Pomysł (?)

Zaczęty przez Toughyy, Luty 21, 2014, 21:34:10

« poprzedni - następny »
Do dołu

Toughyy

Witam,
Otóż mam taki pomysł ( jak zresztą i inni moderatorzy ) aby zakazać tworzenia konkursów skinów pod groźbą np. bana na ileś dni albo innej kary...
Może niektórym się to nie spodoba ale jeśli co pięć minut jest spam "ZAPRASZAM na konkurs skinów" to chyba jest to trochę nieznośne. Myślę, że jak teraz będą eventy na LC to te konkursy w których i tak nic się nie wygrywa ( można powiedzieć, że tylko traci się czas ) są bezsensowne i strasznie zaśmiecają czat... Napiszcie co o tym myślicie.
Tanti auguri/ Best wishes/ Meilleurs vœux,
Pitu
"A + B + C = Success if, A = Hard Work, B = Hard Play, C = Keeping your mouth shut."

AesnorPvP

Hm... Chodz nie gram często na Let's Create (LC) ale jak już troche zagram a zdaża mi się. To zaczyna się "Zapraszam wszystkich na konkurs skinów blabla". Tak zgadzam się z tobą Pitu, czasami robią taki spam pisząc do kogoś to nie może przyczytać bo jest zawalone tymi kontekstami. Tutaj już dużo zależy od Adminów i wyżych rang na serwerze. Ja jestem za!
Trzymając się tego tematu, zastanówcie się jeszcze nad karami dla osób robiących spam chodzi mi o takie sytuacje: "Pobawimy sie w dom? Pobawimy, a może w szkołe, a może w górnika" To chyba tyle.
Dzięki i Pozdrawiam!
~ Zerduss

Zero

Wy już nie próbujcie na siłę rewolucjonizować serwera, takie badziewia istnieją na serwerze od dawien dawna i NIGDY banowanie nie przynosiło rezultatów. Pomimo tego, że w regulaminie serwera jest napisane że tego typu zabawy są zabronione to jednak nikt się do tego nie stosuje bo nikt regulaminu nie czyta. A to jak gracze marnują swój czas to ich sprawa, życia im nie ustalaj.

Za taki spam można co najwyżej dawać kicki, po 3 kickach - tempban na 30 minut, następnie na godzinę. OSTATECZNIE zostaje mute bez możliwości przywrócenia opcji pisania.

Tyle w temacie.

MrDrobiu

Luty 22, 2014, 09:04:57 #3 Ostatnia edycja: Luty 22, 2014, 10:03:35 by TurboWin3310
To ja też coś powiem, drogi zero/boldo/reggedzie lub reszto administracji. Kiedyś grałem na pewnym serwerze, na którym nie można było grać dopóki nie przejdzie się quizu ze znajomości regulaminu, można by też zrobić taki tutaj (powiedzmy od nowej edycji), nie wszystkim się to spodoba, ale zmusi ich do przeczytania regulaminu, a jak ktoś nie będzie chciał tego zrobić to nie będzie najwyżej grać i odejdzie jeden (lub więcej) z tych problemotwórczych graczy, przy okazji, żeby uniknąć sytuacji w której gracz nie przeczyta regulaminu, podejdzie do quizu i wygra go zgadując, to można ustawić możliwość podchodzenia do "testu" raz na 24h.

Bjorn

Tia Turbo, i tym sposobem utracić 80% nowych graczy.

xsenusfoxpeelek

Cytat: Bjorn w Luty 22, 2014, 10:32:52
Sposób nawet nie jest zły, a na serwerze byłoby mniej spamu, ale to z przechodzeniem go co 24h, to trochę przegięcie.
Życie jest sztuką, a kartofle SOM smaczne.

MrDrobiu

Cytat: Bjorn w Luty 22, 2014, 10:32:52

Ekhm... na serwerze o którym mówiłem grało więcej osób niż tu, a nikt się nie skarżył o spam, wulgaryzmy itp. a regulamin i tak trzeba znać, więc nie widze sposobu w jaki zapamiętanie go miało jakikolwiek wpływ na utrate nowych graczy

Cytat: xsenusfoxpeelek w Luty 22, 2014, 11:08:28
Sposób nawet nie jest zły, a na serwerze byłoby mniej spamu, ale to z przechodzeniem go co 24h, to trochę przegięcie.

Być może, ale to można zmienić przecież, zależy od woli administracji.

AesnorPvP

CytujEkhm... na serwerze o którym mówiłem grało więcej osób niż tu, a nikt się nie skarżył o spam, wulgaryzmy itp. a regulamin i tak trzeba znać, więc nie widze sposobu w jaki zapamiętanie go miało jakikolwiek wpływ na utrate nowych graczy

No może i tak ale robienie takiego testu jest jedną wielką bzdurą. Nauczą się i po ok. 3 tygodni czasu zapomną o bożym świecie a nie mówie już o regulaminie.

Toughyy

Myślę, że niepotrzebnie założyłem ten wątek, bo chodziło o to czy i jak karać graczy za konkursy skinów itp. a kończy się debatą o tym czy robić test na znajomość regulaminu. Poza tym taki test jestt bezsensowny, bo gracz może sb otworzyć regulamin na forum i wg niego odpowiadać a po jednym dniu zapomnieć o wszystkim...
Zamykam.
"A + B + C = Success if, A = Hard Work, B = Hard Play, C = Keeping your mouth shut."

MickTesso

Niech już organizują konkursy skinów tylko niech tego nie piszą na chacie.Niech se gadają na skype czy na ts3.

ReGGed

Kompletnie nie rozumiem dlaczego ten wątek powstał. Jeśli ktoś spami to się kickuje, a następnie banuje jeśli kicki nie pomogą. Ten tutorial to słaby pomysł, ale można na spawnie zrobić jedno miejsce, w którym będzie opisany serwer, potrzebne komendy itp. Ustawi się rejon w którym będzie można używać komendy, aby się tam dostać trzeba będzie przejść korytarz z tabliczkami.
CytujMyślę, że niepotrzebnie założyłem ten wątek, bo chodziło o to czy i jak karać graczy za konkursy skinów itp

Na serwerze widujemy się prawie codziennie i jakoś nigdy nie słyszałem pytania dot. konkursów skinów, następnym razem pytajcie mnie jeśli czegoś nie wiecie.

Do góry