Pomysł na Sylwestra

Zaczęty przez MickTesso, Grudzień 20, 2013, 20:20:00

« poprzedni - następny »
Do dołu

MickTesso

A więc w Sylwestra można by zrobić pokaz fajerwerków.
Czas do ustalenia(godzina...)Więc na działce Sponsora można by zrobić mechanizm z którego wylatywały by fajerwerki.Ja mistrzem redstowna nie jestem ale zawsze chętnie mogę pomóc.
Kto jest za niech napisze "jestem za" i dlaczego i niech wyrazi swojÄ… opinie.
Let's Create

ReGGed

Skoro grasz na LC to chyba wiesz, że redstone jest off.
Fajerwerki może będą, ale to sie zobaczy.

Athanores

Nie lepiej zrobić na spawnie głównym? Zawsze będzie można wyłączyć graczy zegarem by widzieć.
Do you dream while you sleep or is it an escape from the horrors of reality?

MickTesso

Na spawnie jest mało miejsca...
A na działce sponsora jest mnóstwo miejsca więc więcej graczy będzie mogło obejrzeć widowisko :)

HockalisPvP

Wszystko, fajnie... Tylko jeżeli już to trzeba zbudować coś na tej działce... I to dość dobrego jeżeli już ma być.

ReGGed

Jeszcze jedna uwaga.
Jeśli piszesz propozycje to napisz w wątku"Pomysły!", bo bezsensu tworzyć nowe wątki, które tylko "zaśmiecają" forum.

Athanores

Cytat: MickTesso w Grudzień 20, 2013, 21:08:12
Na spawnie jest mało miejsca...
A na działce sponsora jest mnóstwo miejsca więc więcej graczy będzie mogło obejrzeć widowisko :)

Skopiować mapę, położyć portale gdzie indziej i dobudować nie trudno.
A co do działki Sponsor, to musiała by być ogromna budowla na taką działkę, już nawet VIP+ by starczył, poza tym gracze by rozrabiali nadmiernie. A zamknięcie za szkłem już chamstwem by było.

MickTesso

"Skopiować mapę, położyć portale gdzie indziej i dobudować nie trudno.
A co do działki Sponsor, to musiała by być ogromna budowla na taką działkę, już nawet VIP+ by starczył, poza tym gracze by rozrabiali nadmiernie. A zamknięcie za szkłem już chamstwem by było."

Więc graczy można by "uwięzić" że nie będą mogli sie ruszać tylko patrzyć na widowisko.
Co do redstowna to można włączyć go na tę 1 noc :)W końcu sylwestra mamy raz w roku ;)
[tnt]

KamilKosiakPL

Jestem za pożyczę wam działke bo i tak nic na niej nie robie :-)
[URL=http://minecraft.org.pl][IMG]http://forum.minecraft.org.pl/sygnatury/create.php?img=5&top=Lubie+LC+Bo&bot=Mam+Tam+Sponsora&nick=kamilkosiak[/img][/URL]

boyek

Wg mnie pomysł jest do d*py.
Sylwestra nie powinno się spędzać przed kompem tylko z rodziną. ;-;
[IMG]http://i59.tinypic.com/68vwae.png[/img]

Athanores

Grudzień 22, 2013, 13:08:21 #10 Ostatnia edycja: Grudzień 22, 2013, 13:20:29 by Marcin741
Cytat: boyek w Grudzień 22, 2013, 12:10:43
Wg mnie pomysł jest do d*py.
Sylwestra nie powinno się spędzać przed kompem tylko z rodziną. ;-;

Jestem za tym żeby w święta wyłączyć na cały dzień serverownie. Wkońcu czas dla rodziny :>

MickTesso

Ludzie... Na święta ok ale na sylwestra to można by coś takiego zrobić.
Jak nic z tego nie będzie to temat do zamknięcia

Zero

Jak Regged będzie chciał to sobie coś zrobi i może poprosi kogoś o pomoc. Jego serwer i jego decyzje.

Temat zamykam, jak Regged będzie potrzebował waszych sugestii to go otworzy.

Do góry