Rekrutacja na moderatora Let`s Create!

Zaczęty przez ReGGed, Listopad 13, 2013, 21:43:23

« poprzedni - następny »
Do dołu

ReGGed

[glow=grey,2,300]Mam przyjemność ogłosić rekrutacje na modeatora serwera[/glow] [glow=grey,2,300]Let`s Create!
Do zajęcia są 4 stanowiska.

Chcesz zostać moderatorem?
Sprawdź czy spełniasz wymagania!

[spoiler]Czas na trochę wymagań:

- Wiek - minimum 14 lat,
-  DostÄ™p do Team Speak'a oraz mikrofon,
-  Minimum 2 godziny dziennie spÄ™dzonych na serwerze,
-  Chęć do pracy i pomocy,
-  Odpowiedzialne zachowanie,

Co oferujemy?:

-   Wspólna praca z administratorami
-   Uczestnictwo w zebraniach dt. rozwoju serwera
-   SpecjalnÄ… rangÄ™ na forum i serwerze
-   Wspólne budowanie i przygotowywanie eventów
-   Możliwość rozwoju i awansu na wyższe stanowisko
-   Oraz wiele wiele wiÄ™cej...!
[/spoiler]

[glow=grey,2,300]Wszystkie podania, które nie będą spełniały wymagań zostaną odrzucone, a osoby, które pisały takowe podania stracą możliwość uczestniczenia w następnych rekrutacjach.

Podania musi zostać napisane wedłuj podanego niżej wzoru!
[/glow]

[spoiler]
Nick z gry:
Premium(tak/nie):
Czy grasz na innych serwerach społeczności minecraft.org.pl?:
Dlaczego to TY  powinieneÅ› do nas doÅ‚Ä…czyć?(min. 5 zdaÅ„):[/spoiler]

[glow=grey,2,300]Podania piszemy do godziny 18:00 20.11
No cóż nie zostaje mi nic więcej niż życzyć powodzenia.[/glow].

MrDrobiu

Listopad 14, 2013, 14:25:22 #1 Ostatnia edycja: Listopad 14, 2013, 14:29:12 by TurboWin3310
(Pogrubiłem żeby było czytelniej)

Nick z gry: TurboWin3310
Premium(tak/nie): Ależ oczywiście
Od kiedy grasz na LC?: Od...powiedzmy pół roku, ciężko określić
Czy grasz na innych serwerach społeczności minecraft.org.pl?: Wszystko poza WoM'em
Dlaczego to TY  powinieneÅ› do nas doÅ‚Ä…czyć?(min. 5 zdaÅ„): No cóż, powiem w prost...Serwer ma potencjaÅ‚ (wykupiÅ‚em rangÄ™ sponsor nie bez powodu :p), wiÄ™c fajnie by byÅ‚o zostać moderatorem, a dokÅ‚adniej - gdy nie mam nic na gÅ‚owie (a rzadko zdarza mi siÄ™ mieć  ;D) potrafiÄ™ siedzieć tutaj po kilka godzin dziennie. Pomoc graczom wydawaÅ‚a mi siÄ™ prosta, aż dostaÅ‚em miesiÄ™czny staż na innym serwerze...daÅ‚em rade, ale ledwo (serwer padÅ‚...). WiÄ™c praca dla takiego serwera jak ten bÄ™dzie ciekawym wyzwaniem oraz urozmaiceniem, w takim nudnym życiu gracza. Komendy, poniekÄ…d znam, ale nie wszystkie. Pomagać lubiÄ™ - i robiÄ™ to nawet jako gracz (coÅ› typu "Co zrobić żeby mieć dziaÅ‚kÄ™?", "Jak jÄ… usunąć?", "Jak kogoÅ› dodać/usunąć z dziaÅ‚ki?" itd... To chyba tyle, niema co siÄ™ rozczulać.
P.S.
Obecnie nie mam dostępu do TeamSpeaka, ale żaden problem go zainstalować - natomiast pojawi się problem z mikrofonem, gdyż najbliższe są w Łodzi - 50km, ale zobaczy się jak wyjdzie.

