Chwilowe naprawienie PROXY

Zaczęty przez maciejk1221, Styczeń 24, 2014, 16:06:59

« poprzedni - następny »
Do dołu

maciejk1221

Jak już po samym temacie widać ja to wam wyjaśnię. Wszystko dzięki PanCraftPL'owi trzeba wejść na twoim pierwszym nicku (np jak macie tak jak ja premium maciejk1221) na serwer wyskoczy wam PROXY wchodzicie na drugim nicku (u mnie Maciejk1221 czyli na no-premium) PROXY już nie wyskoczy i znowu wchodzicie na pierwszym nicku (u mnie premium maciejk1221) i jest wszystko ok można wejść bez PROXY ale trzeba to powtarzać za każdym razem jak wchodzicie na serw.

MickTesso

Jaką masz pewność że to zadziała?
Proxy to jest problem z silnikiem.
Szczerze spróbuje tego czegoś.
P.s nie rozumem dlaczego to chwilowo czyli że 5 minut pogramy i po zabawie??

maciejk1221

Cytat: MickTesso w Styczeń 24, 2014, 16:36:52
Jaką masz pewność że to zadziała?
Proxy to jest problem z silnikiem.
Szczerze spróbuje tego czegoś.
P.s nie rozumem dlaczego to chwilowo czyli że 5 minut pogramy i po zabawie??

Mam pewność sprawdzałem a chwilowo to znaczy że
Cytat: maciejk1221 w Styczeń 24, 2014, 16:06:59
,,wejść bez PROXY ale trzeba to powtarzać za każdym razem jak wchodzicie na serw.''

MickTesso

Cytat: maciejk1221 w Styczeń 24, 2014, 16:06:59
,,wejść bez PROXY ale trzeba to powtarzać za każdym razem jak wchodzicie na serw.''

Bez sensu już wole zaczekać aż silnik naprawią a nie bawić się w jakąś głupią zabawę...
Polecam zamknąć ten temat

maciejk1221

Cytat: MickTesso w Styczeń 24, 2014, 18:25:23

Bez sensu już wole zaczekać aż silnik naprawią a nie bawić się w jakąś głupią zabawę...
Polecam zamknąć ten temat

Pytałem się Reggeda czy to napisać a on powiedział ,,tak'' więc to zrobiłem przynajmniej jakiś sposób jest.

MickTesso

Sposób na 5 minut gry...
Z góry niech Ci gracze podziękują :)
Zresztą cię rozumiem masz premke to wolisz grać na niej niż na jakimś laucherze non-premium jak ja :(

ReGGed

Kto tu mówi o 5 minutach gry. Poprosiłem twórcę wątku, aby napisał go bo może to komuś pomóc.

Zamykam, bo niezły spam się zrobił.

Do góry