Rekrutacja na Moderatora Let's Create!

Zaczęty przez nesquik_, Kwiecień 03, 2013, 22:10:39

« poprzedni - następny »
Do dołu

nesquik_

Kwiecień 03, 2013, 22:10:39 Ostatnia edycja: Kwiecień 04, 2013, 10:15:20 by bolda500
Rekrutacja Na MODERATORA Serwera Creative „Let’s Create” Otwarta!

Witaj!

Chcesz dołączyć do ekipy serwera Let's Create? Marzysz, aby wnieść coś swojego na serwer? Chcesz pomóc w rozwijaniu serwera? Masz wiele pomysłów na eventy, ale jak do tej pory żaden z nich nie został zrealizowany?

Właśnie dziś nadeszła Twoja szansa! Od dziś przez dwa tygodnie, możecie składać podania na moderatora serwera Let's Create.
Zapewniamy, że wszystkie podania zostaną skrupulatnie rozpatrzone i żadne, spełniające wymagania nie zostanie pominięte!
[spoiler]
Czas na trochę wymagań:

*  Wiek - minimum 14 lat,
*   DostÄ™p do Team Speak'a, mikrofon i brak wstydu do rozmowy z nami ;)
*   Minimum 2 godziny dziennie spÄ™dzonych na serwerze,
*   Chęć do pracy i pomocy

Co oferujemy?:

-   Praca w miÅ‚ej atmosferze i z fajnymi ludźmi
-   Uczestnictwo w zebraniach dt. rozwoju serwera
-   SpecjalnÄ… rangÄ™ na forum i serwerze
-   Wspólne budowanie i przygotowywanie eventów
-   Możliwość rozwoju i awansu na wyższe stanowisko
- Dla bardzo aktywnych drobne upominki w postacie gier itp.
-   Oraz wiele wiele wiÄ™cej.. !

NIE CZEKAJ!  To twoja szansa, aby do nas doÅ‚Ä…czyć!
Zgłoszenie napisz w odpowiedzi do tego tematu wg. poniższego wzoru:

Nick z gry:
Premium(tak/nie):
Czy grasz na innych serwerach społeczności minecraft.org.pl?:
Teraz trochÄ™ od Ciebie.. Dlaczego to TY  powinieneÅ› do nas doÅ‚Ä…czyć?(min. 5 zdaÅ„):
[/s]
___Zatwierdzam___
Head-Admin luki211
Administracja Let's Create

Let's Create na Facebooku zostań naszym fanem i otrzymuj wszelkie informacje na bieżąco - Przejdź na nasz profil TUTAJ i Kliknij "Lubię to!"
Oglądaj, komentuj, udostępniaj, baw się razem z nami!

zmora

[move]
Witam !
[/move]

Nick z gry: zmora  :)
Premium(tak/nie): nie  :-\
Od kiedy grasz na LC?: Nie pamiÄ™tam dokÅ‚adnie, ale chyba okoÅ‚o roku. Przez jakiÅ› czas nie graÅ‚em a teraz znowu powracam  ;)
Czy grasz na innych serwerach spoÅ‚ecznoÅ›ci minecraft.org.pl?: Czasami na Try To Survive  :P
Teraz trochÄ™ od Ciebie.. Dlaczego to TY  powinieneÅ› do nas doÅ‚Ä…czyć?(min. 5 zdaÅ„):
W minecraft'a gram, od kiedy miaÅ‚em 11 lat :) . Gdy zaczÄ…Å‚em grać na multiplayer'ze, marzyÅ‚em by zostać modem. LubiÄ™ poznawać nowe osoby.   Na jednym serwerze byÅ‚em modem, i raczej nikt siÄ™ na mnie nie skarżyÅ‚ :P . Niestety serwer upadÅ‚  :'( . Komendy w wiÄ™kszoÅ›ci znam, typu world edit, bany, mute itp. Od czasu do czasu mam fajne pomysÅ‚y na event. Najlepsze jest to, że grajÄ…c, i dobrze siÄ™ bawiÄ…c można też pomagać innym. Na serwerze obecnie mam rangÄ™ Budowniczy [BD]. MogÄ™ być online okoÅ‚o 3 godziny dziennie, czasem 5. Budować też umiem troszkÄ™ :)
ProszÄ™ o rozpatrzenie.

Pozdrawiam zespół Let's Create.

