Do bolody500

Zaczęty przez Deztii, Styczeń 04, 2014, 16:06:15

« poprzedni - następny »
Do dołu

Deztii

Drogi head-adminie mam do ciebie ważną sprawę.
Zacznijmy od 'lodu' dlaczego nie można tego bloku stawiać na działkach Vip, Vip+, Sponsor zwyczajnym graczom?
Drugie chodzi mi o wodę czemu również nie można jej wylewać na działkach Vip, Vip+, Sponsor ?

Następnie jest to dotyczące rangi B - Budowniczy , jeżeli ktoś już dostał taką rangę to może dodać mu ciutke więcej permisji niż graczowi np :
- dać mu dostęp do WE
- i jeżeli S - Sponsor ma działkę 512x512 to budowniczy może otrzymać działkę np 212x212 lub coś w tym stylu.

Z mojej strony myślę że to bd wszystko ;D

ReGGed

Przypominam, że ranga budowniczy jest już nie dostępna dla graczy. Co oznacza, że nie da się jej zdobyć. Chyba, że da ją wam ktoś z odpowiedanimi permisjami.

Zero

Najlepiej byłoby napisać na forum (albo na tabliczkach na serwerze) co daje poszczególna ranga, czy można ją dostać itd. Po prostu żeby nie było niedomówień.

Deztii

Ale mi o to chodzi , że jak ktoś już dostanie tą rangę to powinien mieć może ciutke więcej permisji niż ranga Gracz .

ReGGed

Zero, na spawnie wszystko jest napisane.

Deztii, zawsze możemy zabrać wam budowniczych i zamienić na graczy. Kiedyś budowniczy dawał możliwość wylewania wody i lawy, teraz nic nie daje, bo jak już wspomniałem jest to ranga, której nie da się dostać.

Toughyy

Styczeń 04, 2014, 19:42:52 #5 Ostatnia edycja: Styczeń 04, 2014, 19:50:43 by PituPit1
Regged, to po co jest rekrutacja na budowniczego na forum? Poza tym skoro ma to być "budowniczy" to powinien on budować a w budowaniu pomaga chociażby WorldEdit, którego mogłaby mieć ta ranga.
Skoro jest to także taka "ekskluzywna" ranga to można by jej dać np. jakąś lepszą działkę lub jakieś elitarne komendy...
"A + B + C = Success if, A = Hard Work, B = Hard Play, C = Keeping your mouth shut."

ReGGed

Budowniczy na LC i budowniczy, który jest wybierany za umiejętności to chyba różnica. Kiedys każdy kto przegrał 48h dostawł budowniczego,a ten na, którego trzeba składać podania na forum to osoby, które pomagają administracji w budowie czegoś na serwerze. To chyba jest różnica.

LitaPL

Hehe do Bolody jego nick już tyle razy był przekręcany, że szkoda gadać.
A tak w ogóle Regg jeśli nie ma danej rangi na serwerze i nie idzie jej zdobyć, powinna zostać całkowicie usunięta ,bo w cale się nie dziwie,że ktoś ma sapy skoro ma tą rangę i chce czegoś więcej.
Albo coś jest i mają do tego wszyscy dostęp, czyli jest ona w zasięgu i idzie ją zdobyć, albo usuń ją na dobre i po kłopocie takie jest moje zdanie.
I ranga budowniczy tak jak sÅ‚usznie wspomniaÅ‚eÅ› jest za umiejÄ™tność budowania, a za czas gry powinno siÄ™ innÄ… wymyÅ›lić o ile wejdzie taka możliwość na LC. DziÄ™kujÄ™ to tyle.  :)

Sasori

Chyba założę temat w dziale HP - "jak przekręcisz nick boldy, żeby było oryginalnie".

Co do samych rang się nie wypowiadam, ale może dobrze było by założyć taki mały osobny temat (zamknięty) na forum z dokładną rozpiską co każda ranga ma i w jaki sposób można ją otrzymać. Dzięki temu będzie jasne, dla tych, którzy zaglądają na forum, że np. budowniczy to osoba, która otrzymała tą rangę, po wykazaniu talentu :) , jest odpowiedzialna za pomoc przy stawianiu budynków serwerowych i w czasie zwykłej, codziennej rozgrywki nie ma żadnych dodatkowych udogodnień. Dzięki temu przykładowy Deztii, przeglądając forum może sam przeczytać co to za ranga, jakie ma udogodnienia, jak można otrzymać, itp.

Ewentualnie jeżeli przewidujecie poszerzenie uprawnień danej rangi, a nie stanowi to tajemnicy, można i takową informację zamieścić.

