Rekrutacja na moderatora Let`s Create!

Zaczęty przez ReGGed, Styczeń 14, 2014, 16:43:01

« poprzedni - następny »
Do dołu

ReGGed

[glow=grey,2,300]W ekipie sewera są braki tak, więc zostałem zmuszony do napisania kolejnej rekrutacja na moderatora sewera Let`s Create. Tak jak zawsze, liczba miejsc jest określona.
Tym razem do zajęcia jest 6 miejsc.[/glow]

[glow=grey,2,300]Zanim podany zostanie wzór przedstawię Ci kilka wymagań, które musisz spełnić, aby Twoje podanie było brane pod uwagę oraz co oferujemy.[/glow]

[spoiler]
-  Wiek - minimum 13 lat,
-  DostÄ™p do Team Speak'a,
-  Minimum 2 godziny dziennie spÄ™dzonych na serwerze,
-  Chęć do pracy i pomocy,
-  Chęć do pracy w grupach,
-  Odpowiedzialne zachowanie,

Co oferujemy?:

-   Wspólna praca z administratorami
-   Uczestnictwo w zebraniach dt. rozwoju serwera
-   SpecjalnÄ… rangÄ™ na forum i serwerze
-   Wspólne budowanie i przygotowywanie eventów
-   Możliwość rozwoju i awansu na wyższe stanowisko
-   Oraz wiele wiele wiÄ™cej...!

[/spoiler]

[glow=grey,2,300]Wspomnę ponownie, gdyby ktoś nie zauważył co napisałem wyżej (są takie osoby).
Aby Twoje podanie było brane pod uwagę musisz spełniac powyższe wymagania.

Nie licząc wymagań Twoje podanie musi być napisane według wzoru, który jest podany w spoilerze poniżej.
[/glow]

[spoiler]

Nick z gry:
Premium(tak/nie):
Czy grasz na innych serwerach społeczności minecraft.org.pl?:
Dlaczego to TY  powinieneÅ› do nas doÅ‚Ä…czyć?(min. 5 zdaÅ„):

[/spoiler]

[glow=grey,2,300]Podania można składać do dnia 28 stycznia do godziny 18:00.
Życzę wszystkim uczestnikom rekrutacji powodzenia!
[/glow]

Guarek2855

Styczeń 14, 2014, 17:08:55 #1 Ostatnia edycja: Styczeń 18, 2014, 19:16:28 by Guarek2855
Nick z gry : Guarek2855
Premium(tak/nie): niestety nie
Od kiedy grasz na LC ?: od 4 edycji
Czy grasz na innych serwerach społeczności minecraft.org.pl ?: Tak gram na wszystkich serwerach
1. Bardzo podoba mi siÄ™ Wasz Serwer wiÄ™c chciaÅ‚bym  zostać tu moderatorem .
2. Jestem miły
3. W miarę możliwości pomagam jak tylko mogę.
4. Jestem lubianym graczem Lc ( Tak mi siÄ™ zdaje  :D ).
5. Co do czasu poświęconego serwerowi mogę grac na nim do 2 godzin (oczywiście jak trzeba będzie mogę dłużej ).
6.Posiadam TeamSpeak'a i sprawny mikrofon
7.Znam 70% wszystkich komend WE i tym podobne
                                                                                                            Pozdrawiam:
                                                                                                            Guarek2855  [okulary]