Polski_Jason

Kwiecień 04, 2013, 09:24:16 #2 Ostatnia edycja: Kwiecień 04, 2013, 11:30:05 by Polski_Jason
Nick: Romzespl
Premium: Tak^^
Gram na LC od II edycji :D
Nie nie gram ,ponieważ najbardziej lubię budowanie a LC jest dla mnie świetny!
Dlaczego ja?: ChciaÅ‚bym aby na  serwerze zapanowaÅ‚a miÅ‚a atmosfera czyli: poprawna pisownia,brak ludzi spamujÄ…cych i zero wyzwisk. BÄ™dÄ™ jak Moderator pilnowaÅ‚ graczy aby przestrzegali regulaminu. Na czacie zwracam szczególnÄ… uwagÄ™ na gramatykÄ™ i ortografiÄ™. Posiadam dostÄ™p do Team Speak'a  i nie wstydzÄ™ siÄ™(mimo mojego mÅ‚odego wieku) rozmawiać z osobami starszymi. Posiadam również mikrofon Å›wietnej jakoÅ›ci-Samson go Mic co pozwoli mi na dobrÄ… komunikacje z "Wami". Bardzo chciaÅ‚bym jako moderator uczestniczyć w wiÄ™kszych projektach budowlanych :) Znam również niektóre przydatne moderatorowi komendy. Na serwerze spÄ™dzam Å›rednio od 3 do 5 godzin :)

PS. Wiem, że nie mam odpowiedniego wieku ale według mnie wiek nie ma znaczenia. Wiek to jest wiek a nie nasza etykieta. Etykietą jest to jak się zachowujemy, co umiemy itp. Znam wiele osób(naprawdę wiele)które pomimo tego, że są młodsze niż ja umieją wiele więcej w niektórych sprawach. A więc podsumowując wiek to nie etykieta i nie jest ograniczeniem!

Szymon245

Kwiecień 04, 2013, 09:25:30 #3 Ostatnia edycja: Kwiecień 04, 2013, 09:32:31 by Szymon245
Nick z gry:szymon245
Premium:Nie mam ale staram się zdobyć.
Od kiedy grasz na LC?:Na LC gram od I edycji.
Czy grasz na innych serwerach spoleczności minecraft.org.pl?:Gram na wszystkich waszych serwerach.
Teraz trochÄ™ od Ciebie.. Dlaczego to TY  powinieneÅ› do nas doÅ‚Ä…czyć?:To Ja powinienem do was doÅ‚Ä…czyć ponieważ. Po 1. jestem ogarniÄ™tym graczem (w miarÄ™). Po 2. Znam ortografiÄ™. Po 3. LubiÄ™ budować. Po 4. Znam siÄ™ na pluginach i komendach. Po 5.ChciaÅ‚bym pomóc Wam rozwinąć serwer.

To na tyle i proszÄ™ o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Sorry jeszcze zapomniałem napisać, że zwykle gram cały dzień ale ostatnio tylko koło godziny bo mam karę i ledwo mama (pozdrawiam) mi pozwala na godzinę. I jeszcze już rozmawiałem nawet ze starszymi ludzmi na Team Speak 3 i nie widzę problemu jak coś mam 2 mikrofony gdyby się 1 zepsuł. Mogę gadać niestety wieczorem... :(

imobik

Nick z gry: imobik

Premium: mam

Od kiedy grasz na LC: od pierwszej edycji

Czy grasz na innych serwerach spoleczności minecraft.org.pl?: tak, gram na wszystkich

Teraz trochÄ™ od Ciebie.. Dlaczego to TY  powinieneÅ› do nas doÅ‚Ä…czyć?: powinienem ponieważ jestem w miarÄ™ ogarniÄ™ty, lubiÄ™ pomagać, znam siÄ™ na komendach, gram od infdeva wiÄ™c znam siÄ™ na minecrafcie, chciaÅ‚bym brać udziaÅ‚ w dalszym rozwoju servera, mam dostÄ™p do teamspeaka i mikro, siedzÄ™ praktycznie caÅ‚y dzieÅ„ .

konrad573

Kwiecień 04, 2013, 11:49:43 #5 Ostatnia edycja: Kwiecień 04, 2013, 11:51:50 by konrad573
Nick z gry:konrad573
Premium(tak/nie):nie ale będzie jeśli trzeba.
Od kiedy grasz na LC?:4 dni
Czy grasz na innych serwerach społeczności minecraft.org.pl?:nie
Teraz trochÄ™ od Ciebie.. Dlaczego to TY  powinieneÅ› do nas doÅ‚Ä…czyć?(min. 5 zdaÅ„): Bo jestem aktywnym i znanym graczem i lubianym.I znam sie na robieniu sreverach bukit itd.

