Styczeń 27, 2021, 14:46:25

Aktualności:

Witaj na Forum
Minecraft Polska


Start nowej edycji naszej sieci.

Zaczęty przez bolda500, Styczeń 09, 2015, 12:47:04

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bolda500

Mam dla was dobrą informację. Naprawiliśmy [dzięki Logout_ :D ] problem z logowaniem graczy na nowej edycji i powoli możemy startować. Jeśli nie posiadacie wersji 1.8 polecam ją pobrać [dla non-premium odsyłam do nowego [ launchera minecraft 1.8 ]. Dlaczego 1.8? Część serwerów będzie w trybie 1.7-1.8 ale jeśli chcecie być już w pełni gotowi na grę na wszystkich serwerach [będziemy stopniowo dodawać kolejne] to polecam już od początku zacząć grę na 1.8. Żeby wynagrodzić graczom serwera Let's Create obecny brak serwera to właśnie ten zostanie uruchomiony w wersji 1.7-1.8 [samo creative] jako pierwszy.


Taki mały spoiler z tego co będzie na serwerze. Działki 96x96, worldedit [zastanawiamy się żeby go dawać po pewnym czasie gry np. 8h dla wszystkich] oraz masa dodatków takich jak pety, przebrania, różnorakie efekty, bomby, rakiety oraz kilka petów i koników do zabawy. Będzie także dużo efektów cząsteczkowych do wyboru. Oczywiście część z tego będzie dostępna tylko dla graczy VIP oraz SPONSOR [teraz tylko te dwie rangi będą] z czegoś serwer musi się utrzymywać. Po jakimś czasie dodamy możliwość zakupu całej mapy w kilku wybranych wersjach i rozmiarach ale to już dalsze aktualizacje tego serwera.

Planujemy także wprowadzić stały system okresowych edycji serwerów. Edycje wg typu serwera będą od miesiąca do 4-5 po których nastąpi reset rang, map itp. ale oczywiście nie na każdym serwerze wg. takiego samego stylu.

Wyczekujcie dalszych informacji na forum. Aha jeszcze jedno będzie reset wszystkich kont i trzeba się rejestrować na nowo.

cwaniak1001

Już się nie mogę doczekać ;D


Photo

Wygląda bardzo Fajnie :3 Wrócilem do Waszej sieci serwerów po Roku ;3 Zapowiadają się ciekawe chwile na LC :)

WeronKing12

Z tego co czytam to bardzo fajnie się zapowiada LC nowa generacja serwer bardzo się opłaci ;) nie mogę się doczekać aż zobaczę te nowości .
Jestem królem Lc lam i bogiem za razem mam to na piśmie (żart) od Księdza Mariusza i jestem lamą lamy łączmy się w pokoju Chrystusa Lamowego Amen :3

xsenusfoxpeelek

Mam nadzieję, że dobrze wypromujecie.
Serwery tutaj są jakości ponad światowej, tylko, że jest na nich mało graczy, przez co tracimy sporo % fun'u. Nie mówię, żeby od razu było 100 spamerów, tylko przynajmniej 25, 30 i już byłaby całkiem inna, milsza atmosfera.
Życie jest sztuką, a kartofle SOM smaczne.

Photo

Drogi Adminie mam małe pytanko ;D
Kiedy nastąpi zmiana wersji na 1.8 gdyż chciał bym sobie już pobrac :)

bolda500

Wszystkie nasze serwery będą dostępne także dla graczy z wersją gry 1.8 ale tylko na wybranych serwerach będzie czyste 1.8, a na innych przejściowa wersja 1.7.x-1.8 (tam można wejść i grać ale nie będą dostępne bloki i inne możliwości jak z 1.8

Z czasem pozostałe serwery także przejdą na 1.8 lub nowsze wersje, jeśli takie będą dostępne.

Photo

Dziękuję Za Odpowiedź :D

ReGGed

Emm... "jutro" minęło jakiś czas temu. Kiedy planujecie wypuścić LC?

bolda500

Jak napisałem gdzieś "jutro" to widocznie był błąd myślowy. Start jutro :D

Kielon


Photo

Serwer jest Premium to trochę Głupio :/ ja mam kąto Brata wiec nie mogę grać na premium Szkoda Wielka :(

bolda500

Nie. Serwer po prostu nie wpuszcza graczy jak nie jesteś właścicielem premium. Sorry ale zrozumcie to. Wam też by się nie podobało to że wchodzicie na serwer i jakiś gracz wam rezerwuje nick na non-premium a wy macie premke za którą zapłaciliście. Już dużo serwer to stosuje więc nie wiem w czym problem. Nauczcie się w końcu nie podkradać nicków premium tylko po to żeby mieć skina. Takie czasy. Może to i dobrze. To było chore że wbijasz na serwer a tu lipa konto zajęte przez byle kogo. Temat zamykam bo nie zmienimy tego na stare zasady. Tym bardziej że teraz są uuid i zmiana nicków premium.