Ps. Mega mi zależy

Toughyy

Styczeń 14, 2014, 17:14:12 #2 Ostatnia edycja: Styczeń 28, 2014, 16:55:07 by PituPit1
Nick z gry: PituPit1_
Premium(tak/nie): Nie :I, aczkolwiek prawie tak
Od kiedy grasz na LC?: Od dosyć dawna, nwm dokładnie chyba II edycji
Czy grasz na innych serwerach społeczności minecraft.org.pl?: Tak, kupuję tam nawet rangi
1. Spełniam wszystkie wymagania.
2. Prawie udało mi się poprzednim razem :I i tym razem obiecuję się poprawić, bo wiem co zrobiłem źle...
3. Nie zamierzam kandydować po to, by następnego dnia stwierdzić, że mi się nie podoba, cały świat się obraża i zrezygnować czy zgriefować coś...
4. Staram się pomagać graczom gdy nie ma administracji...
5. Jeśli zajdę komuś za skórę próbuję do skutku to naprawić.
6. Wspieram serwery ( rangi ).
7. Mam bardzo dużo czasu wolnego (pn-pt od 16:30 do nocy, weekendy od rana do nocy )
8.Traktuję tą "moderację" bardzo poważnie ( jakby tak nie było to bym nie startował znowu... )
9. Nie toleruję przekleństw, griefów, spamu itp.
10. Jestem kreatywny, bardzo dobrze znam komendy WE i mam wystarczającą znajomość redstone.
11. Jestem gotowy do rozmów na różne tematy: zmian, projektów, budowania itp.
12. Często bywam na serwerze w godzinach których nie ma administracji.
Myślę, że tyle wystarczy, bo nie chcę was zanudzić...
Jeśli mi zaufacie to nie zawiodę was.
Pozdrawiam!

PS
Od razu uprzedzam że w nie ma mnie w dniach 24 stycznia - 2 lutego z powodu wyjazdu. :C
"A + B + C = Success if, A = Hard Work, B = Hard Play, C = Keeping your mouth shut."

Deztii

Nick z gry: Deztii
Premium(tak/nie): nie posiadam :U
Od kiedy grasz na LC?: okolo 2 lata
Czy grasz na innych serwerach społeczności minecraft.org.pl?: gram jeszcze na Sky ale rzadko
Dlaczego to TY  powinieneÅ› do nas doÅ‚Ä…czyć?(min. 5 zdaÅ„): emm ;D
1. Jestem gotowy do pracy w grupie .
2. Znam sie na komendach . (Doświadczenie z 2 serwerów)
3. Umiem budować ;D (Jestem kreatywny)
4. Traktuje poważnie tą range
5. Umiem dogadać sie z graczami
6. Jestem pomocny
7. Jestem wyrozumiały

Więcej chyba nic nie wymyśle z mojej strony to wszystko
Pozdrafiam Deztii :D

Ditzon123

Styczeń 14, 2014, 18:28:46 #4 Ostatnia edycja: Styczeń 23, 2014, 09:13:35 by Ditzon123
Nick z gry:Ditzon2
Premium(tak/nie):tak
Od kiedy grasz na LC?:Od Pierwszej Edycji
Czy grasz na innych serwerach społeczności minecraft.org.pl?:Wom,SkyBlock
Dlaczego to TY  powinieneÅ› do nas doÅ‚Ä…czyć
1.Jestem Bardzo Kreatywna Umiem Budowac Niesamowite Budowle, Ale Nanie Potrzebuje jednak Troche Czasu
2.Jestem Pomocna I Zawsze Jak Ktos Mnie Sie Spyta To Pomoge
3.Gram Na Servie Max 7-8godz dziennie (Czyli Jestem Codziennie)
4.Jestem Bardzo Stanowcza I Zawsze Pomoge W Trudnych Sytułacjach
5.Znam Sie Bardzo Dobrze Na Komendach Typu:Ustawianie Biomow,WE
6.Przyznam Sie Ze Niepisze Czesto Polskich Znakow Ale JakBym Miala Zostac KidModem Lub Modem Zaczela Bym Je Pisac
7.Na Jakies Eventy Lub Konkursy Mam Pomyslów Cud Miód :D
8.Na Ts3 Wchodze Nieraz Ale Chyba Zaczne Wchodzic Czesciej :P
9.Znam Sie Bardzo Dobrze Z Administracja I Utrzymuje Przy Nich Kulture
10.Nwm Czy Mnie Wybierzecie Ale Od Poczatkow Servera Chcialam Zostac Kims Takim Jak Mod Lub Admin
11.Jest To Server Na Ktory Moge Wylewac Pot itp xD Zeby Zrobic Tak Aby Byl Jescze Popularniejszy Jeszcze Lepszy I Jeszcze Bardziej Kulturalny :*

