Do Administracji!

Zaczęty przez Rudy_Kot, Styczeń 30, 2014, 19:54:25

« poprzedni - następny »
Do dołu

Rudy_Kot

Witam.
Ze względu na problem [PROXY] nie można wejść na serwer, ale nie chodzi mi o to. 31.01 (w piątek) "kandydaci" na moderatora mają zjawić się na serwerze, a ja jestem jedną z nich. Niestety, nie mogę wejść na Let's Create więc nie wiem, czy się zjawie :(. Mam nadzieje, że do tego czasu [PROXY] zostanie naprawione.
~♥Let's Create to wspaniały serwer, na którym grają wspaniali ludzie. Moderatorzy i administratorzy są mili i pomocni. Jednak przez proxy, nie można wejść na serwer! Ten serwer jest wspaniały i uwielbiam na niego wchodzić, a proxy uniemożliwia mi to. Z całego swojego serducha, proszę administracje o naprawienie serwera (buga).♥~
__________________________________________________________________________________________
Ostatnio też, zauważyłam, że gdy próbuje wejść na ogólny serwer to nie mogę się połączyć również. Piszę mi coś takiego: "Internal Exeption: java.lang.ClassCastExeption: bju cannot be cast to fm". Co to oznacza? Czy cały serwer wysiada? Proszę o odpowiedź (zrozumiałą)

~♥ Pozdrawiam Rudy_Kot
;_;

McTheDiax

Jak masz nick Rudy_Kot to zmień na RudY_Kot

ReGGed

Diax podał ci już rozwiązanie jak i w wielu innych wątkach można je znaleźć
Spotkanie odbywa siÄ™ na TS3, a nie na serwerze

Zamykam.

Do góry