Pomysły!

Zaczęty przez ReGGed, Sierpień 29, 2013, 15:30:08

« poprzedni - następny »
Do dołu

ReGGed

Witajcie!
Chciałbym, abyście wy gracze Let`s Create, napisali w tym wątku co trzeba dodać, wywalić zmienić (jeśli coś piszecie prosiłbym o uzasadnienie swojej wypowiedzi). Jeśli ktoś napisze jakąś sugestie to inny gracz będzie mógł się wypowiedzieć na jej temat pozytywnie lub negatywnie. Wtedy będę wiedział co wam się podoba, a co nie.Nie chcę widzieć czegoś w stylu:
-Większe działki;
-Większy zasięg WE;

-Odblokujcie destołna!
i innych głupich propozycji, ale jeśli jakiś gracz zrobi coś takiego otrzyma warna.
No więc zachęcam do pisania!

Zero

Na początek częstsze dyżury moderatorów na serwerze

ARON132

bardzo bym prosił o 3 rzeczy napisze je w punktach

1:o to aby plugin na powtarzanie komend zostaÅ‚ wyÅ‚onczony dotyczy to world Edita w którym powtarzanie np. chce postawić szkÅ‚o za pomocÄ… we i 4 miejscach pisze //set 20 i jest i musze pisać inna komendÄ™  bo niemoge używac tej samej.

2:mozliwość rozpalania ognia  [ogien]  [zapalniczka],wiem ze to laguje serwer ale dla ozdoby można by dodać te możliwość, ale tylko na dzialkach sponsora lub vipa

3:dodanie komendy do wolrd edita  //hsphere

ReGGed

Sierpień 29, 2013, 16:25:47 #3 Ostatnia edycja: Sierpień 29, 2013, 16:38:38 by ReGGed
@2up.
Ja siedze tyle na ile mi czas pozwala. Za innych nie będę się wypowiadać.

@1up.
1. Ten pomysł nie jest zły.
2. Jak chcesz ogień to możesz poprosić moderatora.
3. Po tym jak spawn był niszczony przez ta komedę napewno nie zostanie ona dodana.

exite

Proponuje zrobić wreszcie areny bo każdy od czasu do czasu chciałby zagrać a nie można bo komendy nie działają :/ :)

NodeReX

Ja bym w ogóle proponował zwiększenie liczby moderatorów do 4-5 jeśli to nie problem. Na lc z administracji jestem tylko ja i regged. Zainteresowanie tak małej liczby osób wiele nie wniesie...

Athanores

Sierpień 30, 2013, 03:08:07 #6 Ostatnia edycja: Sierpień 30, 2013, 03:14:44 by Marcin741
Komendy blokujÄ…ce:
Działkę
Teleportacja siÄ™ do mnie.

1. Działkę - Często ludzie przeszkadzają
wchodzą na niewidzialności i to jest złe.
Można by zablokować ogółem i dodawać pojedyńcze osoby.

2. TeleportacjÄ™ - BudujÄ™ bardzo spojlerowskÄ… rzecz,
[[glow=yellow,2,300]S[/glow]]/tp Marcin741 o a co to ? lol pokasz! wpuść mnie!
To bardzo wnerwiajÄ…ce takie "paczanie".
Do you dream while you sleep or is it an escape from the horrors of reality?

Romzespl

Przepraszam bardzo ale ja właśnie skończyłem "urlop" i wracam do pracy. A co do tematu jestem za :) WE powinien zostac poprawiony o ten wiekszy zasieg.

Zero

Cytat: Romzespl w Sierpień 31, 2013, 19:54:42
WE powinien zostac poprawiony o ten wiekszy zasieg.

Przecież jest napisane że na temat WE nie ma dyskusji i nic nie będzie w tej kwestii zmieniane. Poza tym, usuwać można na kilka razy.

Byłbym za tym żeby poprawić tp, nie każdy chce żeby do niego się ktoś teleportował (tak jak pisał Marcin).

