Rekrutacja na moderatora Let`s Create!

Zaczęty przez ReGGed, Kwiecień 05, 2014, 16:57:39

« poprzedni - następny »
Do dołu

ReGGed

[glow=grey,2,300]Witam wszystkich
na kolejnej rekrutacji na moderatora
Let`s Create!

Chcesz zostać moderatorem i pomóc przy rozwoju serwera?
Nie czekaj i zgłoś się już dziś!

Zanim zaczniesz pisać podanie sprawdź czy spełniasz wymagania. Podanie musi zostać napisane według wzoru, który znajdziesz niżej.

WYMAGANIA

-  DostÄ™p do Team Speak'a;
-  Minimum 2 godziny dziennie spÄ™dzonych na serwerze;
-  Chęć do pracy i pomocy;
-  Odpowiedzialne zachowanie;
-  UmiejÄ™tność pracy w grupach;

WZÓR

ImiÄ™:
Nick:
Premium [tak/nie]:
Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą komend:
Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą sewera:
Czy posiadasz sprawny mikrofon i TS3?:
CoÅ› o sobie:
Dlaczego właśnie Ty?:

[glow=grey,2,300]Podania składamy w tym wątku do 19.04. Życzę powodzenia[/glow]

kacpi631

Kwiecień 05, 2014, 17:14:53 #1 Ostatnia edycja: Kwiecień 06, 2014, 09:05:11 by kacpi631
ImiÄ™:Kacper
Nick:WhiteTx
Premium [tak/nie]:Tak
Jak długo grasz na LC: od załozenia servera
Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą komend:9,5/10
Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą sewera: Znajomościa moja do tego servera Jest 10/10 Najlepszy server na którym kiedykolwiek grałem :) Gram od początku założenia <3
Czy posiadasz sprawny mikrofon i TS3?: Mikrofon mam sprawny Team Speaka Mam Ale Coś szfankuje z głosnikami
CoÅ› o sobie :  Znam sie na Komendach jestem ogarniÄ™tym graczem Jak na swój wiek Dziekuje Boldzie Boldo jezeli to czytasz Lets Create To najlepszy server pod sÅ‚oncem Gdybys go niestworzyÅ‚ Wszyscy pewnie co graja na lc by sie nudzili Dzieki tobie tak niejest :) Ja poprostu kocham ten server Tu niema niczego udowadniac
Dlaczego wÅ‚asnie ty :  Jestem ogarniÄ™tym graczem bardzo lubie pomagać innym Mam Dużo pomysłów na lc PotrafiÄ™ spÄ™dźic caÅ‚y dzieÅ„ Niema lepszego servera Znam sie na komendach różnych żeczy Znam ten server Jak WÅ‚asnego siebiÄ™ Jestem doÅ›wiadczonym Graczem Na Lets create Pamietam gram Jak byÅ‚em bardzo maÅ‚y Server jest poprostu super Niemoge sie oderwać

Flamelibra

ImiÄ™:Szymon
Nick:Flamelibra223
Premium tak/nie: Nie
Jak długo grasz na LC: od jednego miesiąca
Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą komend: 8,5/10
Jak oceniaszswoja znajomość dotyczącą serwera: Dobrze
Czy posiadasz mikrofon i TS3: Mam mikro i Ts,a tez :)
CoÅ› o sb: Heh co tu gadania jestem zaje*isty i tyle ^^
Dlaczego wlasnie ty: Lubie tu grac, pomagac itp :D

