Minecraftowe Inspiracje 6

Zaczęty przez ReGGed, Styczeń 25, 2014, 21:50:39

« poprzedni - następny »
Do dołu

ReGGed

Styczeń 25, 2014, 21:50:39 Ostatnia edycja: Styczeń 26, 2014, 17:54:50 by bolda500

[glow=grey,2,300]Witajcie!
Mam przyjemność ogłosić kolejną edycję eventu
Minecraftowe Inspiracje
które odbędą się na serwerze
Let`s Create.
Tym razem tematem sÄ… wiezienia.

IP: letscreate.pl

Start - 26.01 o godzinie 17:00
Zakończenie - 3.02 o godzinie 16:00

Czas na kilka prostych zasad i informacji:
- Gracze budują na działakch 96x96;
- Na budowe gracze majÄ… 7 dni;
- Budowle nie mogą zawierać treści obraźliwych i niecenzuralnych;
- Budowle niezgodne z tematem zostaną usunięte, a włąściciel działki dostanie bana na tydzień;

Zbudować można wszystko co kojarzycie z więzieniem. Więzienia nie koniecznie muszą być z naszej epoki. To tyle informacji.

Budowla musi zostać zbudowana na mapie eventowej i musi nawiązywać do tematu przewodniego. Prace można zgłaszać w tym wątku, ale zostaną one także sprawdzone na mapie. Zgłaszając tutaj swoją prace zwiększasz prawdopodobieństwo, że administracja zobaczy to co zbudowałeś i zostanie brana pod uwagę.[/glow]

Nick z serwera: [b]NICK[/b]
[spoiler]
[img]ADRES SCREENU[/img]
[img]ADRES SCREENU[/img]
[img]ADRES SCREENU[/img]
[img]...[/img]
[/spoiler]

[glow=grey,2,300]Podania, które nie zostną napisane według podanego wzoru zostną usunięte.
Do wygrania jest jedna gra z humblebundle lub Steam, punkty do wydania w sklepie sms oraz rangi! Mam nadzieję, że wykażecie się kreatywnością i pokażecie co potraficie.
Życzę wszystkim powodzenia![/glow]

AesnorPvP

Styczeń 29, 2014, 19:01:29 #1 Ostatnia edycja: Styczeń 29, 2014, 19:19:42 by ReGGed
Cześć?, wiem że czasu jest co raz mniej na skończenie budowli [...] Gracze z Problemami wbijcia na serwer mogą zrobić projekt na Trybie "Single Player" i podesłać zdięcia? - Prosze o udzielenie się Administracji Let's Create
~AesnorPvP

Budowle muszą być na serwerze, jak macie pytania to piszcie mi na pw, bo niepotrzebnie będzie zaśmiecany ten wątek..

kadzidlak

Styczeń 31, 2014, 13:20:49 #2 Ostatnia edycja: Styczeń 31, 2014, 17:46:26 by kadzidlak
Nick z serwera: kadzidlak
[spoiler]

[/spoiler]
@Edit: Z powodu iż klatka która znajduje się na placu wydaje mi się upchnięta zniszczyłem ją
i nie będe robił jeszcze raz screen shotów tego miejsca. Pozdrawiam i przepraszam za kłopot

Anitaa

Nick z serwera: Anitaa
[spoiler]

[/spoiler]

_MilesPL_

Nick z serwera: _MilesPL_
[spoiler]

[/spoiler]

AesnorPvP

Nick z Serwera: AesnorPvP
Ss'  ;D
[spoiler][/spoiler]

CamboGM

Luty 03, 2014, 15:51:06 #6 Ostatnia edycja: Luty 03, 2014, 16:00:48 by CamboGM
Nick z serwera: CamboGM
[spoiler]

[/spoiler]
Mimo wielu problemów całość udało mi się zbudować w 5 dni..Więzienie było wzorowane na słynnym Alcatraz.Nosi nawet jego nazwę.Znajduje się ono na wielkim klifie położonym po środku oceanu.Jest to bardziej kompleks wielu budynków.Starałem się odwzorować typowe więzienie z lat 70, jednak gdzieniegdzie minąłem się z celem. Sam w sobie budynek wyszedł całkowicie z mojej głowy. Znajdują się w nim takie obiekty jak stołówka, gabinet medyczny, spacerniak, czy mała kaplica. Nie zabrakło oczywiście i bloku więziennego. Oprócz strefy więźniów znajduje się także strefa klawiszy, do której dostęp mają tylko oni. Składa się na nią ich sypialnia, kilka wież oraz wejścia na mury. Na wyspie jest także kilka dodatkowych obiektów takich jak kopalnia, 2 lądowiska , mały port i latarnia morska.

LiczÄ™, że mój wkÅ‚ad zostanie doceniony. Na prawdÄ™ staraÅ‚em siÄ™ dopracować każdy szczegół i wkÅ‚adaÅ‚em w tÄ™ budowlÄ™ caÅ‚e serducho  :)

pozdro 600!

FredziaPL

[glow=grey,2,300]Event uważam za zamknięty.
Wyniki zostanÄ… podane w przeciÄ…gu tygodnia.[/glow]

ReGGed

[glow=grey,2,300]Po sprawdzeniu prac na mepie eventowej, doszliśmy do wniosku że najlepszymi pracami są:

1 Miejsce
CamboGM

Gra z humblebundle lub Steam
500pkt

2 Miejsce
kadzidlak

400pkt

3 Miejsce
_MilesPL_

300pkt

Osobami, które warto wyróżnić są:

Anitaa - 200pkt