Wrzesień 23, 2020, 21:16:21

Aktualności:

Witaj na Forum
Minecraft Polska

Nowa minigra - pomysł

Zaczęty przez SuperOli, Listopad 28, 2013, 09:31:08

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SuperOli

Chciałabym zgłosić pomysł. Otóż na serwerze minigier jest tylko jedna gra (Hide'n'Seek). Robi się już trochę nudno. Więc sobie myślałam, aby dodać nową minigrę - Dragon Escape. Chodzi o to, że trzeba uciekać przed smokiem, niszczącym grunt pod nogami. Do wygrania mogą być też żetony. Proszę o rozpatrzenie tej sprawy.

KamilKosiakPL

Fajny pomysł ale jak to ktoś rozpatrzy trochę to zajmie bo trzeba plugin ogarnąć i mapkę zrobić
Zajebi*** PomysÅ‚  :D

S4LV4G3

Szluggie

Mi sie wydaje ze administracja caly czas stara sie cos dodac ale to troche czasu zajmuje. Ale zawsze warto czekac

bolda500

Dobrze Ci się wydaje. Jednak liczba administratorów serwerów jest ograniczona a inni wolą grać w lola cały dzień i nie garną się do pomocy więc robimy wszytko w 6-7 osób, gdzie i tak większa część z tych osób wykazuje swą aktywność na serwerach i nie może poświęcić tyle czasu na budowę map lub konfigurację pluginów/serwera.

Szluggie

No tak ale zamiast Adminów mogÄ… budować budowniczy. Pluginy to też bardzo duży problem gdyż ja taki bebok wgrywaÅ‚em na bukkita login, spawn, tpa w jakieÅ› 3 godziny...  Zawsze można też zamiast robić jakiÅ› takich skÄ…plikowanych mini game zwykÅ‚e tnt run. Bo to jest jeden z Å‚atwiejszych do zrobienia minigame... :)

Athanores

Dopóki nie odzyskam dobrego sprzętu nie mogę uczestniczyć w wielkich akcjach jako budowniczy. Budować event mogę a arenka nie jest problemem. Chciałbym wiedzieć co z arenami co budowaliśmy kiedyś tam czemu nie zostały użyte do tej gry... Zapomniałem nazwy.
Jeśli coś się będzie szykować czekam aż ktoś poinformuje.
Do you dream while you sleep or is it an escape from the horrors of reality?

LitaPL

No Dragon Escape racja boska mini gra tylko, że jest mały feler plugin do tej gry jest autorski, a nic podobnego raczej nie da się znaleźć więc raczej odpada, a tnt run no też fajne tylko, że to już zależy od Administracji bo przy włączonym tnt ładnie laguje serwer, ale można spróbować przy wyłączonym. To tyle dziękuję :)