Rudy_Kot

Kwiecień 05, 2014, 18:05:51 #3 Ostatnia edycja: Kwiecień 07, 2014, 09:20:33 by Rudy_Kot
ImiÄ™: Marta
Nick: Rudy_Kot
Premium [tak/nie]: tak
Jak długo grasz na LC: Od ponad roku
Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą komend: 9/10
Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą sewera: Po mimo, że nie gram na LC, od pierwszej edycji, to serwer znam bardzo dobrze.
Czy posiadasz sprawny mikrofon i TS3?: Oczywiście.
CoÅ› o sobie: Let's Create, to serwer, któremu mogÅ‚abym siÄ™ caÅ‚kowicie oddać, bo jest to serwer ze wspaniaÅ‚Ä… administracjÄ…. Ja po prostu kocham ten serwer. Nie ma co tu wiele wyjaÅ›niać. DziÄ™kuje Administracji, za stworzenie Let's Create  :*
Dlaczego właśnie Ty?: Lubie pomagać ludziom. Umiem przepięknie budować (potrzebuje jednak na to więcej czasu). Nie zaniedbywuje danych mi obowiązków. Umiem współpracować w grupie, szanuje czyjąś pracę. Mogłabym pomagać nowym graczom, (choć nie dram na LC od dawna, to znam je dobrze.). Gram co dziennie (minimum 2 godziny dziennie). Wydaje mi się, że moja pomoc będzie przydatna. Let's Create, to serwer na którym potrafiłabym wylewać krew i pot :D, aby stał się jeszcze lepszy i popularniejszy. Potrafię tu spędzić od 2 do 6 godzin. Gdy byłabym moderatorem, pomagała bym budować i rozwijać serwer. Ta rekrutacja to szansa, której nie chciałabym zmarnować. Mam ambicje. Nie kłamie, nie kradne, nie grifuje. Jestem pomysłowa, oryginalna i bardzo kreatywna. Dąże do tego, by ludzie mnie lubili. Szybko rozwiązuje wszystkie kłótnie i spory. Szybko się uczę. Znam komędy, a nowych szybko się uczę. Jestem Administratorką na kilku serwerach i dobrze się spisuje, więc na tym spisałabym się równie dobrze. Byłabym zaszczycona, gdybym została moderatorem.
To chyba tyle z mojej strony. Mam nadzieję, że wszystkie zgłoszenia będą rozpatrzone uczciwie.

Pozdrawiam Rudy_Kot :)
;_;

StrykerusxDD

Kwiecień 05, 2014, 18:38:38 #4 Ostatnia edycja: Kwiecień 06, 2014, 13:56:07 by StrykerusxDD
ImiÄ™: Mateusz
Nick: Stryker8532
Premium [tak/nie]: nie ;__;
Jak długo grasz na LC: od 2 edycji
Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą komend: 4/5
Jak oceniasz swojÄ… znajomość dotyczÄ…cÄ… sewera:  5/5
Czy posiadasz sprawny mikrofon i TS3?: Oczywiście :>
Coś o sobie: Jestem pozytywnie nastawiony by umilić graczą gre na LC moim mottem jest cierpliwość
Dlaczego właśnie Ty?: Jestem pracowity minimum 3 godziny spędzam na servie pracuje wytrwale chętnie pomagam innym.Pracuje indywidualnie i w grupach mam dobre relacje z innymi graczami.Byłem już kilka razy modem i się spełniałem.Ten Server jest dla mnie cenny i gdy mogę zawsze wchodzę.

KapitanMinefagPL

Kwiecień 05, 2014, 19:00:15 #5 Ostatnia edycja: Kwiecień 05, 2014, 19:06:32 by KapitanMinefagPL
Imię:Michał
Nick:KapitanMineFagPL
Premium [tak/nie]:Nie
Jak długo grasz na LC:Od założenia serwera.
Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą komend:Komendy znam bardzo dobrze, ponieważ mam już duże doświadczenie.
Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą sewera:Ten serwer wypełnia miejsce wmoim życiu. Znam ten serwer jak własną kieszeń. :D
Czy posiadasz sprawny mikrofon i TS3?:Mikrofon jest średniawy.Oczywiscie, że mam TS'a
Coś o sobie:Jestem otwartą i elokwetną osobą.Lubię pomagać.W porównaniu do niektórych modów zwracam uwage nie tylko na pisanie Caps Lockiem, staram się pomagać jak najbardziej, objaśniać co robi dana komenda i tym podobne, zwracam uwagę na ortografię(tylko w ekstremalnych wypadkach np. gura), czasem uda mi się zaspokoić kłótnie i spam. Mam dobre stosunki z obecną administracją.To tyle.
Dlaczego właśnie Ty?:Myslę, że świetnie nadaję się na miejsce
Moderatora
.Może iż mam to 13 lat to jestem bardziej ogarnięty niż większość starszych ode mnię graczy. Myslę,że buduje całkiem dobrze. Znam większość komend, które znajdują się na LC. Na serwerze spędzam czasami nawet 6/7 godzin. Uwilebiam serwer minecraft.org.pl. Mam wiele pomysłów dotyczących LC. Na pewno brałbym udział w rozwoju serwera. Jak już pisałem powyżej, jestem towarzyską osobą, pomagam no i oczywiście jestem ogarnięty. Za pierwszym razem mi się nie udało, pewnie nie pokazałem tyle, by zostać jednym z Modów. Więcej o mnie możecie się dowiedzieć na serwerze.

~Pozdrawiam,Kapitan!

PatroXd

Kwiecień 05, 2014, 21:47:07 #6 Ostatnia edycja: Kwiecień 17, 2014, 21:40:14 by PatroXd
ImiÄ™: Patryk.

