Pomysły!

Zaczęty przez ReGGed, Sierpień 29, 2013, 15:30:08

« poprzedni - następny »
Do dołu

MickTesso

Grudzień 17, 2013, 21:14:05 #60 Ostatnia edycja: Grudzień 17, 2013, 22:00:07 by Zero
TO MOŻE NIECH ADMINISTRACJA BĘDZIE MIEĆ KOLOROWY NICK JAK CI NIE PASUJEsory za capsa
Dobranoc  :O

//po co piszesz posty które absolutnie nic nie wnoszą do tematu? ostrzeżenie przyznane

ReGGed

CytujTO MOŻE NIECH ADMINISTRACJA BĘDZIE MIEĆ KOLOROWY NICK JAK CI NIE PASUJEsory za capsa
Dobranoc  :O

Po co przepraszasz za capsa? Jak nie bd go używać to nie bd musiał przepraszać.
ZresztÄ… po moim ostatnim poÅ›cie można byÅ‚o siÄ™ domyÅ›leć, że może  administracja bd miaÅ‚a kolorowe nicki. Nie wiem po co napisaÅ‚eÅ› tego posta, wydaje mi siÄ™ niepotrzebny i bezsensowny. TrochÄ™ to podchodzi pod nabijanie postów, ale to tylko moja opinia.

MickTesso

Nie wiem po co mam ostrzeżenie -,- za nic ;/
Wracając do tematu proponuje aby dodać możliwość wyłączenia powtarzania tego samego.Szczerze mówiąc nie wiem po co to jest...
A i może odblokować biomy by każdy mógł zmieniać swój biom(vip,vip+,sponsor)

xsenusfoxpeelek

Cytat: ReGGed w Sierpień 29, 2013, 16:25:47
@2up.
Ja siedze tyle na ile mi czas pozwala. Za innych nie będę się wypowiadać.

@1up.
1. Ten pomysł nie jest zły.
2. Jak chcesz ogień to możesz poprosić moderatora.
3. Po tym jak spawn był niszczony przez ta komedę napewno nie zostanie ona dodana.
Spawn był niszczony?Kiedy?
Życie jest sztuką, a kartofle SOM smaczne.

ReGGed

Spawn był niszczony wiele razy, na przykład wczoraj został zniszczony przez kule ze szkła. Pamiątke po tej osobie można zobaczyć za spawnem. Zresztą teraz to i tak nie ma znaczenia, komendy te zostały zablokowane, a każda osoba, która zostanie przyłapana na niszczeniu aren lub spawna dostanie nagrode w postaci permbana.

Do góry