HockalisPvP

Listopad 14, 2013, 15:25:03 #2 Ostatnia edycja: Listopad 15, 2013, 17:20:51 by HockalisPvP
Nick z gry: Rooten_
Premium(tak/nie): Tak
Od kiedy grasz na LC?: Od około miesiąca, nie mam zamiaru okłamywać bezczelnie.
Czy grasz na innych serwerach społeczności minecraft.org.pl?: Tak, Starożytna Kraina, HNS, WoM przed banem.
Dlaczego to TY  powinieneÅ› do nas doÅ‚Ä…czyć?(min. 5 zdaÅ„): Jestem, jednym z niewielu graczy, którzy w jakikolwiek sposób przeczytali regulamin i go znajÄ…... Nie stosujÄ™ siÄ™ w niektórych wypadkach do niego gdyż ponosi mnie, gdy widzÄ™ ortografie niektórych osobników, a także to, że bawiÄ… siÄ™ w jakieÅ› debilne rodziny, poligony nie poligony, armie nie armie... Nie mam zamiaru patrzeć gdy takie osoby (debile i idioci, bez urazy Metius) spamujÄ… na czacie... ChÄ™tnie pomagam i każdy może to potwierdzić.. nawet niektóre osoby z Starożytnej Krainy... Jeżeli zostanie moderatorem na serwerze Let's Create to bÄ™dÄ™ poÅ›wiÄ™caÅ‚ mu wiÄ™cej czasu. Co najwyżej 2 godziny dziennie, ponieważ robiÄ™ projekt z pewnÄ… osobÄ… i nie mogÄ™ go tak nagle porzucić na poczÄ…tku danej idei...

Dziękuję, za przeczytanie oraz pozdrawiam administracje sieci MinecraftPolska.
~Hockalis / Rooten_

PS: Nie liczę na dostanie się na tą rangę, z powodu moich przewinień na temat regulaminu.

kamilex2003

Nick z gry:kamilex2003
Premium(tak/nie):nie
Od kiedy grasz na LC?:ok. 3 miesięcy
Czy grasz na innych serwerach społeczności minecraft.org.pl?:Tak
Dlaczego to TY  powinieneÅ› do nas doÅ‚Ä…czyć?(min. 5 zdaÅ„):Mimo że mam 10 lat uważam że to nie ma żadnego znaczenia,a także czas gry nie jest istotny.Ważne że potrafiÄ™ nawet Å‚adnie budować i wykazuje siÄ™
kreatywnością w minecraft.Jestem otwarty na ludzi i nie wstydze się rozmów na TS3. Posiadam całkiem dobry mikrofon.Nie oszukuje innych i dotrzymuje danego mi słowa.Komendy moge ocenić tak 3,5/5.Jako moderator chce mieć zadanie pomagać graczom,pilnować porządku,dogadywać się z administracją i z nią współpracować.Mam doświadczenie w moderacji ponieważ byłem na kilku serwerach moderatorem.Także nie zwracajcie uwagi na wiek,tylko na to jak bardzo będę się starać pomagać każdemu w kłopotach.
Pozdrawiam serdecznie.                                                                                            kamilex2003

metius007

Listopad 14, 2013, 16:30:22 #4 Ostatnia edycja: Listopad 17, 2013, 21:46:29 by metius007
Nick: Metius007
Premium: Nie
Od kiedy gram na lc: około 4 miesiecy lub mniej
Czy grasz na innych serwerach minecraft.org.pl?: Tak choć rzadko :)
Dlaczego chce być moderatorem: Witam was pragnę zostać moderatorem dlatego że lubię pomagać innym jestem ogarnięty choć na noc mogę troszke powariować ale rzadko wbijam na noc i na serwerze za dużo czasu nie spędzam ale jak dostane moderatora może się to zmienić wiem ze powinienem miec 14 lat ale wedlug mnie wiek sie za bardzo nie liczy ale bardzo pragne zostac moderatorem jak pierwszy raz weszlem na serwer to wiedzialem ze bende tu grac :) TS niestety nie mam ale mam sprawny mikrofon i mam skype'a podstawowe komendy z WE ogarniam tylko ze moze mi sie czasem pomylic //walls z //set ale jak zrobie cos zle pisze odrazu //undo i zawsze jak ktos poprosi o pomoc to ja z przyjemnoscia ja udziele :)
Mam nadzieje ze uda mi sie zostac moderatorem :)