Nick: PatroXd.
Premium [tak/nie]: Nie ale myślę nad kupnem premium.

Jak długo grasz na LC: Na serwerze gram kilkanaście miesięcy , kiedys grałem tez troszkę ale na innym nicku.

Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą komend: 8/10

Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą sewera: Serwer znam doskonale

Czy posiadasz sprawny mikrofon i TS3?: Tak posiadam sprawne obydwie rzeczy.

Coś o sobie: Jestem otwarty, mam sponsora, mieszkam w Gdańsk, umiem pracować w grupie oraz pomagać.

Dlaczego właśnie Ty?:
No cóż ,,Dlaczego właśnie ty?,, niby pytanie łatwe lecz nie aż tak.
Nom to może tak nadaje się na moderatora ponieważ:
Jak już pisałem powyżej:
-Umiem pracować w grupie.
-Mam dobry kontakt z graczami na serwerze.
-Zwracam uwagę na przekleństwa, spam, oraz jeszcze takiego typu rzeczy jak bójki na serwerze.
-Lubie budować
-Kocham pomagać innym lecz Sponsor nie może za bardzo pomagać tak jak moderator.
-Spędzam dużo czasu na serwerze ponad (4 godz.). Dziennie.
-Jak jest potrzeba to poświęcam większość czasu na pomoc innym.
-Chce uczestniczyć w rozwoju tego wspaniałego serwera.
-Może na koniec powiem że byłem tez kiedyś moderatorem na innym serwerze tez typu Lc (Let`s Creative)
-A jeszcze jedno dziękuję wcześniejszej i aktualnej administracji za taki dobry serwer
                                                                        Pozdrawiam PatroXd, Czekam na odpowiedz. :)                                                                                 

WeronKing12

ImiÄ™:Patryk
Nick:WeronKing12
Premium [tak/nie]:Narazie Nie
Jak długo grasz na LC:Od 1 edycji
Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą komend:Komend znam dużo na przykład World Edit znam bardzo dobrze
Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą sewera:Serwer znam bardzo dobrze bo gram od 1 edycji
Czy posiadasz sprawny mikrofon i TS3?:Mikrofon jest w przesyłce a Ts oczywiście mam
Coś o sobie:Więc jestem szczery i otwarty dla innych,Chętnie się przyjaźnię z innymi,jestem pracowity i Ogarnięty zwracam uwagę na Ortografię i Caps Lock jak nie którzy moderatorzy potrafię zaspokoić spam itd.Jestem miłym i kulturalnym człowiekiem chodź jestem zabawny i potrafię się śmiać jak niektórzy...Mam dobre stosunki z Administracją serwera i to tyle ;D
Dlaczego właśnie Ty?:Znam dużo komend,Potrafię pracować grupowo,Jestem kulturalną i szczerą osobą oraz potrafię pisać dobrze starannie.Mam bardzo dobre stosunki z innymi chociaż zdarzają się wyjątki jestem ogarniętym człowiekiem chociaż mam 15 lat ale na ten wiek jestem pracowity i nie jestem GIMBEMjak niektórzy zwracam uwagę na ortografię i spamy jestem osobą otwartą na wszystko i z chęcią mogę pogadać z innymi dlatego startuję naModeratoraDziękuję i życzę wyrozumiałości i szczęścia innym kandydatom Pozdrawiam <3 XD
Jestem królem Lc lam i bogiem za razem mam to na piśmie (żart) od Księdza Mariusza i jestem lamą lamy łączmy się w pokoju Chrystusa Lamowego Amen :3

Ditzon123

Kwiecień 06, 2014, 07:46:17 #8 Ostatnia edycja: Kwiecień 19, 2014, 11:38:45 by Ditzon123
ImiÄ™:Jakub
Nick:Ditzon
Premium [tak/nie]:Tak
Jak długo grasz na LC:Od założenia
Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą komend:7/10
Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą sewera:9/10
Czy posiadasz sprawny mikrofon i TS3?:Tak
CoÅ› o sobie:Chodze do 2 gimnazjum ;_;
1.Jestem bardzo kreatywny 2.Lubie nieść pomoc graczom 3.Jestem miły wobec graczy 4.Szanuje każdego 5.Zawsze żądam sprawiedliwości. To chyba wszytsko życzę wszystkim powodzenia :D

