Lipiec 08, 2020, 04:48:04

Aktualności:

Witaj na Forum
Minecraft Polska

3 Automatyczne windy.

Zaczęty przez RusheR608, Sierpień 04, 2013, 13:09:02

« poprzedni - następny »

RusheR608

3 Automatyczne windy.
Siemka.Chciałbym zaprezentować wam 3 rodzaje automatycznych wind, które udało mi się znaleźć w internecie.
Jeżeli macie jakieś pytania to pytajcie.
Jeżeli chcecie zobaczyć więcej poradników wbijajcie na mój kanał na YT : http://www.youtube.com/user/JustRusheR?feature=watch

Athanores

Na pewno siÄ™ przyda.
Ile windy zajmują dokładnie kratek wysokości i szerokości?
Chodzi mi najbardziej o drugÄ… windÄ™.
Do you dream while you sleep or is it an escape from the horrors of reality?

RusheR608

Wejdż na Yt z tego filmu , w opisie będziesz miał save.

herobrine

Jak się buduje te windy? Przydadzą się do wysokich budynków.

Izolda25

Takie windy przydadzą się do komunikacji w wieżowcach, ile wspinania oszczędzone :D

MinecrafcikMC

Graczu o nazwie herobrine napisałeś tak "jak się buduje takie winy?..." A popatrzyłeś na temat lub na filmik ?
Po prostu żyj - życiem które dostałeś !

sebakor795

MinecrafcikMc napisałeś "jak się buduje takie winy?..." , a gracz herobrine napisał "Jak się buduje te windy?". Więc zobacz jaka jest różnica pomiędzy tym co napisaliście :)
Komputer , komputer i jeszcze raz komputer !

MineCraftowiec11

Cytat: sebakor795 w Październik 27, 2013, 10:45:55
MinecrafcikMc napisałeś "jak się buduje takie winy?..." , a gracz herobrine napisał "Jak się buduje te windy?". Więc zobacz jaka jest różnica pomiędzy tym co napisaliście :)
O Jezu, no. Czepiasz siÄ™ jak stara baba z kiosku o nazwÄ™ gazety.
Literówkę zaliczył i już leci hejt o takie małe ziarenko, co ten internet teraz robi z dziećmi to jest paranoja...
A tak przechodząc do tematu wind to przydadzą mi się na pewno. Polecam również innym.

MinecrafcikMC

Cytat: MineCraftowiec11 w Październik 27, 2013, 11:41:51
Cytat: sebakor795 w Październik 27, 2013, 10:45:55
O Jezu, no. Czepiasz siÄ™ jak stara baba z kiosku o nazwÄ™ gazety.
Literówkę zaliczył i już leci hejt o takie małe ziarenko, co ten internet teraz robi z dziećmi to jest paranoja...
A tak przechodząc do tematu wind to przydadzą mi się na pewno. Polecam również innym.
Dziękuje :)
Po prostu żyj - życiem które dostałeś !