Toughyy

Nick z gry: PituPit1
Premium: NIE, jak dobrze pójdzie to końcem grudnia będzie premium :()
Od kiedy grasz na LC: Grałem na pierwszej edycji pod innym nickiem (Qubixu czy jakoś tak), potem zrobiłem sobie przerwę i zacząłem grać w czerwcu.
Czy grasz na innych serwerach społeczności minecraft.org.pl?: Owszem, najczęściej na HnS, najrzadziej na WoM.
Dlaczego to TY powinieneś do nas dołączyć?:
No więc niektórzy pewnie sobie pomyślą: Hah, Pitu składa podanie? Ten nieogar, który się wiecznie z innymi kłóci i mnie wnerwia... Pfff, żal mi go...
Tak, zaszedłem paru osobom za skórę ale uważam że NIKT nie jest idealny. Każdemu się zdarzy od czasu do czasu jakaś wpadka :/
Przede wszystkim jestem kreatywny, jak mam wybudować jakiś kwadratowy szałas bez okien to nie wybuduje go! Poza tym staram się nie kłócić z innymi a jeśli już to zrobiłem to wychodzę z inicjatywą do zakończenia sporów... Bardzo dobrze znam komendy WE, nie najgorzej jest też z redstonem. Jestem pomocny, często odpisuję graczom gdy czegoś nie wiedzą. Byłem także moderatorem na pewnym serwerze, niestety środki na finansowanie niego się skończyły. Uważam, że w tym serwerze kryje się ogromny potencjał i zależy mi na graniu na nim, dowiodłem to kupując sponsora. Najważniejszą moją zaletą jest dostępność o prawie każdej porze dnia i nocy ( oczywiście w przenośni :l ). Mam czas praktycznie codziennie od 16 do 21, a w weekendy od rana do nocy :3 . Więc możliwe jest, że ktoś napisze mi na pv: ''Hej Pitu, robimy to i to, wejdź na serwer przydasz się na coś'' to ja to zrobię...

Myślę, że udało mi się was przekonać. Wiedzcie, że bardzo mi zależy na byciu moderatorem, gdyż szukałem i nie znalazłem lepszego serwera creative w Polsce.
Żegnam, to tyle z mojej strony :)))

P.S. Chwilowo mam problemy techniczne z TS, gdyż po zainstalowaniu go zepsuł mi się mikrofon. Jestem w trakcie zamawiania i czekania na dostawę.
"A + B + C = Success if, A = Hard Work, B = Hard Play, C = Keeping your mouth shut."

rapperkid04

Listopad 16, 2013, 18:52:53 #6 Ostatnia edycja: Listopad 16, 2013, 20:01:07 by rapperkid04
Nick z gry: rapperkid04
Premium(tak/nie): Tak
Od kiedy grasz na LC?: Od około pół roku
grasz na innych serwerach społeczności minecraft.org.pl?: Tak gram na wszystkich serwerach oprócz starożytnej krainy
Dlaczego to TY  powinieneÅ› do nas doÅ‚Ä…czyć?(min. 5 zdaÅ„): Jak dotÄ…d nie byÅ‚em karany banem na żadnym serwerze spoÅ‚ecznoÅ›ci minecraft.org.pl. BÄ™dÄ™ pomagaÅ‚ graczom w rozwiÄ…zywaniu problemów. OddalajÄ…c siÄ™ troszkÄ™ od tematu mogÄ™ grać na komputerze nawet caÅ‚y dzieÅ„.  Znam siÄ™ Å›wietne na komendach oraz na pluginach. PrzybliżajÄ…c temat komend World Edit'a znam wszystkie komendy na pamięć. MogÄ™ niektóre wymienić oto przykÅ‚ady: komenda //walls id bloku po zaznaczeniu pola robi nam Å›ciany. Komenda //set id bloku zmienia nam bloki na wybrane. Komenda //wand (uważam jÄ… za bardzo prostÄ… ) daje nam magicznÄ… siekiere. KtórÄ… możemy wykonywać dane czynnoÅ›ci po wyżej.           

[diament] Pozdrawiam rapperkid04 [diament]

rex12

Listopad 16, 2013, 21:29:09 #7 Ostatnia edycja: Listopad 19, 2013, 21:10:41 by rex12
Nick z gry:WeronKing12
Premium(tak/nie):Dopiero w grudniu na święta
Od kiedy grasz na LC?:1 Edycja
Czy grasz na innych serwerach społeczności minecraft.org.pl?:Owszem gram na wszystkich
Dlaczego to TY  powinieneÅ› do nas doÅ‚Ä…czyć?(min. 5 zdaÅ„).Ponieważ jestem miÅ‚y zabawny i spokojny.
Lubię pomagać innym.Jestem rozsądny kreatywnym bym na serwerze ciągle grał nawet w weekendy żeby śledzić chat itd.
Gdybym został Moderatorem na serwerze Let's Create to bym wszystkim pomagał gadał na TS bym budował z modami i ADminami nowe spawny eventy dlatego bo jestem kreatywny skąd moje logo Bo świat ma być kolorowy i kreatywny Bo świat ma być kolorowy i kreatywny :D
PS:Bardzo chcę zostać Moderatorem LC bo to jedyny i najlepszy serwer z wszystkich i natrafiłem na najlepszy
Pozdrawiam :D
Ts i mikrofon: mam TS-a i mikrofon :D mikro W tygodniu :D

