Sierpień 05, 2020, 23:42:36

Aktualności:

Witaj na Forum
Minecraft Polska

błedny kod lub numer

Zaczęty przez marveli, Listopad 02, 2013, 17:18:50

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marveli

WysÅ‚aÅ‚em sms na numer 75068 ten AP... i przysÅ‚ali mi  BÅ‚Ä…d .WIADOMOŚĆ ZOSTAŁA PRZESŁANA NA ZŁY NUMER K KASE ZEÅ»ARŁO  JEÅšLI BĘDZIE TRZEBA PODAĆ PIERWSZE 6 CYFR NUMERU TEL DO SPRAWDZENIA TO DAM NA PW

SletH

No czyli, nie tylko mi się taka historyjka przydarzyła ...

marveli

a wystarczy podać pierwsze 6 cyfr telefonu i wejść na strone hostingu i sprawdzić czy był jakiś sms z tego numeru

bolda500

Doładowanie portfela o 100 punktów:
SMS o treści ad mcpl5 na numer 75480
Koszt SMS 6,15 zł z VAT

Doładowanie portfela o 200 punktów:
SMS o treści ad mcpl9 na numer 79480
Koszt SMS 11,07 zł z VAT

Doładowanie portfela o 300 punktów:
SMS o treści ad mcpl14 na numer 91400
Koszt SMS 17,22 zł z VAT

Doładowanie portfela o 550 punktów:
SMS o treści ad mcpl25 na numer 92550
Koszt SMS 30,75 zł z VAT

Czy widzisz gdzieÅ› tutaj taki numer sms? MAMY ZAWSZE NA POCZÄ„TKU "ad mcpl..." a nie AP.

Wchodzicie na jakiÅ› zjeba..  serwer, wysyÅ‚acie sms a potem wchodzicie na caÅ‚kiem inne forum i robicie zamieszanie. PomyliÅ‚y siÄ™ wam serwery lub fora do serwerów na których gracie. Nie mamy takich numerów wiÄ™c pretensje możecie mieć do kogoÅ› innego ale nie nas.

SletH

Wybacz, kolego, ale wysłałem na serwerze który należy do tego forum. Wysłałem sms, dokładnie tak samo jak teraz napisałeś ... więc proszę jak nie wiesz to się nie wypowiadaj ...

bolda500

Ok. Nie wypowiadam się już więcej w postach i w ten sposób nie uzyskasz pomocy skoro ci moja wypowiedź przeszkadza. Może jeszcze zabronisz mi wchodzić na forum co?

Zresztą i tak nie wysłałeś pewnie sms, bo nie potwierdzileś tego w żaden sposób więc nei zabieraj głosu w temacie, który nie dotyczy ciebie.

marveli

mi chodzi oto że wchodzi siÄ™ na strone starożytna kraina-pl  i kupujesz sobie wÅ›cie na serwer oicha i verteza do budowania

bolda500

Wysłanie na błędny nr lub błędnej treści to wina użytkownika a nie nasz więc niby co mamy z tym zrobić. Zwracać kasę każdemu kto źle wysłał lub próbował by nas naciągnąć. Reklamacje do Starożytnej Krainy można wysyłać tutaj: http://www.dotpay.pl/reklamacje

Jeszcze jeden post osoby, która nie założyła tego tematu i będzie ban bo mam dosyć tych waszych zabaw w prawników innych osób.
Wasze komentarze i wypowiedzi za osobę która ma problem są tu zbędne, robicie tylko zamieszanie nic więcej.

SletH

bolda500 słuchaj wysłałem mój numer telefonu, osobie która o to prosiła, i w ten sposób udowodniłem że wysłałem mogę nawet wrzucić zdjęcia z sms'em. Nie każę ci nie wchodzić na forum, tylko nawet nie masz pojęcia o czym piszesz !!

Zero

Właściciel serwerowni raczej ma pojęcie o tym co pisze i powinieneś w kulturalny sposób prowadzić z nim rozmowę.

Dodatkowo otrzymujesz ostrzeżenie za robienie za prawnika innych użytkowników i wypowiadanie się w wątku którego nie założyłeś i nie powinieneś w nim pisać.

bolda500

Aż normalnie dziwne że nie dałeś mu bana :P