅ‚em 4 diaxy żeby kupić konia, ale nie dostaÅ‚em kasy oto SS : http://bankfotek.pl/view/1617348 po tym incydencie wyszedÅ‚em z serwera, ponieważ myÅ›laÅ‚em że to bug. ZachodzÄ™ a tu nie ma moich itemków oraz nadal nie ma kasy. StraciÅ‚em co najważniejsze: Diax miecz bez enchantu, nametag o nazwie "Stefan"  :) oraz troche jedzenia ok. 20 sztuk miÄ™sa ale darujmy :). ProszÄ™ o zwrot 1000$ nametag'u o nazwie "Stefan" i diax miecza bez enchantu. Z góry dziÄ™kujÄ™.

Czary

Na serwerze była cofka i nie przewidujemy oddania rzeczy bo problemy techniczne zawsze mogą wrócić stworzenie nametaga i wykopanie kilku diaxow to jest dosłownie 15min grania..

MrPumaPL

Dobra a dalej straciłem jeszcze 7 diaxów bo wywaliło w jakiś spawn innego serwera (lub nie wiem co to jest bo gram od niedawna)

gural_przez_u

Wywaliło cię na główny serwer Minecraft Polska, co było powodem tej dziwnej cofki nie wiem. Niestety z powodu tego, że nie jesteśmy w stanie sprawdzić wasz stan konta przed cofką pieniądze niestety nie będą oddawane. Co najwyżej możemy graczom to wynagrodzić jakimś bonusowym na serwerze (kilka diamentów lub inne wartościowe przedmioty).