Październik 20, 2020, 08:37:28

Aktualności:

Witaj na Forum
Minecraft Polska

Wakacyjny Konkurs - ZAKOŃCZONY - wyniki 16.08

Zaczęty przez bolda500, Lipiec 19, 2013, 02:06:02

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tymo66

DziaÅ‚ki i materiaÅ‚y masz na tym serwie za free?  [zombie]  [szkielet]  [pajak]  [creeper]  [bruk]

Athanores

Cytat: tymo66 w Lipiec 29, 2013, 15:44:56
Działki i materiały masz na tym serwie za free?

Server jest w trybie kreatywnym, materiał masz z EQ a działki wystarczy kliknąćw książkę i papier.
Do you dream while you sleep or is it an escape from the horrors of reality?

Hockalis

Mam pytanie, ktoś wie dlaczego serwer nie chce mnie wpuścić na mape... Nie dokonczylem projektu a chce to zrobić więc..

bolda500

Małe problemy techniczne z pluginem. Już działa. Dzięki za info.

mineqon

Natknąłem się na takie zdjęcie : tinypic.com/r/14pmqd/5 Prawda to , że niektórzy oszukują? Bo jeżeli tak , to nie ma sensu budować bo mi pracę zniszczą :3

bolda500

I co niby tą głową Ci zniszczą działkę? To fajnie... pewnie w niej jest 1000 stacków TNT.
Nie macie się czego czepiać widzę. Ponad 1500 działek i wielki problem o jedna głowa.

mineqon

Słuchaj , doszły mnie słuchy , że ktoś po prostu poustawiał głowy komuś na działce [ normalnie nie jest to możliwe , może to zrobić tylko właściciel działki ] Ponoć mógł jeszcze robić co na niej chciał . Ja się w to nie mieszam ale warto by znaleźć sprawcę całego zdarzenia.

bolda500

MaÅ‚o znaczÄ…ce że ktoÅ› coÅ› postawiÅ‚. ZbugowaÅ‚ kawaÅ‚ek mapki jego problem, jest debilem co lubi niszczyć cudzÄ… pracÄ™. Ale to nie przeszkodzi w evencie, który siÄ™ koÅ„czy 9.08. wiÄ™c możesz  już nic nie pisać w tej sprawie mineqon.

Szturmowy

This is 'Di Ent' 09.08  [rogi]
I tak miło było budować mam nadzieję że będę w tej 3 :> 1 raz bym coś nareszcie wygrał :>

bolda500

Dziś o 2:00 serwer został wyłączony. Wyniki konkursu opublikujemy 16.08

Możliwe że odbędzie się głosowania publiczne i to wy będziecie wybierać kilka prac.