Ditzon2 :*

MickTesso

Styczeń 14, 2014, 19:19:16 #5 Ostatnia edycja: Styczeń 14, 2014, 19:31:56 by MickTesso
Nick z gry:TxShadowPL
Premium(tak/nie):nie
Od kiedy grasz na LC?:od 3 miesięcy
Czy grasz na innych serwerach społeczności minecraft.org.pl?:War Of Minecraft
Dlaczego to TY  powinieneÅ› do nas doÅ‚Ä…czyć?(min. 5 zdaÅ„):ByÅ‚em administratorem na womie i mam doÅ›wiadczenie w administrowaniu.Jestem ogarniÄ™ty,ale czasami ponosi mnie adrenalina.Nie bÄ™dÄ™ kÅ‚amać ale czasami siÄ™ denerwuje i obrażam ale jeÅ›li ktoÅ› odpowiednio mnie pokieruje to dam rade.Nie jestem doÅ›wiadczony w budowaniu ale w administrowaniu chodzi przede wszystkim o sprawdzanie czy na serwerze jest wszystko w porzÄ…dku.Na TS wchodzÄ™ i nie ma z tym problemu.Czasem popeÅ‚niam bÅ‚Ä™dy ortograficzne choć rzadko mi siÄ™ to zdarza.ChciaÅ‚bym być moderatorem na LC ponieważ jestem aktywnym czÅ‚owiekiem.Jestem pomocny i sprawiedliwy.Nowa edycja serwera bardzo mi siÄ™ spodobaÅ‚a a administracja jest miÅ‚a :)Okazuje szaczunek osobom które potrafiÄ… kogoÅ› zrozumieć a tak jest z administracjÄ… serwera Let's Create.Czas gry wedÅ‚ug mnie nie ma znaczenia i choć gram 3 miesiÄ…ce to i tak już mam za sobÄ… administrowanie na WoM. WsparÅ‚em ten serwer dotacjÄ… kupujÄ…c 2 razy VIP+.Nawet jeÅ›li nie dostane tej rangi to bÄ™dÄ™ grać dalej na serwerze ponieważ podoba mi siÄ™ tam atmosfera jest fajnie i wogóle wszystko jest OK.Umiem współpracować i grać fair play.Mam wiele pomysłów na eventy,tematy zwiÄ…zane z serwerem.Nie toleruje cheatów,kÅ‚amstwa,wyzwisk,przekleÅ„stw,spamu i wszystkiego co najgorsze.Mimo że dużo osób gra tu dÅ‚użej to sÄ… osoby takie jak ja które chÄ™tnie pomogÄ… nawet nie znajÄ…c administracji.Znam trochÄ™ komend i zawsze mogÄ… siÄ™ do czegoÅ› przydać.Jestem wyrozumiaÅ‚y i potrafiÄ™ wybaczać choć trudno mi wybaczyć gorszÄ™ rzeczy.
Chciałbym pełnić funkcję moderatora nie dlatego że mógłbym robic co mi się podoba tylko chciałbym pomóc członkom.Staram się być otwarty na ludzi choć nie zawsze mi to wychodzi lecz to nie znaczy że jestem jakiś inny.
Pozdrawiam administracje

bijzombi

Styczeń 14, 2014, 19:48:15 #6 Ostatnia edycja: Styczeń 26, 2014, 11:11:46 by bijzombi
Nick z gry:bijzombi
Premium(tak/nie):Nie,ale będzie w bliskim czasie.
Od kiedy grasz na LC?:Na lc gram,od 5/6miesięcy.Wiem,że troche mało,ale myśle,że mi się uda:)
Czy grasz na innych serwerach społeczności minecraft.org.pl?:Tak wom i czasmi skylands:>
1.Jestem kreatywny
2. Znam słownik polszczyzny.
3.Jestem pomocny.
4.Lubię budować,ale także mam pomysły na tzw.EVENTY
5.Spędzam dużo czasu na lc,ale niegram od tygodnia problem z 1.7.4 za kilka dni premka
.:)
6.Jestem pracowity,ale także potrafię zbudowac niesamowite budowle.Muszę mieć pomysł.
7.Myślę,że to wszystko co mogłem napisać.Powodzenia innym uczestnikom.
P.S.Mam sprawne mikro,choć troche zaglośne kupie nowe jak będzie kasa.