Zainteresowani znajdą potrzebne sobie informacje, a tym co się nie chce albo nie umieją czytać to i 1000 postów czy tabliczek nie pomoże. Ale wtedy w razie pytań możecie odesłać do danego działu, a nie musicie wciąż odpisywać tego samego. :)

Taka moja mała propozycja. :D Proszę o pozytywne rozpatrzenie. :P
"You won't find faith or hope down a telescope[br]  You won't find heart and soul in the stars[br]  You can break everything down to chemicals[br]  But you can't explain a love like ours."

Toughyy

Regged właśnie o to mi chodziło :-:
Bo skoro ktoś ma być budowniczym i budować budynki serwerowe to mógłby mieć jakieś dodatkowe korzyści na wszystkich albo tam jakimś wybranym serwerze...
Sądzę że przynajmniej powinna mieć WE bo skoro ktoś ma budować serwerowe budynki no to taki budynek zabiera troszkę sporo czasu a bez WE to będzie masakra :I
"A + B + C = Success if, A = Hard Work, B = Hard Play, C = Keeping your mouth shut."

Athanores

Cytat: PituPit1 w Styczeń 05, 2014, 13:55:59
Regged właśnie o to mi chodziło :-:
Bo skoro ktoś ma być budowniczym i budować budynki serwerowe to mógłby mieć jakieś dodatkowe korzyści na wszystkich albo tam jakimś wybranym serwerze...
Sądzę że przynajmniej powinna mieć WE bo skoro ktoś ma budować serwerowe budynki no to taki budynek zabiera troszkę sporo czasu a bez WE to będzie masakra :I

Dla mnie jako [BD] samą korzyścią jest już samo budowanie i współpraca z administracją, nie trzeba dodatków (chodź, ranga na serverze dla SWAGu była by spoko) ani polepszaczy, z WE jest problem że jedna nie właściwa komenda i server wywalisz na amen.

Już 2 projekty robię serverowe i w żadnym stopniu nie użyłem WE, nie był potrzebny.

Cytujzałożyć taki mały osobny temat (zamknięty) na forum z dokładną rozpiską co każda ranga ma (...)

Zgadzam się, ktoś mógłby poświęcić trochę czasu i to napisać *odwraca wzrok*

CytujKiedys każdy kto przegrał 48h

I to było udziwnienie budowniczego, wystarczy że przesiedzę 2 dni (w moim wypadku były to już tygodnie ;_;)i dostanę rangę budowlańca. Trzeba tą rangę usunąć, lub zastąpić np. Bywalcem.
Do you dream while you sleep or is it an escape from the horrors of reality?

Toughyy

Marcin od czego jest limit? :v
Poza tym budowniczy nie musi mieć dostępnych wszystkich komend...
A WE by się przydał bo można np. kopiować czy chociażby setować bo to znacznie ułatwia pracę...
Zresztą znając życie i tak do tego nie dojdzie bo teraz mało kto słucha graczy :v
Jak ktoś tak uważa - to nie czytaj tego :x

Sasori

Styczeń 05, 2014, 16:15:33 #12 Ostatnia edycja: Styczeń 05, 2014, 16:18:33 by Sasori
Cytat: PituPit1 w Styczeń 05, 2014, 15:36:48
Zresztą znając życie i tak do tego nie dojdzie bo teraz mało kto słucha graczy :v

Osobiście nie uważam, żeby nasza załoga nie słuchała graczy. Po cóż mielibyśmy zakładać takie działy albo prowadzić dyskusję w takowych tematach. Musicie zrozumieć, że nie wszystko o co prosicie można, bądź warto spełniać, ponieważ to może zakłócić całość zabawy na danym serwerze. Czasem po prostu zdajcie się na doświadczenie prowadzących serwer.

A znając życie w trakcie budowania serwerowych budynków osoby w to zaangażowane w razie potrzeby otrzymują dodatkowe uprawnienia.

Dodatkowo, tak teraz pomyślałam, że posiadanie "na co dzień" WE, nawet z ograniczeniami, nie byłoby fair względem osób, które zakupiły, np. najwyższą rangę, umieją pięknie budować, ale jakoś nie starały się wybić bądź nie miały ochoty pomagać budować na serwerze, a może też by chciały móc kopiować i setować?

Spróbujcie maksymalnie szeroko spojrzeć na to jak dany pomysł wprowadzony na serwerze w życie (jakikolwiek przyjdzie Wam do głowy) wpłynie na zachowanie innych graczy, jaki może być ogólny odbiór. Może wtedy trochę lepiej zrozumiecie, że wszystkiego na prawdę spełnić nie można.

Zresztą znając życie i tak do tego nie dojdzie, bo teraz mało kto słucha administrację. :v

Albo człowieka w ogóle. :(

Zero, wybacz za zdublowanie Twojej wypowiedzi w moim poprzednim wpisie. :D Dopiero teraz to zauważyłam.
"You won't find faith or hope down a telescope[br]  You won't find heart and soul in the stars[br]  You can break everything down to chemicals[br]  But you can't explain a love like ours."

