Rekrutacja na moderatora Let`s Create!

Zaczęty przez ReGGed, Kwiecień 05, 2014, 16:57:39

« poprzedni - następny »
Do dołu

_Szybki_

Kwiecień 09, 2014, 15:02:34 #15 Ostatnia edycja: Kwiecień 11, 2014, 20:12:55 by _Szybki_
Imię: Łukasz
Nick: _Szybki_
Premium [tak/nie]: nie
Jak długo grasz na LC: 2 lata zawsze byłem 2 w ontime top
Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą komend: dobrze
Jak oceniasz swojÄ… znajomość dotyczÄ…cÄ… sewera: znam go bardzo dobrze i uważam że to jest najlepszy serwer na Å›wiecie  :)
Czy posiadasz sprawny mikrofon i TS3?: tak 
CoÅ› o sobie:   Kocham piÅ‚ke nożno i gry komputerowe  z  szczególnie z nich   minecraft  .

Dlaczego wÅ‚aÅ›nie Ty?:  Jestem chÄ™tny do pracy  pomocy graczom. RadzÄ™ sobie z ciężkimi pytaniami  . LubiÄ™ pomagać innym graczom , jestem bardzo odpowiedzialny  i polecaÅ‚ bÄ™dÄ™  ten serw  moim kolegom . Mam dużo  pomysłów , które mogÅ‚yby wzbogacić ten serw . Bardzo Å‚adnie buduje i uważam że to jest najlepszy serwer na Å›wiecie .  Gdy bÄ™dÄ™ moderatorem na serw bÄ™dÄ™ mógÅ‚ przeznaczyć 2-4 h
Bardzo mi zależy na randze moderator .

kry832

ImiÄ™:Krystian
Nick:kry832
Premium:nie
Jak długo gram na LC: ok.2 lata
Jak oceniam swoją znajomość dotyczącą komend?: 7,5/10
Jak oceniam swoją znajomość dotyczącą serwera 10/10
Czy posiadam sprawny mikrofon i TS3?:mikrofon mam Ale TS3 niestety nie
Coś o sobie: Jestem ministrantem. Jestem bardzo kulturalny. Potrafię opanować kłótnie graczy na chacie. Pluginy to dla mnie bułka z masłem. :) Banuję tylko za pozwoleniem organów wyższych. Bardzo lubię pracę w grupie. Na serwerze Let's create potrafię siedzieć całymi godzinami.
Dlaczego właśnie ja?: Ponieważ mam wielką ochotę na pomaganie wam w rozwijaniu tych cudownych serwerów, które bardzo sobie cenię. Z polskiego miałem 6 na koniec 4 klasy więc ortografia to dla mnie jak siostra. I poza tym chciałbym być moderatorem, ponieważ nigdy, przenigdy nie byłem wyższy rangą od innych graczy.

Myślę, że rozpatrzycie pozytywnie moje podanie. Jeśli tak, niech wam Bóg błogosławi. Z góry dziękuję.

Z poważaniem, Krystian Wołczański. [skrzynia] [ogien]

LukeOnco

Imię: Michał
Nick: LukeOnco
Premium [tak/nie]: Tak
Jak długo grasz na LC: 2 lata
Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą komend: 6/10
Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą sewera: 10/10
Czy posiadasz sprawny mikrofon i TS3?: Mam TS3 ale nie mam mikrofonu
Coś o sobie: Jestem kolesiem , który ma serwer na 10 slotów który jest w ruchu 24/7 i 10/10 slotów :P
Dlaczego właśnie Ty?: Znam się na komendach , itp. Mam sponsora na LC. Mam pomysły na różne miejsca na serwerze.

DirecteX

Kwiecień 12, 2014, 17:35:19 #18 Ostatnia edycja: Kwiecień 16, 2014, 02:00:50 by bolda500
ImiÄ™:Dominik
Nick:DirecteX
Premium [tak/nie]:Nie .
Jak długo grasz na LC: Nie wiem dokładnie ale długo , lubię czasem pobudować .
Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą komend: Komendy znam 9/10 na LC to większość myślę że ogarnę (Miałem nawet swój serwer Creative) .
Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą sewera: No wiem trochę bo gram trochę więc nie miałbym problemów z pomaganiem innym graczom .
Czy posiadasz sprawny mikrofon i TS3?: Tak , mam
Coś o sobie: Mam na imię Dominik, interesuje się koszykówka, dziewczynami i oczywiście minecraftem lubie także łowić ryby . Również czasami pogrywam w LoL'a (League of Legends).

Nie dopisuj nic więcej bo nie masz co liczyć na rangę moda/admina na serwerach. Miałeś być rzekomo DJ na TS a bardziej Cię interesuje posiadanie rang i uprawnień na serwerach. Jesteś tu od może miesiąca a opinia o Tobie jest już tak kiepska że za kilka dni zaliczysz bana jak się nie ogarniasz. Skończ też nam spamować ciągle o jakieś swoje wymyślone fantazje dotyczące czegokolwiek.
PS: To podanie nie spełniało nawet zasad jakie panują na forum [ruchomy tekst, inna czcionka i wierszyki]. To nie jest konkurs na najlepsze wierszyk tylko rekrutacja. Więc jeśli nie potrafisz się dostosować jak inni nie zamierzam takiej osobie dać dostępu do mederacji serwera żeby zrobiła z niego jakiś cyrk.

