Wrzesień 27, 2020, 07:01:30

Aktualności:

Witaj na Forum
Minecraft Polska

Start Starożytnej Krainy na 1.7

Zaczęty przez bolda500, Styczeń 13, 2014, 15:40:51

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bolda500

Dziś w godzinach wieczornych "może" wystartować Starożytna Kraina na 1.7

Były problemy z pluginami i dlatego była taka przerwa. Mamy zaplanowane kilka dodatków jakie pojawią się na serwerze ale nie wiemy czy chcecie poczekać jeszcze z dzień może dwa aż je skończymy czy wolicie grać bez nich. Dodam tylko że chcemy troszeczkę utrudnić wam poziom gry żeby moby były mocniejsze oraz ograniczyć wydobycie i intensywność znajdowania surowców aby gra miała jakiś sens. Bez tego pogracie 2 tyg i koniec bo wszystko będziecie mieć a gra nie będzie żadnym wyzwaniem.

Jeśli macie jakieś inne propozycje to zapraszam do pisania.

MSLD

Styczeń 13, 2014, 17:58:57 #1 Ostatnia edycja: Styczeń 13, 2014, 18:03:16 by MSLD
Fajnie by było jakby Starożytna wystartowała dziś, a poza tym pewnie większość ludzi źle zareaguje na utrudnienie gry.
To jest tylko mój punkt widzenia :D

Guarek2855

Odpalcie dzis go. A jesli chodzi o zminy jestem za ,,wzmocnieniem,, mobow a jesli chodzi o surowce wolwe zeby zostlo tak jak jest .chcialbym aby dodano plugin o zdobywaniu expa  ze stona

bolda500

Cytuj...większość ludzi źle zareaguje na utrudnienie gry...

No tak najlepiej żeby w ogóle każdy miał creative na serwerze w trybie survival. Twórcy tej gry i tak ją wystarczająco zepsuli upraszczając ją do maksimum żeby dzieci mogły w nią grać. Oni nie patrzą na grywalność i sens rozgrywki tylko na zyski ze sprzedaży, które generują dzieci dlatego gra stała się tak głupio prosta. Zobaczcie sobie serwer survival, które były 2-3 lata temu. Wtedy było to wyzwanie a teraz to jest parodia. Nie musi się wam podobać takie utrudnienie. Serwer nie jest robiony po to żeby był i żeby dzieci mogły biegać w diax eq po godzinie. Serwer ma dawać przyjemność z długiej i zróżnicowanej rozgrywki więc jak ktoś nie ogarnia survivalu to zapraszamy na inne serwery w których eventy wyglądają tak: "wchodzisz na serwer a plugin daje ci przez godzinę 5 diaxów co 3 min". Jeśli ludziom podobają się takie serwery oraz eventy to jesteście bardzo ograniczeni na wielu płaszczyznach. Gra ma uczyć , bawić ale także musi coś wymagać od gracza. Na wielu innych sieciach serwerów niema tego. Wracając do tematu SK to serwer będzie jednak jutro koło godziny 16:00.

Cena dostępu dla nowych graczy, którzy nie załapali się jeszcze na whiteliste zostanie obniżona do 4 zł netto.
Pojawią się też drobne usługi kupna zestawów itemów oraz rangi.

Oczywiście pojawi się także system nagradzania graczy za grę nad którym obecnie pracujemy na wszystkich serwerach.

Zero

Styczeń 14, 2014, 13:44:37 #4 Ostatnia edycja: Styczeń 14, 2014, 13:49:37 by Zero
A czy istnieje plugin lub możliwość wygenerowania mapy surowcowej zgodnie z zasobami mineralnymi (węgiel, żelazo, diamenty) starych wersji minecrafta (np. bety 1.5.2)? Wydaje mi się, że wtedy było o wiele trudniej wydobyć wartościowe surowce co mogłoby obecnie w znaczący sposób wpłynąć na poziom trudności rozgrywki.

Westner

WiÄ™c tak ja kupiÅ‚em dostep do starożytnej krainy i niestety jeszcze nie miaÅ‚em przyjemnoÅ›ci zagrania na niej wiec nie wiem  czy dobrze gadam ale ci którzy kupili dostep za 6 zÅ‚ mogli by dostac przynajmiej 5 jedzonka ? jak chcecie tak zrobicie pozdrawiam :)  [mieso2]