LitaPL

Co wy wszyscy macie z tym we pogięło już w główkach? Pitu ty to jesteś mądry (po co limit), jasne niech mają dostęp ile wlezie i niech serwer pada kilka razy dziennie ........ brak słów normalnie. Sasori ma racje dać wam palec to wy zaraz za całą rękę.
Kiedyś tylko Administracja miała dostęp do we i płaczu nie było. Setowało się gołymi łapami i budowało tak samo i nikt nie narzekał.
A teraz daj mi to daj mi tamto żal normalnie. Im więcej macie dostępu tym bardziej głupiejecie i taka prawda.
Budowniczy który byÅ‚ kiedyÅ› dostÄ™pny za grÄ™ nie powinien już istnieć, a to że pewna osoba udostÄ™pniÅ‚a w ogóle we pÅ‚atnym rangom, to tylko siÄ™ cieszyć, 
bo co poniektórzy nie wiedzą co to wand, a drą papy ja chce weeeee jak małe dzieci w przedszkolu.
Limit to dobra rzecz i tego nie należy zmieniać, a moderator jak ma dostęp ten limit może sobie zwiększyć na chwilkę.
A dla was gołe łapy i jazda tyle bym wam dała.

ReGGed

Styczeń 06, 2014, 13:54:02 #14 Ostatnia edycja: Styczeń 06, 2014, 13:56:28 by ReGGed
To co napisze może nie być zgodne z kolejnością postów, ale warto kilka rzeczy objaśnić.

CytujCo do samych rang się nie wypowiadam, ale może dobrze było by założyć taki mały osobny temat (zamknięty) na forum z dokładną rozpiską co każda ranga ma i w jaki sposób można ją otrzymać.

Pomysł jest dobry i zapewne w najbliższym czasie taki wątek zostanie napisany.

CytujRegged właśnie o to mi chodziło :-:

Jak narazie Let`s Create nie potrzebowało pomocy budowniczych, więc nie dostali oni nowych rang, a co za tym idzie permisji. Będziemy potrzebowac ich pomocy to dostaną to co będa potrzebować i tyle. Zwróce też uwage na to, że budowniczy mają dodatkowe
korzyści
CytujCo w zamian?
- możliwość brania udziału w filmikach promocyjnych serwerów,
- ranga budowniczy na serwerach, które stworzymy,
- możliwy awans na moderatora, pomocnika, architekta serwera/ów
- branie udziału w BETA_TESTACH nowych projektów serwerów
- drobne korzyści materialne [gry, sprzęt, gadżety itp.]
- możliwość otrzymania prywatnego serwera Minecraft do 10 slotów.
- i wiele, wiele więcej.

Teraz kolej na wypowiedź Marcina.

CytujI to było udziwnienie budowniczego, wystarczy że przesiedzę 2 dni (w moim wypadku były to już tygodnie ;_;)i dostanę rangę budowlańca. Trzeba tą rangę usunąć, lub zastąpić np. Bywalcem.

Marcin planowaliśmy przywrócić ramge budowniczego, lecz pod zmienioną nazwą- Bywalec. Jednak ranga budowniczy będzie nadal istnieć lecz będzie miała inne funkcje jak i dość nietypowo będzie się ją zdobywać. Po magicznym przejściu na 1.7 będzie troche zmian takich jak ta, ale też np. rekrutacja, ale wszystko w swoim czasie.

CytujCo wy wszyscy macie z tym we pogięło już w główkach? Pitu ty to jesteś mądry (po co limit), jasne niech mają dostęp ile wlezie i niech serwer pada kilka razy dziennie ........ brak słów normalnie. Sasori ma racje dać wam palec to wy zaraz za całą rękę.
Kiedyś tylko Administracja miała dostęp do we i płaczu nie było. Setowało się gołymi łapami i budowało tak samo i nikt nie narzekał.
A teraz daj mi to daj mi tamto żal normalnie. Im więcej macie dostępu tym bardziej głupiejecie i taka prawda.
Budowniczy który byÅ‚ kiedyÅ› dostÄ™pny za grÄ™ nie powinien już istnieć, a to że pewna osoba udostÄ™pniÅ‚a w ogóle we pÅ‚atnym rangom, to tylko siÄ™ cieszyć, 
bo co poniektórzy nie wiedzą co to wand, a drą papy ja chce weeeee jak małe dzieci w przedszkolu.
Limit to dobra rzecz i tego nie należy zmieniać, a moderator jak ma dostęp ten limit może sobie zwiększyć na chwilkę.
A dla was gołe łapy i jazda tyle bym wam dała.

Nic dodać, nic ująć.

Do góry