Ziom

Kwiecień 06, 2014, 10:34:41 #9 Ostatnia edycja: Kwiecień 06, 2014, 18:21:32 by Ziom
imiÄ™:Maksymilian
Nick: Dark_Oppressor
Premium [tak/nie]: Tak
Jak długo grasz na LC: od 2 edycji
Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą komend: [6/7] Nie znam 'WE'
Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą sewera: Dobra
Czy posiadasz sprawny mikrofon i TS3?: Tak
Coś o sobie: Mam 14 lat . Jestem pomocny i mam chęci.Znam Język obcy (Niemiecki)
Dlaczego właśnie Ty?: Jestem pomocny . Chciałbym zostać Moderatorem. Nie popełniam błędów ortograficznych. Chciałbym także pomagać graczą .
[*] Powodzenia Wszystkim ! :)
[URL=http://minecraft.org.pl][IMG]http://forum.minecraft.org.pl/sygnatury/create.php?img=1&top=Dark_Oppressor&bot=Ich+mag+Server+%27%27Lect%27s+Create%2C%2C&nick=Dark_Oppressor[/img][/URL]

XxbolesiakXx

ImiÄ™:Szymon
Nick:bolesiak
Premium [tak/nie]:nie
Jak długo grasz na LC:5 miesięcy
Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą komend:9/10
Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą sewera:9/10
Czy posiadasz sprawny mikrofon i TS3?:tak
Coś o sobie:Siemankooo Jestem Szymon mam 14 lat mieszkam w Wartkowie. Mam mini crossa. Lubie grać na lc.Lubie grać w piłkę nożną i sitakówke Gram z nr 7 <3 Jestem pomocny i bardzoo dużo czasu spędzam na serwie
Dlaczego wÅ‚aÅ›nie Ty?:Ponieważ jestem bardzo aktywny na lc Lubie pomagać Jestem lubiany na serwie  jaki i w realu

Ps.Sory za orto i nie dokończone wyrazy :D

Wolws

ImiÄ™: Kinga                       
Nick: Wolws
Jak długo grasz na LC: Trochę ponad rok
Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą komend: Powiem tak, całkiem dobrze, jeśli będę
musiała znać jakieś nowe, szybko się ich nauczę.
Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą sewera: Znam LC bardzo, bardzo dobrze.
Czy posiadasz sprawny mikrofon i TS3?: Oczywistość
Coś o sobie: Jestem odpowiedzialna, kreatywna, na poprzedniej rekrutacji nie popisałam się co prawda, to prawda, ale nigdy się nie poddaje. Kocham Let`s Create, to najlepszy serwer jaki znam, dołączenie do Administracji, byłoby spełnieniem marzeń.
Dlaczego właśnie Ty?: Lubie pomagać, sprawia mi dużą satysfakcję to, że mogę pomagać graczom, nie toleruję wyzwisk i przekleństw, ale też nie daję kar za byle co. Każdy zasługuje na drugą szansę.
Ja tu wrócę!

Nextrex

ImiÄ™:Dawid
Nick:Nextrex
Jak długo grasz na LC:Gram od pierwszej edycji
Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą komend:5/5 Mam nawet własny serwer
Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą sewera:4/5
Czy posiadasz sprawny mikrofon i TS3?:Tak mam ts3 i mikrofon
Coś o sobie:Jestem ogarniętom osobom Umiem ortografie xD Nie wstydze sie gadać na ts ale nie przeszłem jeszcze mutacji
Dlaczego właśnie Ty?: Ponieważ ogarniam pluginy Znam dużo osób Jestem toważyski i umiem rozbawić dużo osób

Aikos78

ImiÄ™: Wiktoria
Nick: Aikos78
Jak długo grasz na LC: od grudnia 2012
Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą komend: 5/10
Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą serwera: 8/10 duża
Czy posiadasz sprawny mikrofon i TS3?: Tak
Coś o sobie: Lubię grać na LC. W minecrafta potrafię grać 3-4 godziny
Dlaczego wÅ‚aÅ›nie Ty?: LubiÄ™ grać na LC jestem miÅ‚a odpowiedzialna i znam poÅ‚owÄ™ administracji. CzÄ™sto gram na LC.  ;D 

Pikaczu2210

ImiÄ™:Mateusz
Nick:Pikaczu2210
Jak długo grasz na LC:chyba od 2 lub 3 edycji serwera LC
Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą komend:7/10
Jak oceniasz swoją znajomość dotyczącą sewera:7/10
Czy posiadasz sprawny mikrofon i TS3?:Mikrofon mam wbudowany w laptopie i dlatego troche szumi ale postaram siÄ™ miec normalny mikrofon, a TS3 mam
CoÅ› o sobie:Lubie pomagac innym graczom i bardzo lubie budowac na LC
Dlaczego właśnie Ty?:Kiedy będe Moderatorem będe odpowiedzialny i co najważniejsze będe pomagac innym graczom

Do góry