Pomysły!

Zaczęty przez ReGGed, Sierpień 29, 2013, 15:30:08

« poprzedni - następny »
Do dołu

bolda500

Wrzesień 22, 2013, 02:47:11 #30 Ostatnia edycja: Wrzesień 22, 2013, 02:48:54 by bolda500
W najbliższym czasie na serwer LC zostanie dodana pewna mini-gra, która najbardziej pasuje do serwera w trybie CREATIVE. Mam też kilka pomysłów odnośnie eventów.

Może nie do końca mój pomysł pasuje do tego żeby nazywać go eventem, ale mam na myśli przygotowanie listy tematycznej na 1-2 miesiące. Zabawa polegała by na budowaniu wyznaczonej w danym okresie czasowym budowli. Wiem że część graczy i tak nie ogranie o co chodzi ale to ich problem. Nie będziemy przecież budować za graczy, bo to oni mają się wykazać.

Do tego pomysłu musiały by się dołączyć z 2-3 osoby, które nadzorowały by terminy rozpoczęcia i końca danego tematu budowlanego, tworzyły odpowiednie tematy na forum, zajmowały się pilnowanie poprawności napływających prac na forum w postaci SS itp. Dokładny schemat wszystkiego mogę przygotować w najbliższym czasie [kilka dni]. Z mojego punktu widzenia jeśli pomysł wypali gracze będą mieć praktycznie cały czas coś do budowania. Jeśli tematyka danego okresu budowania komuś nie będzie odpowiadać może zawsze sobie pójść pograć na inne serwery i wrócić do budowania na następny temat prac, który go zainteresuje. Przedyskutuje jeszcze wszytko z kilkoma osobami z ADM. Dam znać co z tego wyjdzie :D

Jeśli ktoś ma jakieś inne pomysły nie związane z komendami, uprawnieniami i innymi technicznymi bzdetami zapraszam do rozmowy.
I proszę aby nie pisać nic o konfiguracji pluginów itp bo gracze by wszystko chcieli, a jak już mają to i tak marudzą że jest nudno, więc pomysły powinny dotyczyć czegoś co zainteresuje graczy do działania a nie do umilania sobie gry WE i zmianą czasu.

MrDrobiu

Cytat: PituPit1 w Wrzesień 15, 2013, 19:42:26
WnioskujÄ™ za:
- wyłączeniem pluginu odnośnie powtarzania komend w WE
- zabraniem komend /time set i /day itp. ( niepotrzebne, można czekać na dzień, poza tym często ludzie ''bawią się'' dniem i nocą )
- dodaniem komend blokujÄ…cych drzwi !

Wyłączenie pluginu? fajne
Zabranie /day /night? nie do końca, niektórzy jednak wolą pracować w dzień...a czekanie 10minut chyba niepotrzebne
Komendy blokujÄ…ce drzwi? hm...po co?

MickTesso

A moze spawn by zrobić w wielu kolorach?
Sprobuje zrobić spawn i wkoółtce dam screeny.

Szymon245

Cytat: bolda500 w Wrzesień 22, 2013, 02:47:11
W najbliższym czasie na serwer LC zostanie dodana pewna mini-gra, która najbardziej pasuje do serwera w trybie CREATIVE. Mam też kilka pomysłów odnośnie eventów.

Czyżby ta nowa minigra to kalambury budowlane?

6XxBartekxX6

1.Wywalić komendę tp to jest tak wnerwiające jakieś dzieci wieku 10-12 lat tp się i później walą przeróżnymi potkami [...] to tyle .

`6XxBartekxX6

MickTesso

Cytat: Bartek w Październik 05, 2013, 19:11:32
1.Wywalić komendę tp to jest tak wnerwiające jakieś dzieci wieku 10-12 lat tp się i później walą przeróżnymi potkami [...] to tyle .

`6XxBartekxX6

Wywalona jest dla graczy.A jeÅ›li Ci przeszkadza  któryÅ› z graczy to napisz to na forum ;)

MickTesso

Gdy byłem na Wom na arenie "woda" to zauważyłem tam takie półkole.Może na spawnie LC by zrobić takie półkole(tylko większe) i w wielu kolorach(np.tęczy)
I na tym spawnie były by tablice z informacjami i portal na lobby.
Narazie tyle ode mnie.Może zbuduje spawn I TUTAJ TO PODKREŚLAM ŻE NIE ZROBIE SPAWNU NA 100%!!!!!! (więc nie pisać że miałem zrobić spawn!!!!)

ReGGed

Zachowajmy równowage wszechświata i wom zostawmy w spokoju. Spawn, który aktualnie jest zostanie, przynajmniej narazie. Nie wiem co masz do spawna, spełnia swoją role i tyle na tem temat.

MickTesso

Nie mam nic do spawnu ale to mój pomysł żeby spawn był kolorowy bo to serwer Creative(przynajmniej to moja uwaga)Jeżeli spawn zostanie taki jaki jest to nie mam nic do gadania i nie będe poruszał tego tematu.

6XxBartekxX6

Zrobienie czegoś z areną rozrywkową /pa balans po 2 rundkach pokazuje mi się czyjś skin i taki jakby no nwm? Taki jakby miał zginąć ... ale się cały czas rusza ...

MickTesso

PEWNA GRA:
Mam taki nietypowy pomysł.
A więc są to zawody które polegają na tym by gracz zbudował określony obiekt np.dom z drewna wieża z coobla itd...Na wykonanie budowli gracze mają określony czas(o tym decydują "sędziowie"
Nagrodami mogły być np. punkty albo rangi(o tym nie ja decyduje...)

Pikaczu2210

Myślę nad tym żeby udostępnic sponsorom kolorowy chat albo tylko pisanie kolorowych tabliczek :D. [tnt]

metius007

Dodanie komend: /p biome (wpiszesz biom) i zmienia sie biom na dzialce :) i oczywiscie /p biomelist ktore pokazuje wszystkie biomy.
I rowniez zeby mozna bylo zmieniac gamemode zeby mogly to robic gracze, vipy, vipy+ lub sponsory albo kazdy :) lub prawie kazdy :)
Co wy na to ?
http://forum.minecraft.org.pl/propozycje/male-porady-na-lc/
Tu tez macie link gdzie to troszke lepiej opisalem :)

ReGGed

[glow=grey,2,300]Postanowiłem przywrócić ten wątek do życia. Jak w temacie można się domyśleć, gracze jak i moderatorzy mogą składać swoje propozycje dotyczące sewera Let`s Create. Oprócz propozycji mile widziane będą także bugi i błędy. Jeśli ktoś ma jakaś sugestie to najlepiej by było gdyby krótko ją opisał.[/glow]

MickTesso

To ja proponuje całkowicie wyłączyć blokadę tego samego pisania na chacie i tabliczkach bo to bez sensu...
np.Na tabliczce napisze "domek" i obok chce napisać to samo i nie mogę jest pusta tabliczka -,-
To samo na chacie... napisze cześć potem komuś chce odpisać to samo i nic nie mogę...
Proponuje to samo wyłączyć z komendami np.setuje i chce to zrobić jeszcze raz i nie mogę -,-
Proszę o rozważenie tej decyzji

Do góry