Kixx777

Listopad 16, 2013, 22:01:26 #8 Ostatnia edycja: Listopad 19, 2013, 19:22:47 by Kixx777
Nick z gry : Kixx777
Premium(tak/nie):Tak
Wiek:10 i pół, i nie liczy się wiek tylko odpowiedzialność i umiejętności jakie się posiada [okulary]
Od Kiedy grasz na LC?: od 6 miesięcy ponieważ polecił mi go kolega
Czy grasz na innych serwerach społeczności monecraft.org.pl?:Tak
Dlaczego to TY powinieneÅ› do nas doÅ‚Ä…czyć?(min.5 zdaÅ„):Ponieważ jestem koleżeÅ„ski chce być kimÅ› ważnym dla tego servera i reprezentować go jak z najlepszej strony, Jestem bardzo MiÅ‚y  ;D OczywiÅ›cie uwielbiam ten server  :* Bardzo czÄ™sto rozmawiam z innymi.BÄ™dÄ™ chroniÅ‚ server przed zÅ‚ymi osobami. nie przeklinam.    WiÄ™cej rzeczy nie bÄ™dÄ™ zdradzaÅ‚ ;P i myÅ›lÄ™ że bÄ™dÄ™ bardzo i to bardzo dobrym Moderatorem ;P
Przyznam że jako gracz ostrzegam graczy jak PatrykMinecraft ;)
MyÅ›lÄ™ że moje marzenie siÄ™ speÅ‚ni  ::)
Pozdrawia: Kixx777 ;)

Lampo777

Listopad 16, 2013, 22:06:09 #9 Ostatnia edycja: Listopad 19, 2013, 19:18:25 by Lampo777
 Nick z gry:Lampo777
Premium(tak/nie):No pewnie że tak :) !
Wiek:12 lat wiem że za mało ale chce spróbować :) i w cale nie kłamie jak prawdopodobnie dużo osób ;)
Od kiedy grasz na LC?:Od 6 miesiÄ™cy jakoÅ› tak  :D 
Czy grasz na innych serwerach spoÅ‚ecznoÅ›ci minecraft.org.pl?:No jasne wszystkie sÄ… super :) I nie kÅ‚amie  ;P
Dlaczego to TY  powinieneÅ› do nas doÅ‚Ä…czyć?(min. 5 zdaÅ„):Ponieważ jestem miÅ‚y,nie przeklinam,Jestem uczciwy, pomocny i uwielbiam ten serwer.ChciaÅ‚bym go także ulepszać i chronić przed zÅ‚ym zachowaniem  [creeper] .Mam nadzieje że to ja zostanÄ™ jednym z Moderatorów bo zawsze chciaÅ‚em być kimÅ› ważnym na serwerze.Jestem bardzo kreatywny dla tego może bÄ™dÄ™ coÅ› organizować ;) Wiem że mam 12 lat ale tu chyba nie liczy siÄ™ wiek tylko uczciwość :)
                          Pozdrawiam Lampo777 ;)

Kacki

Nick z gry: kacki007
Premium(tak/nie): Tutaj jest dziwna sytuacja, ponieważ przenosiłem konto i można to ująć że "nie wyszło"
Od kiedy grasz na LC?: Szczęśliwi czasu nie liczą ;>
Czy grasz na innych serwerach społeczności minecraft.org.pl?: Nie
Dlaczego to TY  powinieneÅ› do nas doÅ‚Ä…czyć?(min. 5 zdaÅ„): Ambicje i opanowanie to dobra sprawa. Oprócz tego doÅ›wiadczenie jakże przydatne w Moderowaniu. Cierpliwość, szczególnie co do dość specyficznych graczy. Dobra opinia wszÄ™dzie, gdzie siÄ™ da. Obeznany w pluginach, configach, komendach. Pomocny i wartoÅ›ciowy pracownik. Lubi pisać o sobie w 3 osobie.

ReGGed

Listopad 20, 2013, 18:15:13 #11 Ostatnia edycja: Listopad 20, 2013, 18:17:05 by ReGGed
[glow=grey,2,300]Po tygodniu mogę ogłosić, że rekrutacja na moderatora serwera Let`s Create została zamknięta. Nie ma co się rospisywać, więc przejdę do rzeczy.

Kandydatami na moderatorów są:

-TurboWin3310
-PituPit1
-HockalisPVP

Osoby te muszą stawić się na rozmowę, w trakcie której będą omawiane sprawy organizacyjne. Rozmowa odbędzie się w ten piątek (22.11) o godzinie 18.00. Osoby, które nie stawią się na rozmowe i nie uprzedzą mnie o tym, automatycznie zostaną wydalone.
Gratuluje osobom, które się dostały i życzę miłej współpracy.[/glow]

Do góry