Pomysły!

Zaczęty przez ReGGed, Sierpień 29, 2013, 15:30:08

« poprzedni - następny »
Do dołu

Bjorn

Jeśli stanę na przeciwko Elementa albo Zero, jestem za. Dodam od siebie że lc ostatnimi czasy zrobiło się "suche", Brak eventów, aren itd. Pamiętam czasy kiedy na LC się wchodziło tylko dla aren. Można by było stare areny typu: Balans, Glad, Zombie itd. Wszystko można by było przenieść na serwer War Of Minecraft, a na warpie "Areny" dać stosowną tabliczkę która o tym informuje.

Tyle od mojej osoby.

LitaPL

Wrzesień 18, 2013, 06:23:23 #16 Ostatnia edycja: Wrzesień 18, 2013, 06:29:36 by LitaPL
Tylko, że jest taki mały problemik Bjorn, jak sam żeś napisał wchodziłeś dla samych aren i to akurat się nie zmieniło. To pomyśl co stanie się z serwerem jak na nim nic nie będzie?

Logout

Skoro gracze wchodzą na serwer CREATIVE tylko po to żeby pograć na arenach PVP to nie lepiej zlikwidować serwer CREATIVE i dodać więcej aren na serwer PVP ?
[URL=http://minecraft.org.pl][IMG]http://forum.minecraft.org.pl/sygnatury/create.php?img=11&top=Logout+-+Java+%2F+WEB+Developer&bot=Shaka+Laka.&nick=Logout_[/img][/URL]

LitaPL

Loguś :D to może inaczej by się dało. Żeby zlikwidować całkowicie areny na Creativie, ale zrobić portal Na LC przejściowy na Wom i tam przenieść te areny. Jak sądzisz?

Logout

To dalej trochę bez sensu bo ludzie albo będą w ogóle omijać LC i wchodzić od razu na WOM albo będą wchodzić na LC żeby iść na WOM (troche bez sensu) a nie po to żeby budować - a to jest głównym tematem tego serwera.
[URL=http://minecraft.org.pl][IMG]http://forum.minecraft.org.pl/sygnatury/create.php?img=11&top=Logout+-+Java+%2F+WEB+Developer&bot=Shaka+Laka.&nick=Logout_[/img][/URL]

LitaPL

Oki masz w sumie rację. Ja już nie mam więcej pomysłów jak narazie na LC, więc niech zostanie tak jak jest. :D

MickTesso

LC to tylko Creative i tyle.Szanowny pan mati20 mi mówił że kiedyś były areny typu inf join albo pa balance a teraz są czasami eventy i działki.Ja pomysłów nie mam na LC bo nie znam tego serwera ale dam podpowiedź.Zróbcie parkoura tam na spawnie chyba że jest nwm ja wkrótce bede tam 1 raz.
Pozdrawiam.
                                                                                                                                MickTesso

NodeReX

Parkour? Srlsly? To jest kompletnie bezsensowne. Liczba graczy od tego nie wzrosnie. Areny tez sa bez sensu, poniewaz jak widac w nazwie to jest serwer CREATIVE, wiec nie jest on od bicia siÄ™ na arenach. Proponowalbym zostawic serwer taki jaki jest. Graczy nie jest najwiecej, ale ich liczebnosc po poludniu i wieczorem jest zadowalajÄ…ca. Jedyne co to czestsze eventy. U mnie teraz srednio z czasem, ae postaram sie zrobic co w mojej mocy zeby cos zorganizowac.

Toughyy

Mój pomysł jest taki, żeby:
- usunąć komendy /day i /night bo gracze bawią się nimi
- usunąć plugin odnośnie powtarzania komend w WE
- poprawić plugin odnośnie podawania IP (piszę podczas budowy komendę //set 35:15,35:11 i wyskakuje mi na czacie Don't advertise servers IP) :/.
Tyle z mojej strony.
"A + B + C = Success if, A = Hard Work, B = Hard Play, C = Keeping your mouth shut."

MickTesso

Polecam wprowadzić plugin który umożliwia zmianę dnia dla gracza.
Oto komenda:/ptime day,night,0,53653 itd.
Jeszcze nie wiem jak spawn wygląda ale może zrobić go na kolorowo bo to serwer Creative.
A byłbym zapomniał to z tego co mi wiadomo to na ogólnym spawnie jest tryb survival i to jest bez sensu.
Polecałbym wyłączyć survival na spawnie.
I może by więcej Eventów budowlanych bo podobno mało.
Narazie tyle z mojej strony gdy obejrzę dokładnie to podam więcej propozycji.
Pozdrawiam Administracje LC

ReGGed

Po co na spawnie ma być creative. Nawet jeśli miał być to nie wylecą za spawn bo jest ustawiony border.

MickTesso

Przeciez jest permission gracze nie będą nic budować ani niszczyć a to że nie wylecą to żaden problem.
Ale to trochę dziwne że jest serwer creative a na spawnie jest survival.
Zresztą nie ja o tym decyduje więc nic nie zrobie od tego są admini i Moderatorzy.
To sÄ… moje propozycje.
A zapomniałbym mówiłęm o ptime czyli ze gracz ustawia czas w grze dla siebie a nie na cały serwer.
Zastanówcie sie nad tym.

LitaPL

MiscTessco nie jest nic w tym dziwnego, że na spawnie serwera LC jest ustawiony tryb survival. Spawn służy do zapoznania się z informacjami o serwerze. a także regulaminem serwera i rangami, które są dostępne. Creative na spawnie jest kompletnie nie potrzebny. Ze spawnu Gracz teleportuje się na mapy (ogólna, vip, vip+, i sponsor :D) i na tych mapach następuje zmiana trybu gry czyli Creative.
Jeśli chodzi o ustawianie czasu, to ta komenda jest dostępna od rangi vip i wyżej. Dla rangi gracz nigdy nie była udostępniona i nie sądze żeby to uległo zmianie.
Tyle odemnie ^^

MickTesso

Cóż chyba żadny z moich pomysłów nie jest dobry :( Szkoda.
A jeżeli nic do tej pory nie uległo zmianie to żaden pomysł się nie przyda(przynajmniej mój)

LitaPL

Misc każdy pomysł dotyczący serwerów w jakimś stopniu coś wnosi i nie zniechęcaj się :D, może uda Ci się później jeszcze coś wymyślić. Pomysłów nigdy za wiele. ^^

Do góry