rex12

Nick z gry:WeronKing12
Premium(tak/nie):Nie
Od kiedy grasz na LC?:od 1 edycji
Czy grasz na innych serwerach społeczności minecraft.org.pl?:Tak gram na Wom'ie na Sky Lands,Hns,itd.
Dlaczego to TY  powinieneÅ› do nas doÅ‚Ä…czyć?(min. 5 zdaÅ„):Ponieważ chÄ™tnie innym pomagam,jestem lubiany. ogarniam pluginy np.We. Jestem wesoÅ‚y i pogodny lubiÄ™ siÄ™ Å›miać.Znam OrtografiÄ™ bo jak patrzÄ™ na innych jakie byki robiÄ… w ortografii to oczy bolÄ….Mam Mikrofon i ts'a z miÅ‚Ä… chÄ™ciÄ… bym zostaÅ‚ modem i pomagaÅ‚ innym.Bym nie wszczynaÅ‚ awantur jak np.PituPit1 jak miaÅ‚ mieć moda że z caÅ‚ym serwerem siÄ™ kÅ‚uciÅ‚ i siÄ™ fochaÅ‚ na caÅ‚y serwer że siÄ™ idzie zabić itd.Ja taki nie jestem.Jestem kulturalny mam peÅ‚nÄ… kulturÄ™ osobistÄ….A jak bym miaÅ‚ moda to bym byÅ‚ bardziej kulturalny i milszy XD na serwerze mógÅ‚ bym grać 5 godzin aby mieć to stanowisko moderatora ;D i to wszystko czekam na wyrozumiaÅ‚ość ;D pozdrawiam WeronKing12  ;)

Sandra2371

Styczeń 15, 2014, 16:20:06 #8 Ostatnia edycja: Styczeń 17, 2014, 21:01:51 by Sandra2371
Nick z gry: Sandra2371
Premium(tak/nie): nie
Od kiedy grasz na LC?: Od 1 edycji
Czy grasz na innych serwerach społeczności minecraft.org.pl?: Tak.
Dlaczego to TY  powinieneÅ› do nas doÅ‚Ä…czyć?(min. 5 zdaÅ„): To ja powinnam do Was doÅ‚Ä…czyć, ponieważ jestem odpowiedzialna i czÄ™sto wchodzÄ™ na różne serwery spoÅ‚ecznoÅ›ci minecraft.org.pl.
CiÄ…gle mam dostÄ™p do TeamSpeak'a (sprawny mikrofon oczywiÅ›cie posiadam).Wspomagam LC VIP'em i VIP'em +. Jestem chÄ™tna do pracy (nie tylko w grupach), pomocy graczom. Dwie godziny dziennie spÄ™dzone na serwerze Let's Create to moje minimum.Znam dobrze World Edit i mechanizmy redstonowe. Jestem kreatywna i potrafiÄ™ zbudować coÅ› naprawdÄ™ fajnego i ciekawego. Moja gÅ‚owa jest peÅ‚na pomysłów. Jestem stanowcza i potrafiÄ™ powiedzieć ,,NIE".  Jestem wyrozumiaÅ‚a wobec graczy i administracji serwera :) . Zwracam siÄ™ z szacunkiem do wszystkich bez wzglÄ™du na to kim sÄ… i ile majÄ… lat. KiedyÅ› już zetknęłam siÄ™ z rangÄ… Moderatora jak i Administratora. PosiadaÅ‚am swój wÅ‚asny serwer, który niestety upadÅ‚ (brak funduszy).
Tak więc w skrócie powiem, że zależy mi na randze Moderatora. Nie mam zamiaru nadużywać tej rangi i jej przywilejów. Mam zamiar pomóc członkom administracji.

Pozdrawiam Administrację i życzę wszystkim graczom szczęścia!
~Sandra2371
[IMG]http://www.speedtest.pl/test/91278626[/img]

KapitanMinefagPL

Nick z gry:KapitanMinefagPL
Premium(tak/nie):Nie.
Od kiedy grasz na LC?:Grałem na perwszej edycji,przestałem grać i wróciłem,jakieś 5 miesięcy temu.
Czy grasz na innych serwerach społeczności minecraft.org.pl?:Tak na WoM'ie,Sky oraz HnS.
Dlaczego to TY  powinieneÅ› do nas doÅ‚Ä…czyć?(min. 5 zdaÅ„):Hmm...Nigdy nie byÅ‚Ä™m modem na tak dużym serwie.MyÅ›le,że jestem ogarniÄ™ty.Lubie budować i wydaje mi siÄ™,że to mi bardzo wychodzi.
Umiem obsługiwać się praktycznie większością komend,potrzebną do różnych spraw.Uwielbiam minecraft.org.pl,uwielbiam na nim grać i jest to jedyny serwer,na którym gram tak często(jakieś 5/6 godz. dziennie ;x).Posiadam TS'a i często na nim jestem.Myślę,że pokazałem na tyle dużo,że moge zostać moderatorem.Nie oczekuje niespodzianek ;D.