ADMINISTRACJA

cwaniak1001

Kwiecień 14, 2014, 17:53:43 #19 Ostatnia edycja: Kwiecień 17, 2014, 08:11:10 by cwaniak1001
Imię:Jędrek :$
Nick:Cwaniak1001
Premium [tak/nie]:Tak
Jak długo grasz na LC:Na LC gram ok. 2 lat
Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą komend:Dobrze , ogarniam WE i ogólnie komendy 9/10
Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą sewera:Sporą nie doskonałą ale w miarę. 8,95/10
Czy posiadasz sprawny mikrofon i TS3?:Tak , mikrofon bardzo dobrze wychwytuje dźwięk i ts też mam.
Coś o sobie: Lubię malować , budować w Minecraft , jestem też takim niedoskonałym ale takim mini poetą. :) Nie wiem ,co jeszcze napisać... ? Biorę inspiracje z otoczenia. Dobrze kontaktuje się z osobami jak i w grupach.
Dlaczego wÅ‚aÅ›nie Ty?:Nie bÄ™dÄ™ wam tu pisaÅ‚ ,że bÄ™dÄ™ dobrze siÄ™ sprawowaÅ‚ bo to do dupy to tylko do podlizywania siÄ™... Ja jestem konsekwentny , caÅ‚kiem rozważny , zchÄ™ciÄ…  pomogÄ™ w budowaniu i innych sprawach. Nie jestem jakiÅ› wziÄ™ty z dupy co nieogarnia Minecraft , komÄ™d i wg. Jestem ogarniÄ™ty. Gotowy do pomocy jak i Graczom i Administratorom ;) Bardzo bym siÄ™ cieszyÅ‚ gdyby udaÅ‚o mi siÄ™ dostać do Administracji ponieważ dużo razy pisaÅ‚em podania do LC , SkyLand itp. ale niedostawaÅ‚em. Ale teraz wierzÄ™ w siebie i dziÄ™kuje jak mnie wybierzecie. Ja zawsze jestem na pomoc Graczom ;x

Ja uważam ,że napisałem swoje podanie dobrze.. Nie obchodzi mnie cudze zdanie jak np. aha tutaj masz źle albo ja bym inaczej zrobił; -_-
Ja wiem ,że dobrze napisałem..

* Cwaniag *

killer189

ImiÄ™:Mam na imiÄ™ Kacper :).
Nick:Mój nick w grze to killer189.
Premium:Niestety nie posiadam.:(
Jak długo grasz na lc: Gram na serwerze lc kilkanaście miesięcy.
Jak  oceniasz swojÄ… znajomość komend: Tak dobrze znam komendy 9/10 .
Jak oceniasz swoją znajomość serwera: Znam serwer bardzo dobrze 10/10.
Czy posiadasz sprawny mikrofon i TS: Tak posiadam dobry mikrofon i TS. ;)
Coś o sobie: Pochodze z Iławy jestem ogarniętym graczem umiem współpracować z innymi graczami.Mam dużo czasu wolnego.Interesuje się historią
Dlaczego właśnie ty: Dobrze znam administracje serwera.Lubie pracować w grupach.Umiem dobrze budować.w Minecrafta gram dwa lata.Dobrze znam ortografię i gramatykę.Chcę zostać Moderatorem żeby pomagać i wspierać graczy.
Gram na wszystkich waszych serwerach nie liczÄ…c Starożytnej krainy. Pięć razy   doÅ‚adowywaÅ‚em punkty na serwerach.Na serwerze moge grać sześć godzin dziennie.Umiem sie zachować na serwerach i TS .Na TS mam nick birdblue.
To tyle mam nadzieje że mnie przyjmiecie. :D

kosiarz123

ImiÄ™:Adam
Nick:kosiarz123
Premium [tak/nie]:nie
Jak długo grasz na LC:będzie tak z rok już
Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą komend:cóż 9/10
Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą sewera:10/10
Czy posiadasz sprawny mikrofon i TS3?:tak TS3 od niedawna wrócił na mój komputer
Coś o sobie: cóż lubię budować, piszę też własną książkę lecz nadal mam czas na MC bardzo interesuje się wojskiem myślę że pójdę na WAM :)
Dlaczego właśnie Ty?:Ponieważ lubię pomagać graczom administrację znam dość dobrze (a szczególnie Regga Anitę Sandrę i Deztii) ortografia i gramatyka na bardzo wysokim poziomie (przecież piszę książkę).Cóż z tego że mam egzaminy gimnazjalne jestem laureatem z biologii :)

Rozella2002

ImiÄ™: Iwona
Nick: Rozella2002
Premium [tak/nie]: TAK
Jak długo grasz na LC: dziennie ok. 4 godz (dawno mnie nie było bo zakaz miałam) ale teraz jestem. Ok. roku.
Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą komend: 10/10
Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą sewera: 100/10
Czy posiadasz sprawny mikrofon i TS3?: TAK
Coś o sobie: Pomagam większości osób. Pewnego dnia napisałam wielką tablicę z wszystkimi zasadami serwera (Anitaa może potwierdzić). Bardzo kocham tego serwera! Jestem gotowa pomagać wszystkim!
Dlaczego właśnie Ty?: Czasami na serwerze zachowuje się jak MOD mówie np: słowa multipawel1!
miltipawel1<33

Do góry