Sierpień 22, 2019, 11:38:16

Aktualności:

Witaj na Forum
Minecraft Polska

Parkour

Zaczęty przez WeronKing12, Maj 09, 2015, 08:57:29

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

WeronKing12

Hej to znowu ja truje wam odwłoki ale to sprawa nie pojęta na parkourze, załóżmy idzie sobie przeciętny gracz na mroźny parkour z diax setem i sobie idzie i nagle spada w przepaść bo coś poszło mu w parkourze nie tak ? i traci itemy a załóżmy że nie umie pisać szybko /spawn. Więc sprawa jest taka że jak skaczesz na parkourze to pod tobą jest czarna dziura i spadasz i się zabijasz więc proszę w gronie graczy żebyście to zalepili nwm Wodą i napisać Wpisz /spawn aby powrócić na spawn bo inaczej będziecie mieć gracza na karku bo stracił diaxy i kase za razem tyle z mojej strony dzięki .
Jestem królem Lc lam i bogiem za razem mam to na piśmie (żart) od Księdza Mariusza i jestem lamą lamy łączmy się w pokoju Chrystusa Lamowego Amen :3

kadzidlak

Nikt nie każe wam wchodzić na parkour z jakimkolwiek eq. Wiele razy jest powtarzane, że administracja nie ponosi odpowiedzialności za stracony ekwipunek. Nie będziemy kombinować jak by tu ułatwić grę.

WeronKing12

Dalibyście chociaż jakiś enderchest tam to było by lepiej.
Jestem królem Lc lam i bogiem za razem mam to na piśmie (żart) od Księdza Mariusza i jestem lamą lamy łączmy się w pokoju Chrystusa Lamowego Amen :3

kadzidlak

To może od razu damy wam diamenty ?

WeronKing12

no jakby można było xd żart dobra koniec nie to nie ;x łaski bzy

kadzidlak

Według mnie oczywistością jest, że jak idziesz na parkour to nie bierzesz ze sobą jakichś przedmiotów bo a nóż je stracę. Dlatego nie będziemy ułatwiać rozgrywki, aż tak bardzo.
Jak sądzę to najlepiej by było jakby nagroda było od razu na spawnie.
Tak więc myślę, że już wszystko wyjaśnione.

WeronKing12

Nom tak a i teleport przy 2 checkpoincie raz działa raz nie jak nie działa to jest syczenie redstona przeczytałeś wiadomość którą tobie napisałem ?

kadzidlak

Przeczytałem. Te checkpointy zawsze mogą być usunięte jak są aż takie błędy z tym.

WeronKing12

nie ... majÄ… zostać 

kadzidlak

Jak są same z tym problemy to powinno to zniknąć. Zastanowię się nad tym.
//Zamykam