Pozdrawiam narka!

xsenusfoxpeelek

Nick z gry: xsenusfoxpeelek
Premium(tak/nie):niestety nie,ograniczają mnie oferty płatności
Od kiedy grasz na LC?: coś około 2 lat
Czy grasz na innych serwerach społeczności minecraft.org.pl?:Wom,Mini-gry
Dlaczego to TY  powinieneÅ› do nas doÅ‚Ä…czyć?(min. 5 zdaÅ„):TrochÄ™ znam siÄ™ na komendach WE.To,co mnie skÅ‚oniÅ‚o do wziÄ™cia udziaÅ‚u w tej rekrutacji to chęć pomocy innym.Moim zdaniem raczej Å‚adnie budujÄ™ (oczywiÅ›cie każdy może mieć inne zdanie).Jak dla mnie LC,to najlepszy serwer creative ,dlatego też nie bÄ™dÄ™ griefowaÅ‚ spawnów itd.Minecraft to gra,przy której potrafiÄ™ przesiedzieć sporo czasu (nawet z 4/5h).JeÅ›li chodzi o ts,to nie mam,ale nic nie stoi na przeszkodzie,aby zainstalować.
Życie jest sztuką, a kartofle SOM smaczne.

KamilKosiakPL

Nick z gry:kamilkosiak
Premium(tak/nie):Nie ale mam skina
Od kiedy grasz na LC?:prawie 2 lata
Czy grasz na innych serwerach społeczności minecraft.org.pl?:Troche najbarxziej LC
Dlaczego to TY  powinieneÅ› do nas doÅ‚Ä…czyć?(min. 5 zdaÅ„)
Bo lubię LC.Ładnie buduję.Wspomogłem już serwer Sponsorem.Chętnie pomogę gdy ktoś potrzebuje.Dlatego bo Regged i Fredzia oraz Turbo i Hockalis sá fajni Regged ogarnięty Turbo budowniczy a Fredzia i Hockalis słabo ichznam więc chciałbym zostać modem i lepiej ich poznać.
[URL=http://minecraft.org.pl][IMG]http://forum.minecraft.org.pl/sygnatury/create.php?img=5&top=Lubie+LC+Bo&bot=Mam+Tam+Sponsora&nick=kamilkosiak[/img][/URL]

maciejk1221

Nick z gry: maciejk1221

Premium(tak/nie): tak.

Wiek: 12, rocznikowo 13 (niestety dopiero we wrzeÅ›niu ale i tak spróbuje  jeÅ›li po 17 wrzeÅ›nia bÄ™dzie rekrutacja to na pewno siÄ™ zgÅ‚oszÄ™:) ).

Od kiedy grasz na LC?: Od pierwszej edycji oczywiście (wtedy zdobyłem budowniczego).

Czy grasz na innych serwerach społeczności minecraft.org.pl?: czasami... (jak koledzy chcą na Hide And Seek albo jak mi się zechce poklepać oczywiście WOM, lubię grać na SkyLands)

Dlaczego to TY  powinieneÅ› do nas doÅ‚Ä…czyć?(min. 5 zdaÅ„): Dużo tu tego 5 zdaÅ„ (to siÄ™ nie liczy do tych piÄ™ciu zdaÅ„). Znam siÄ™ dobrze na komendach (no world edit prawie na maksa a commandblock'i też nawet nawet). Stare czasy dobre czasy (pierwsza edycja po prostu  :* ze wzglÄ™du na redstone i TNT które wyrzucaÅ‚o w powietrze nic nie niszczÄ…c). ChciaÅ‚em już uczestniczyć w poprzednich rekrutacjach ale tam pisaÅ‚o że już nigdy ,,nie bÄ™dziesz mógÅ‚''. Jak koÅ„czy mi siÄ™ vip+ to od razu kupujÄ™ (nawyk). PomógÅ‚ bym odkrywać bagi (a z resztÄ… tego nawet dużo jest). Nigdy nie byÅ‚em dobry w pisaniu zdaÅ„ a jeÅ›li chodzi o czas grania to czÄ™sto mam czas siedzÄ™ wtedy caÅ‚ymi dniami, tylko teraz 3 tygodnie z rzÄ™du jakiÅ› sprawdzian Pd, W, Åš, CZ, Pt.  [gabka]