kakajoki

Nick z gry:kakajoki
Premium(tak/nie):TAK
Od kiedy grasz na LC?:od 2 lat
Czy grasz na innych serwerach społeczności minecraft.org.pl?:na pvp i na skylands
1.Umiem budować.
2.Mam dużo kolegów.
3.Znam dużo komend i wszystkie craftingi.
4.Gram w minecrafta od wersji Alpha 1.7.3
5.Jestem miłym Vipem (Bo mam vipa :D XD).
[/s]

piciugedania

NodeReX

Kwiecień 04, 2013, 13:47:23 #8 Ostatnia edycja: Kwiecień 04, 2013, 16:21:16 by Armagedon
Nick z gry: _Armagedon_
Premium(tak/nie): Nie, ale za niedługo powinienem mieć :D
Od kiedy grasz na LC?: Nie wiem od kiedy ale od wersji MC 1.2.4 :x
Czy grasz na innych serwerach społeczności minecraft.org.pl?: Tak
Dlaczego to JA  powinienem do was doÅ‚Ä…czyć?: ChÄ™tnie pomagam graczom. Mam maÅ‚e doÅ›wiadczenie z mojego dawnego serwera :P. Mam TS3 i chÄ™tnie pogadam. JeÅ›li na serwerze wybuchÅ‚aby jakaÅ› kłótnia, wojna czy coÅ› w ten deser oczywiÅ›cie uspokoiÅ‚bym graczy :D. Uwielbiam serwer LC, od samego poczÄ…tku wiedziaÅ‚em, że jest to najlepszy serw na jakim kiedykolwiek graÅ‚em. Znam pare osób z minecraft.org.pl i nieźle sie z nimi dogaduje. Na serwerze przebywam praktycznie codziennie wiÄ™c o braki obecnoÅ›ci nie trzeba sie martwić :P. JeÅ›li chodzi o umiejÄ™tnoÅ›ci w minecraftowym budowaniu, pare screenów znajduje siÄ™ w dziale "Wasze dzieÅ‚a" :D. Bardzo chciaÅ‚bym doÅ‚Ä…czyć do Was i pomóc Wam w dalszym rozwijaniu serwisu ;D.

P.S. Potrafię robić obrazki w programie 3D :D
Pozdrawiam
Armagedon

nesquik_

Cytat: piciugedania w Kwiecień 04, 2013, 13:24:08
Witam!
Czy tolerujecie 12 - 13 lat?

W wymaganiach jest jasno napisane. Skoro zostało napisane że 14, to nie zostało to napisane bez powodu.

Pozdrawiam, Przemek.

Vemo

Kwiecień 04, 2013, 15:15:09 #10 Ostatnia edycja: Kwiecień 04, 2013, 15:18:38 by Vemo
Nick z gry: VemoPL
Premium(tak/nie): TAK
Od kiedy grasz na LC?: Ok. 2/3 lata z półroczną przerwą.
Czy grasz na innych serwerach społeczności minecraft.org.pl?:Na wszystkich. Pomagam również na nich budować (TTS).
Teraz trochÄ™ od Ciebie.. Dlaczego to TY  powinieneÅ› do nas doÅ‚Ä…czyć?(min. 5 zdaÅ„): Jestem dojżaÅ‚ym, sumiennym graczem. Min. 2h na serwerze, pewnie! Zawsze staram siÄ™ pomóc. Nigdy nie kpie z graczy, ani ich nie obrażam. Jestem bardzo aktywny. Posiadam TS i jestem na nim prawie codziennie. ChÄ™tnie wsópracuje z innymi. Niestety ortografia leży i przyznaje siÄ™ do tego.

Proszę o uczciwe rozpatrzenie propozycji i zwrócenie mniejszej uwagi na wiek.
=========
[glow=red,2,300]Pozdrawiam[/glow]
[glow=red,2,300]Vemo[/glow]

ReGGed

Kwiecień 04, 2013, 15:33:39 #11 Ostatnia edycja: Kwiecień 04, 2013, 17:57:36 by ReGGed
~Nick z gry: Regged35
~Premium: tak
~Wiek: 14 (rocznikowo 15) :I
~Od kiedy grasz na LC?: Na LC gram od około roku.
~Czy grasz na innych serwerach społeczności minecraft.org.pl? Tak
~Teraz trochÄ™ od Ciebie.. Dlaczego to TY  powinieneÅ› do nas doÅ‚Ä…czyć?(min. 5 zdaÅ„): Kiedy po raz pierwszy wszedÅ‚em na serwer LC myÅ›laÅ‚em ,że poprostu coÅ› zbuduje i już nie wróce , lecz poznaÅ‚em wielu ciekawych ludzi ,którzy zachecili mnie do dalszej gry i rozwijania swoich "umiejÄ™tnoÅ›ci". :) MyÅ›le ,że wszyscy gracze wchodzÄ…cy na LC Å›wietnie siÄ™ bawiÄ… ,lecz niektóre osoby serwer ten uważajÄ… za pomoc w promowaniu swoich i serworów znajomych.  :-\ Jako moderator mógÅ‚bym pilnować porzÄ…dku i miÅ‚ej atmosfery ,aby "nieogary" (dla mnie gracze ,którzy ciÄ…gle przeklinajÄ…, przeszkadzajÄ… innym użytkownikom) :P nie psuly zabawy innym graczom. Buduje nienajgorzej kilka budowli możecie zobaczyć w dziale "Wasze DzieÅ‚a". Posiadam doÅ›wiadczenie administratora z kilku innych serwerów. Na LC jestem codziennie 2 godziny to minimum czasu ,ktory tam spedzam :I.DziÄ™kuje za uwage tyle z mojej strony. ;D

