Odp: Propozycje i bugi Let's Create

Zaczęty przez ReGGed, Luty 07, 2014, 00:41:13

« poprzedni - następny »
Do dołu

ReGGed

Luty 07, 2014, 00:41:13 Ostatnia edycja: Luty 25, 2014, 14:20:49 by bolda500
[glow=grey,2,300]Nowa edycja ruszyła jakiś czas temu, przyszło z nią wiele zmian i nowości, które mogą nie wszystkim odpowiadać lub ktoś odczuwa że na serwerze nadal czegoś brakuje. W tym wątku możecie zgłaszać swoje propozycje dot. Let`s Create oraz zgłaszać bugi. Jeśli ktoś coś proponuje to najlepiej byłoby gdyby opisał dlaczego warto to wprowadzić lub dlaczego warto się czegoś pozbyć. Mam nadzieje, że wątek ten nie będzie tylko zapełniony propozycjami, ale inni włączą się do niego i powstanie coś w stylu dyskusji. Tak więc do dzieła![/glow]

HappyNinjaPL

No więc po kolei:
1. Kilka słów w sprawie rangi VIP+, opis rangi na spawnie jest nieaktualny, kilku rzeczy aktualnie brakuje, trochę się zmieniło. Dla przykładu, w tymże opisie mamy napisane 3 dodatkowe domy, mam VIP+ i domów mogę mieć tylko 3, więc coś się chyba nie zgadza.
2. Wyłączenie wody i ramek na przedmioty to już jest porządne przegięcie. Ja nie wyobrażam sobie budowania bez używania ramek na przedmioty, to posunięcie bardzo ogranicza możliwości w budowaniu.
3. Teraz trochę na temat WE. Na jakiej zasadzie mając VIP+ nie mogę go używać na mapach ogólnej i sponsor, jest to kolejna bezsensowna decyzja ograniczająca graczy jeszcze bardziej.
To na razie wszystko co zdążyłem wyłapać przez te 4 dni gry na serwerze. Dziękuję.

maciejk1221

Redstone itp/itd ale jak to mówiÅ‚ HappyNinja wyÅ‚Ä…czenie wody i ramek to przegiÄ™cie, itemów nie można byÅ‚o wyrzucać od 1 edycji server'a to rozumiem  ale no muszÄ™ wejÅ›c i siÄ™ przekonać czy przypadkiem nie wyÅ‚aczyli fajerwerek, WE nie można na ogólnej ,,ej no ludzie" że vip+ nie może na Sponsorach WE to nie wiedziaÅ‚em bo nie byÅ‚em, PROXY, /spawn wywala minecrafta jak siÄ™ tepam, /tp (o /head nie narzekam bo wiem, że nie ma) caÅ‚kowicie siÄ™ zgadzam z HappyNinjÄ…, możecie nawet dziaÅ‚ki zmniejszyć, aktualnie jedynym powodem dla zabawy sÄ… fajerwerki... ale jak mówiÅ‚em nawet nie wiem czy jeszcze sÄ…... Pozdrawiam ,,SZANOWNÄ„ ADMINISTRACJE" a.o bugach wam nie powiem bo zabierzecie już ,,WSZYSTKO -  CAŁKOWICIE"

MickTesso

Dodanie możliwości zmiany biomu dla graczy,oraz żeby mogli wylewać wodę.

Sandra2371

Moim zdaniem powinniśmy wprowadzić możliwość wkładania itemów do ramek. Denerwuje mnie to, że gracze ciągle narzekają na to. Nie tylko ich to wkurza, ale i mnie, ponieważ chcę ozdobić sobie moją budowlę ramkami, w których są itemy. :P

Pozdrawiam
[glow=red,2,300]~Sandra2371[/glow]
[IMG]http://www.speedtest.pl/test/91278626[/img]

MickTesso

Można też zbierać itemy z ziemi bo jak wylecą to trzeba rozwalać bloki by je zakopać

Sandra2371

Luty 17, 2014, 07:40:03 #6 Ostatnia edycja: Luty 17, 2014, 07:55:02 by Sandra2371
Jeszcze może dodacie dla moderatorów /p biome . Niektórzy gracze proszą o zmianę biomu. Niestety musimy ich rozczarować i napisać, że nie mamy permisji

EDIT@
Albo wprowadź /p biome dla graczy.

