Witam, poszukuję chostingu

Zaczęty przez Alchoni_, Lipiec 05, 2018, 18:34:15

« poprzedni - następny »
Do dołu

Alchoni_

Lipiec 05, 2018, 18:34:15 Ostatnia edycja: Lipiec 05, 2018, 18:36:16 by Alchoni_
 Witam, poszukuję odpowiedzialnej osoby lub firmy (Raczej skłaniam się ku prywatnej osobie) zdolnej zapewnić stabilne połączenie ze swoim serwerem, co bardzo wskazane modowanym. W zamian oferuję moje liczne pomysły na UNIKATOWĄ NA SKALĘ ŚWIATOWĄ mechanikę i rozgrywkę, jako że z ,,profesji'' jestem budowniczym zapewniam też moje wsparcie przy tworzeniu mapy oraz część zysków z ewentualnego serwerowego sklepu. Będę jednak potrzebował pomocy od strony technicznej serwera. Myślę że po odpowiednim wypromowaniu serwer ma duże szanse na przyciągnięcie do siebie graczy. (nie to nie jest kolejny g*wno serwer EASYHC, nie widziałem jeszcze drugiego takiego serwera NIGDZIE w Polsce, Europie czy gdziekolwiek indziej ;))

Jeśli chodzi o komunikację ze mną to zacznijmy od komentarza pod moim postem, najpierw chcę wiedzieć czy jest to ktoś w stanie zapewnić coś takiego. Potem możemy rozmawiać o sprawach  technicznych czy o tym jakie mam pomysły.

Pozdrawiam i z góry dziękuję Szymon.

P.s

Nie wydaje mi się to odpowiednim działem ale nie znalazłem nic lepszego, w razie czego proszę o przeniesienie.

pp.s

Zepsuł się wam regulamin, nie jestem w stanie go rozczytać.

Alchoni_

Do góry