FredziaPL

Kwiecień 04, 2013, 16:15:01 #12 Ostatnia edycja: Kwiecień 04, 2013, 16:21:06 by FredziaPL
Nick z gry: FredziaPL (jak kupiÄ™ premkÄ™ to, niestety, fredzia12)
Premium(tak/nie): nie, ale staram sie o kupno
Od kiedy grasz na LC?: od I edycji
Czy grasz na innych serwerach społeczności minecraft.org.pl?:Tak.
Teraz trochÄ™ od Ciebie.. Dlaczego to TY  powinieneÅ› do nas doÅ‚Ä…czyć?(min. 5 zdaÅ„):Bardzo lubiÄ™ ten serwer jak również i pozostaÅ‚e. Jestem znana na Let's Create. Przez 10 dni byÅ‚am tam Kid-Modem, ale dziwny zbieg okolicznoÅ›ci sprawiÅ‚, iż go nie mam. JeÅ›li chodzi o sprawy TS... nie wstydzÄ™ siÄ™ swojego gÅ‚osu, aczkolwiek przez jakiÅ› czas jestem wyciszona na amen. Postaram siÄ™ to naprawić; 2 godziny na serwerze to nie problem, oczywiÅ›cie, po egzaminach bÄ™dzie go wiÄ™cej; ChÄ™ci do pracy i pomocy mi nie brakuje. Cieszy mnie Å›wiadomość, iż mogÄ™ komuÅ› pomóc. Znam, w miarÄ™, jÄ™zyk angielski, wiÄ™c mogÄ™ pomagać też zagranicznym graczom.

Mysteriala

Witajta!
oto moje podanie:

Nick z gry: Mysteriala

Premium: kupowałam, ale z niewiadomych powodów nie przeszło i nie mam.

Od kiedy grasz w LC?: Niestety bardzo krótko, bo tylko kilka dni :( Grałam jednak na kilku innych serwerach w tym stylu i na jednym zostałam adminem (po reezygnacji wcześniejszego).

Czy grasz na innych...: Tak, gram na "Try to survive", jestem tam dość znanym i (wydaje mi się :P) lubianym graczem.

Coś od ciebie...: Mam duże doświadczenie z samym Minecraftem (gram od niepamiętnej wersji, bodaj indev?) i podobne z serwerami. Na wielu byłam moderatorem, na 3-4 adminem. Znam wiele komend i orientuję się w pisaniu pluginów i modów. Dziennie na serwer mogę poświęcić około 6 godzin (w poniedziałki 8). W kwestii komunikacji to piszę poprawnie po polsku (a przynajmniej się staram :P), mam chyba wszystkie możliwe programy: skype, ts3, kik, gg. Co bym chciała robić jako moderator? Na pewno ogarnąć spamerów, pomóc nowym (i może tym starszym) graczom i na pewno budować :) Budować coś, w czym będą mogli pomóc "zwykli" gracze. Co robię, jako "szary" gracz na "try to survive" można sprawdzić na moim kanale na yt, gdzie też lepiej mnie poznacie :) Nick taki jak tu: Mysteriala.

Ło matko, ale się rozpisałam :D
Mysteriala

lawenda70

Nick z gry: lawenda70

Premium(tak/nie): Tak

Od kiedy grasz na LC?: na Let's create gram od dawna, nie pamiętam od kiedy, ale lubię czasem pobudować sobie coś na tym serwerze czasem, mimo że spędzam więcej czasu na pvp i skyland's.

Czy grasz na innych serwerach społeczności minecraft.org.pl?: tak, na wszystkich

Myślę że byłoby to dla mnie dobre stanowisko. Chciałbym się sprawdzić w roli moderatora na serwerze i uważam, że spisywałbym się bardzo dobrze.
*PiszÄ™ poprawnie po polsku
*zawsze pomagam graczom jak majÄ… jakieÅ› pytanie lub problem
*Nigdy nie zostawiam kogoÅ› w potrzebie
*Wiele ludzi z tych serwerów mnie zna i lubimy się wzajemnie
*Mam doskonały kontakt ze wszystkimi
*Lubię rozmawiać na ts'ie
*Na serwerach jestem baaaardzo często (Codziennie po kilka godzin)
Myślę że podołałbym temu zadaniu.

Dziękuję i pozdrawiam!

Lawenda70

Do góry