Rudy_Kot

Styczeń 22, 2014, 18:31:10 #13 Ostatnia edycja: Styczeń 24, 2014, 14:32:06 by Rudy_Kot
Nick z gry: Rudy_Kot

Premium(tak/nie): tak

Od kiedy grasz na LC?: od ponad 6 miesięcy

Czy grasz na innych serwerach społeczności minecraft.org.pl?: Wom , sky block, mini games.

Lubie pomagać ludziom. Umiem przepiÄ™knie budować (potrzebuje jednak na to wiÄ™cej czasu). Nie zaniedbywuje danych mi obowiÄ…zków. Umiem współpracować w grupie, szanuje czyjÄ…Å› pracÄ™. MogÅ‚abym pomagać nowym graczom, (choć nie dram na LC od dawna, to znam je dobrze.). Gram co dziennie (minimum 2 godziny dziennie). Wydaje mi siÄ™, że moja pomoc bÄ™dzie przydatna. Let's Create, to serwer na którym potrafiÅ‚abym wylewać krew i pot :D, aby staÅ‚ siÄ™ jeszcze lepszy i popularniejszy. PotrafiÄ™ tu spÄ™dzić od 2 do 6 godzin. Gdy byÅ‚abym moderatorem, pomagaÅ‚a bym budować i rozwijać serwer. Niestety nie mam Team Speak'a, ale mam Skype. Ta rekrutacja to szansa, której nie chciaÅ‚abym zmarnować. Mam ambicje. Nie kÅ‚amie, nie kradne, nie grifuje. Jestem pomysÅ‚owa, oryginalna i bardzo kreatywna. Dąże do tego, by ludzie mnie lubili. Szybko rozwiÄ…zuje wszystkie kłótnie i spory. Szybko siÄ™ uczÄ™. Znam komÄ™dy, a nowych szybko siÄ™ uczÄ™. Jestem AdministratorkÄ… na kilku serwerach i dobrze siÄ™ spisuje, wiÄ™c na tym spisaÅ‚abym siÄ™ równie dobrze. ByÅ‚abym zaszczycona, gdybym zostaÅ‚a moderatorem.                                                                                                 
_____________________________________________________________________________________________
Mam nadzieję, że rozpatrzycie wszystkie podania uczciwie i wybierzecie najodpowiedniejszą osobę.

Pozdrawiam Rudy_Kot  [creeper]
;_;

Wolws

Nick z gry: Wolws                    Witam
Premium(tak/nie): tak
Od kiedy grasz na LC?: od dość nie dawna, ale czuję się na nim jakbym grała od wielu lat ;D
Czy grasz na innych serwerach społeczności minecraft.org.pl?:Tak, PVP, i minigier
Dlaczego to TY  powinieneÅ› do nas doÅ‚Ä…czyć?(min. 5 zdaÅ„):Jestem odpowiedzialna, nie zaniedbuje obowiÄ…zków. LubiÄ™ pomagać, sprawia mi to dużo przyjemnoÅ›ci. Na serwerze gram codziennie.Jestem osobÄ… pomysÅ‚owÄ…, dążącÄ… do swoich celów.Staram siÄ™ aby ludzie mnie lubili. Od kiedy gram w Minecrafta na multiplayer marzÄ™ o tym aby zostać Moderatorem. MyÅ›lÄ™, że byÅ‚abym przydatna, zawsze pomagam i staram siÄ™ jak najszybciej odpisywać na proÅ›by.Nowych komend,  szybko siÄ™ uczÄ™.  :D
Proszę o rozważenie mojego podania i Serdecznie Pozdrawiam całą Administrację ^^

Wolws [creeper]
Ja tu wrócę!

Do góry