Nie mogę zarejestrować się na serwerze

Zaczęty przez Niezniszczalny14, Luty 19, 2014, 12:20:01

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Niezniszczalny14

Witam, jak w temacie, przed chwilką wysłałem smsa aktywującego wejście na serwer starożytna-kraina.pl. Mój nick w minecraft`cie to Niezniszczalny14, jestem graczem premium, nie mam możliwości zmiany nicku, a na tym nicku gram od wersji alfa minecrafta. Po próbie dołączenia do serwera od razu mam się zalogować, a nie zarejstrować. Wnioskuję, ze na serwerze gra ktoś na moim nicku (to nie pierwsza taka sytuacja na serwerach dopuszczających graczy non-premium, spotkałem się już kilkakrotnie z kradzieżą mojego nicka). Pieniądze zapłaciłem uczciwie (wszelkie dane udostępnię adminowi i.e. kod sktywacyjny oraz nr tel z którego opłacono wejście, potwierdzenie konta premium itp.) Co zamierzacie zrobić z tą sytuacją? Czekam na interwencję i propozycję rozwiązania problemu, pzdr, Niez

xsenusfoxpeelek

To działa mniej więcej tak: Jeśli zarejestrujesz się w lobby serwerów, to nie musisz się rejestrować na serwerach, wystarczy się zalogować z tym samym hasłem co w lobby.
Życie jest sztuką, a kartofle SOM smaczne.

Niezniszczalny14

Jednakże, nie rejestrowałem się nigdy w lobby serwera, pierwszy raz gram w tej sieci serwerów Minecraft, wchodziłem jedynie na starożytną krainę jednak bez skutku, nie mogłem się zarejestrować/zalogować :/

Zero

Czy wpisywałeś nick i sms zwrotny na stronie http://starozytna-kraina.pl/ ?

bolda500

Napisz do mnie na PW. Podaj tam wysłany kod SMS i hasło jakie chcesz mieć na swoje konto na serwerach.

Niezniszczalny14

Tak owszem, wszystko było wpisywane na tej stronie. (Starożytna-kraina.pl)