Czerwiec 23, 2018, 08:29:53

Aktualności:

Witaj na Forum
Minecraft Polska

Ostatnie wiadomości

Strony1 2 3 ... 10
1
Pomoc / Odp: Problem z kontem minecraf...
Ostatnia wiadomość przez bolda500 - Maj 30, 2018, 21:12:07
Brak potwierdzenia zakupu i/lub dostępu do poczty, gdzie było aktywowane konto będzie dużym problemem. Musiał byś pewnie bardzo precyzyjnie podać datę zakupu i może jakieś inne szczegóły płatności lub tego konta email. Próbować możesz, tego Ci nikt nie zabroni ale może być mega ciężko.
2
Pomoc / Odp: Wersja Minecraft - czy da...
Ostatnia wiadomość przez bolda500 - Maj 30, 2018, 21:10:01
Witaj.

Wersja Java działa na każdym systemie, wersja W10 tylko na Windows 10.
Co do grania zamiennie to możesz tak robić, ale nie na tej samej mapie bo obie edycje nie łączą się ze sobą, mają odmienne środowisko i silnik gry.

Pierwszy to Java Edition i na to masz mody także. O co z modami chodzi zobac tutaj: http://minecraft.org.pl/kategorie/mods

Drugi to Bedrock Edition, dość nowy silnik który łączy kilka platform, między innymi W10, Xbox, PS4. 
Na jest mniej modów i wtyczek, są za to oficjalne serwery dopuszczone przez Mojang/Microsoft.

Więcej o zmianach w grze itp. znajdziesz na stronie tutaj: http://minecraft.org.pl/

3
Pomoc / Wersja Minecraft - czy da się ...
Ostatnia wiadomość przez domino512 - Maj 30, 2018, 18:37:46
Cześć
Mam pytanie o wersję gry Minecraft? Mam w domu komputer stacjonarny z Windows 10 i laptop z windows 8. W oficjalnym sklepie Minecraft wraz z wersją Java Edition  dostaje się darmowy kod dla Minecraft w systemie Windows 10. Czy to oznacza, że można grać w tę samą wersję na obu komputerach? Czy może jest tak, że to są dwie odrębne wersje gry?

Jaką wersję gry kupić by móc grać na obu komputerach na zmianę np: w poniedziałek na komputerze z WIN 10 a we wtorek na komputerze z WIN 8?
4
Kawiarenka / Odp: Serdeczne pozdrowienia
Ostatnia wiadomość przez AcronixMC - Maj 29, 2018, 17:17:11
Siemka! masz moze ochote pograc w Bed Wars? nie teraz oczywiscie ;) Jakby co to pisz
5
Kawiarenka / Szukam znajomych i polskiej gi...
Ostatnia wiadomość przez AcronixMC - Maj 29, 2018, 17:15:25
Witam! Jak w temacie
6
Kawiarenka / Odp: Witam wszystkich
Ostatnia wiadomość przez AcronixMC - Maj 29, 2018, 17:12:25
siemka! w jakie mini gierki lubiasz najbardziej grac?
7
Kawiarenka / Siemaneczko!
Ostatnia wiadomość przez AcronixMC - Maj 29, 2018, 17:10:52
Hej wszystkim! Jestem nowy na forum.
Szukam znajomych do pogrania w BW oraz MM. Jezeli masz chwilke czasu zostaw wiadomosc. Jestem aktywny przewaznie od 9-14. w weekend nie moge. Z checia dodam Cie do znajomych na Hypixelu
8
Kawiarenka / szukamy do gry
Ostatnia wiadomość przez aneta.adrian - Maj 27, 2018, 16:54:30
szukamy pary ktora by zechciala pograc wqspolnie na survivalu. Wiek 18+ , bez trolowania . Mamy wlasny serwer tylko premium Kontakt priv. aneta.adrian@onet.pl
9
Pomoc / Problem z kontem minecraft/moj...
Ostatnia wiadomość przez KrzychuGaming - Maj 27, 2018, 14:47:34
mam problem, bo usunął mi się e-mail na którym miałem konto Mojang i nie mogę się zalogować, identyfikatora transakcji tez nie mam ponieważ był na poczcie, która została usunięta. Nie wiem co zrobić myślicie że da się to naprawi? Napisałem do mojang ale czekam na razie na odpowiedz. 
10
Pomoc / Odp: MODY na PS3
Ostatnia wiadomość przez bolda500 - Maj 09, 2018, 12:10:04
Tutaj jest informacja o tym http://minecraft.org.pl/aktualnosci/konsole/942-aktualizacja-oceanu-dla-starszych-wersji-konsol 

Co do aktualizacji informacje jak i kiedy będą dostępne jak już ona się pojawi.
Strony1 2 3 ... 10