Propozycja Hockalisa

Zaczęty przez HockalisPvP, Październik 06, 2013, 11:51:39

« poprzedni - następny »
Do dołu

HockalisPvP

Październik 06, 2013, 11:51:39 Ostatnia edycja: Październik 06, 2013, 11:56:23 by HockalisPvP
Hej,
W tej oto a jakże krótkiej propozycji bo nie sądzę,że zajmie mi trochu czasu przedstawię wam coś co może pomóc nowym graczom na serwerze !

W tej propozycji chodzi o to aby dodać specjalny /kit, w którym znajdą się następujące rzeczy:
- "Piórko" z komendą /p auto, (nazwa: Kliknij prawym by dostać działke.)
- "Eye of Ender" z wyborem teleportowania się pomiędzy "/warp'ami" (nazwa: Tajemny Teleporter.)
- "Book and Quil" przerobiony na zwykłą książkę, w której są zasady. (nazwa: Zasady.)
- "Emerald", w którym mam dostępny sklepik Let's Create (nazwa: Sklepik Let's Create.)
- "Fire Charge" z wyborem serwerów sieci ! (nazwa: Płonący Portal.)
Następnie co jest ważne to aby go otrzymać musimy wpisać "/kit pomoc". Cooldown na tą rzecz wynosiłby 25 minut.

Sandra2371

Jak dla mnie fajny pomysł. Ułatwiłoby to przechadzanie się po serwerach nowym graczom jak i tym starym.
[IMG]http://www.speedtest.pl/test/91278626[/img]

Zero

Od przechodzenia między serwerami jest lobby, to w zupełności wystarczy i nie ma potrzeby żeby bardziej ułatwiać. Zawsze zostaje jeszcze komenda /server <nazwa>. Więc pomysł z portalami zbędny. Reszta pomysłów też niespecjalnie przydatna.

/zamykam

Do góry