Anitaa

Mój pomysł jest taki, żeby całkowicie wyłączyć potki.
Np. Ja sobie spokojnie buduje a tu ktoÅ› przychodzi i rzuca we mnie potkami.
To jest troszkÄ™ denerwujÄ…ce :/.
[glow=pink,2,300]~Anitaa[/glow]

metius007

Noo dla mnie problem jest taki że nie można powtarzać komend i to jest trochę głupie bo jak się robi NP. duże okna to się je setuje z WE
Więc ja proponuję: usunąć tą ochronę czatu i żeby nie było żadnej ochrony czatu i żeby admini częściej wchodzili na serwer i banowali tych co spamują przeklinają itd. (ja również mam nadzieje że mute nie będzie)

Athanores

Cytat: metius007 w Wrzesień 04, 2013, 17:50:40
Noo dla mnie problem jest taki że nie można powtarzać komend i to jest trochę głupie bo jak się robi NP. duże okna to się je setuje z WE
Więc ja proponuję: usunąć tą ochronę czatu i żeby nie było żadnej ochrony czatu i żeby admini częściej wchodzili na serwer i banowali tych co spamują przeklinają itd. (ja również mam nadzieje że mute nie będzie)

Przypominam że oni też mają rodzinę dzieci życie realne.
Ochrona czatu jest bardzo przydatna i ogranicza on jakiÅ› spam.
Z tym WE wystarczy że napiszesz to inaczej lub napiszesz inna komendę
i znowu wpiszesz to co chcesz.

Co do tego nadal proszÄ™ o te blokady.
Do you dream while you sleep or is it an escape from the horrors of reality?

ReGGed

Toughyy

Wrzesień 15, 2013, 19:42:26 #13 Ostatnia edycja: Wrzesień 15, 2013, 19:44:47 by PituPit1
WnioskujÄ™ za:
- wyłączeniem pluginu odnośnie powtarzania komend w WE
- zabraniem komend /time set i /day itp. ( niepotrzebne, można czekać na dzień, poza tym często ludzie ''bawią się'' dniem i nocą )
- dodaniem komend blokujÄ…cych drzwi !
"A + B + C = Success if, A = Hard Work, B = Hard Play, C = Keeping your mouth shut."

LitaPL

Wrzesień 17, 2013, 11:06:18 #14 Ostatnia edycja: Wrzesień 17, 2013, 12:25:56 by LitaPL
 :D Może ja doÅ‚ożę coÅ› od siebie. ByliÅ›my wczoraj z Misiem na LC trochÄ™ pozwiedzać i jeÅ›li chodzi o areny no najlepiej nie jest. Arena (Balans) nie posiada tabliczek, na spawnie areny pisze kliknij w tabliczkÄ™, a tabliczki brak, dalej arena z zombi nie dziaÅ‚a. DziaÅ‚a tylko arena PVP. Ogólnie rzecz biorÄ…c nie ma co prosić o wiÄ™cej aren gdyż usÅ‚yszycie to (jeÅ›li chcecie siÄ™ klepać jest serwer WOM :D).
Jeśli chodzi o wielkość działek nie ma co ich powiększać, takie wymiary w zupełności wystarczą.
Dostęp do WE nie radzę wam za dużo odzywać się na ten temat i cieszcie się, że macie do niego dostęp, a powiększenie jego zasięgu byłoby czystą głupotą z wiadomych przyczyn.
Ochrona chatu jest wskazana i tego bym nie zmieniała.
I na koniec zgodzę się z wypowiedzią Zera dyżury moderatorów na serwerze. Jest 3 moderatorów, a rekrutacji na LC jak narazie nie ma, więc ustalcie między sobą jakim czasem dysponujecie i o jakich porach możecie być na serwerze :).
A i zapomniałabym zostaje dalej temat eventów, które są bardzo rzadko i mam nadzieję, że to się zmieni.
To tyle odemnie. Pozdrawiam ekipÄ™ LC ^^.
Ps. WpadÅ‚am na taki maÅ‚y pomysÅ‚, żeby urzÄ…dzić maÅ‚e zawody na LC (Administracja serwerów kontra gracze ::)). ZapomniaÅ‚am już kiedy to chÅ‚opaki ostatnio wogóle grali na serwerach i nie mówiÄ™ tu o budowaniu. Zapomnieli chyba jaka to przyjemność, a przy okazji oderwali by siÄ™ od obowiÄ…zków zwiÄ…zanych z serwerami. Na pewno znaleźli by siÄ™ gracze, którzy by chcieli dokopać Administracji  [rogi]. Korzyść dla obu stron rozrywka.
Kiedyś na starej mapie LC była taka arena PVP jedna z pierwszych, prosta w budowie, ale praktyczna myślę żeby się nadała.
To tylko sugestia z mojej strony to wszystko :D i to tyle.

Do góry