Korila272

JeÅ›li chodzi o Redstone to siÄ™ nie dziwiÄ™, bo robi straszne lagi... Ale z wodÄ… i ramkami na itemki to jest spore przegiÄ™cie !!!  :C Albo to, że ''Minecraftowa'' fizyka jest wyÅ‚Ä…czona... Ja dość czÄ™sto robiÄ™ konkursy budowania ale staram siÄ™ nie spamić ''Zapraszam na konkurs budowania /tpa Korila272'' i w tym mnie wkurza to że jak np. chcÄ™ wyczyÅ›cić te maÅ‚e dziaÅ‚ki rÄ™cznie to zdarzajÄ… mi siÄ™ lewitujÄ…ce pochodnie postawione na pÅ‚otkach lub niewidzialne ''pół'' drzwi... ProponujÄ™ to naprawić bo na pewno nie tylko mnie to denerwuje...
Korila

PS: proponuję też (JAK OCZYWIŚCIE SIĘ DA!!!) pokazać za ile się kończy kupiona ranga :D

Pozdro

ARON132

1: WlÄ…czyc rozlewanie wody.
2: wlÄ…czyc mÄ…czke kostnÄ….
3: wlączyć mozliwosc wkladania przedmiotów w ramki.
4: WyÅ‚Ä…czyć interfejs informujÄ…cy o liczbie bloków itp podczas uzywania  brusha.
5: Zrobić cos żeby obrazy nie znikaly :_:.

To chyba wszystko ^^.

MickTesso

Można jeszcze dodać więcej aren pvp(gracze sobie odpoczną od budowania :P )

Sandra2371

MickTesso nie ma sensu dodawać więcej aren PVP, ponieważ jest 1 arena PVP i nikt z niej prawie nie korzysta.

Toughyy

Jakby ktoś z was słuchał Rega, to by wiedział, że od dawna stoi nieużywana arena PVP... I być może zostanie ona dodana.
"A + B + C = Success if, A = Hard Work, B = Hard Play, C = Keeping your mouth shut."

HockalisPvP

Za pomocą WE możesz ustawić biom... Widzę, że moderatorzy to dużo umieją ale nie o tym. Komenda aby zmienić biom to //setbiome <nazwa>.

ReGGed

Niedługo gracze otrzymają dostęp do zmiany biomów, więc tym nie musicie się martwić. Co do aren to jest jeszcze kilka które od startu edycji stoją tylko nie są ustawione, podobnie jak kilka można powiedzieć, że coś w stylu zabaw jak np. balans.
Interfejs przy użyciu np. brusha nie zostanie wyłączony, bo na serwerze jest plugin który rozkłada bloki na taką ilośc która nie będzie obciążać serwera, więc wyłączenie tego jest niemożliwe.
Wkładanie itemów do ramek postaramy się przywrócić, tak samo jak przywrócimy fizyke, przynajmniej częściowo.

kitty2503

Luty 23, 2014, 11:16:39 #14 Ostatnia edycja: Luty 25, 2014, 14:20:14 by bolda500
Gram na wielu serwerach, ale ten darze wielkÄ… sympatiÄ….
Jestem za tym żeby można było wrzucać przedmioty w ramki, zmieniać biomy na działkach, dobrze bylo by tez zeby gracze sami mogli czyścić swoje działki (za pomocą komendy), a dla Vipów, Vipów+ i Sponsorów Dodano ,,Zwierzaczki'' (jeśli się da) które chodziły by za nimi, i sprawiały radość! Nom, moje propozycje przedstawione ;) Więc Spadam!

~Vica
I’m the guilty one behind, Those children look happy inside, let me set your place, around the others. You’ll be alright.

Do góry