Rekrutacja na Moderatora Let's Create!

Zaczęty przez nesquik_, Kwiecień 03, 2013, 22:10:39

« poprzedni - następny »
Do dołu

Athanores

Kwiecień 05, 2013, 06:30:16 #15 Ostatnia edycja: Kwiecień 09, 2013, 06:48:31 by Marcin741
Nick z gry: Marcin741

Premium(tak/nie): Nie

Od kiedy grasz na LC?: Baardzo długo. Coś około I edycji

Czy grasz na innych serwerach społeczności minecraft.org.pl?: Tylko na LC. Czasami wchodzę na inne ale żeby zobaczyć kto jest. Głównie na LC.

Teraz trochÄ™ od Ciebie.. Dlaczego to TY  powinieneÅ› do nas doÅ‚Ä…czyć?(min. 5 zdaÅ„):

Byłoby to stanowisko dla mnie. Jako VIP o 5 rano do 12 nie umiem jakoś okropnie pomagać graczom.
Na TS'ie siedzę to nie problem. Obok mi ludzie śpią więc gadać to po cichu :P
Świetnie się już z administracją zapoznałem wiem co i jak.
ogólnie teraz to ciężko z czasem. 2 godziny jestem ale szkoła, praca, VAT, Tusk, hemoglobina to czas zajmuje.
Budować potrafię najlepiej się czuje w klimatach skażenia zniszczenia i typu RPG.
Wielu ludzi na serwie znam a oni mnie.
Bardzo lubię pomagać ludziom. Ale jak pojawiają się tacy co im tłumacze a ci nadal swoje
nie mam sił. jako MOD miałbym większe predyspozycje, i by mnie słuchali.
Angielski znam i siÄ™ nadal uczÄ™.
Ogólnie kiedyś tam muszę do szpitala jechać żeby mi coś wycieli ale to bez znaczenia.
To chyba na tyle ode mnie. I tak wiem że to nic.

Pozdrawiam
Marcin741
Do you dream while you sleep or is it an escape from the horrors of reality?

fluorek

Nick z gry: fluorek
Premium(tak/nie): Nie :/           
Od kiedy grasz na LC?: Od bodajże II-III edycji.
Czy grasz na innych serwerach społeczności minecraft.org.pl?: Czasami sobie pogram ;_;
Teraz trochę od Ciebie.. Dlaczego to TY powinieneś do nas dołączyć?(min. 5 zdań):
Jestem miłym i ogarniętym graczem.
Znam wszystkich z administracji,oraz wiele zwykłych graczy.
Pomagam nowym graczom ponieważ nie chce aby robili spamu  :P
Ts'a mam oraz na nim bywam(ostatnio mnie nie było bo zepsute mikro).
Jestem kreatywny i chciałbym aby administracja się tak nie męczyła ;D
Na serwerze nie mogę grać 2 godziny dziennie.Lecz gdy mam czas to wejdę i chętnie pomogę.Myśle ,że sprawdze się w tej roli jako mod ;)

P.S:Nie lubie banować,lecz za spam i obraza nie będę taki łaskawy...

Pozdrawiam administracjÄ™ Let's Create.

Rastabiel

Nick z gry: Rastabiel 
Premium(tak/nie): tak
Od kiedy grasz na LC?: coś około roku może nawet troszke dłużej (na starej premce Brzydal)
Czy grasz na innych serwerach społeczności minecraft.org.pl?: TTS, i trochę na SkyLandzie
Teraz trochÄ™ od Ciebie.. Dlaczego to TY  powinieneÅ› do nas doÅ‚Ä…czyć?(min. 5 zdaÅ„):
Znam i dogaduje się z większością administracji minecraft.org.pl
Na TS'ie jestem praktycznie codziennie więc jak mnie nie ma na serwie łatwo mnie znaleźć na ts
Wątpię czy to ważne ale znam bardzo dużo komend z WE itd.
Znam dużo graczy starych i nowych :)
Nie daje sie przekupić i jestem stanowczy jesli chodzi o nieprzestrzeganie zasad ^^, xd

nesquik_

Kwiecień 10, 2013, 22:01:31 #18 Ostatnia edycja: Kwiecień 10, 2013, 22:37:20 by luki211
Z przyjemnością ogłaszam, że rekrutacja na moderatora została ZAMKNIĘTA!

Po długich naradach, doszliśmy z lukim do porozumienia i wybraliśmy aż 6-ciu kandydatów na moderatorów!

SÄ… to:

• _Armagedon_

• Zmora

• Regged35

• Romzespl

• Mysteriala

• FredziaPL

*za błędy w nickach uprzejmie przepraszam.

UWAGA!

Wybrane osoby są zobowiązane do stawienia się na TS'ie w ten piątek (12.04.2013) o godzinie 20:30, na rozmowę w sprawach organizacyjnych. Osoby, które nie stawią się bez wcześniejszego uprzedzenia, zostaną usunięte z listy moderatorów.

Gratuluję wszystkim wybranym i życzę owocnej współpracy!

Do góry