Odejścię z Administracji

Zaczęty przez Athanores, Styczeń 07, 2015, 16:08:30

« poprzedni - następny »
Do dołu

Athanores

Proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu, nigdzie nie mam dostępu...
Witam.

Chciałbym ze smutkiem i szczęściem ogłosić, że wyrzekam się daru moderatora serwera Let's Create oraz stażu w MC, oznacza to, że nie zamierzam wchodzić przez dłuższy czas w tą grę (co nie oznacza, że znikam na zawsze) i zajmuję się tym co kochałem robić w moich budowlach. Aktualnie jestem w trakcie pisania opowieści z fabuły wielce ambitnej mapy.

Przeżywałem tu miłe i złe chwilę, za co wszystkim bardzo dziękuję, zwłaszcza całej gromadce graczy ;)
Nadal zamierzam udzielać się na forum, w miarę możliwości wbijać na TS, jednak gdy te marzenia umierają, przeszedłem na kilka innych for w których się udzielam.
Jeśli chodzi o moje pożegnanie to tyle (bleh, nie lubię pisać rzeczy tego typu...) i mam nadzieję, że wywalczycie dalszą drogę o wolność. Jakby ktoś tęsknił to może też pisać przez Maila, lub forum innym. To koniec jeśli chodzi o mnie, z poważaniem

~[shadow=gray,left]Marcin[/shadow]
[ciasto]
Do you dream while you sleep or is it an escape from the horrors of reality?

Anitaa

Byłeś dobrym przyjacielem, Modem. Będę za tobą tęsknić. Dobrze mi się z tobą grało i mam nadzieje, że wrócisz jak najszybciej. Żegnaj wilczku :D

Ditzon123

Å»egnaj, bÄ™dÄ™ tÄ™sknić  :C MyÅ›lÄ™ że wrócisz kiedyÅ›  :(

xsenusfoxpeelek

Cóż. Nie rozumiem czemu robicie z tego taką wielką aferę.
3 słowa:
- Cześć
- Pusto będzie
Życie jest sztuką, a kartofle SOM smaczne.

ReGGed

Moje życie przestanie mieć sens, utopie się w kałuży czy coś ;_;

A tak serio to za dużo się nie zmieni, w ostatnim czasie i tak siedziałeś tylko na forum (pomijając, to że LC jest wyłączone :x), ale pożegnam cię jako "pszyjaciel" z serwera.

#PEACE #BYE #YO
</3

bolda500

Szkoda ale na każdego przyjdzie pora żeby odejść. Dziękuje w imieniu pozostałej administracji serwerów za spędzony z nami czas i za cały twój wkład w serwer. Trochę to było oczywiste że zaczną się masowe odejścia z różnych powodów. Ze względu na brak graczy i nowych edycji na serwerach także się to stało dość oczywiste ale to już inna historia.

WeronKing12

SMuteg nie odchodź noo... bez cb LC nie będzie mieć sensu :)Ale będziesz nas odwiedzał na LC ?
Jestem królem Lc lam i bogiem za razem mam to na piśmie (żart) od Księdza Mariusza i jestem lamą lamy łączmy się w pokoju Chrystusa Lamowego Amen :3

Toughyy

No cóż, szkoda. Będę Cię miło wspominał jako naprawdę jedną z nielicznych kompetentych i miłych osób na serwerze. Ale cóż, na każdego przyjdzie czas.
"A + B + C = Success if, A = Hard Work, B = Hard Play, C = Keeping your mouth shut."

Marcin Pawłowski

Luty 05, 2015, 17:09:08 #8 Ostatnia edycja: Luty 11, 2015, 22:07:19 by Marcin Pawłowski
[move]Szkoda że odchodzisz z lc :(,fajnie było grać na lc gdy ty byłeś na nim[/move]
Let's create i SkyLands to super servery :D

Do góry