Marzec 07, 2021, 06:08:32

Aktualności:

Witaj na Forum
Minecraft Polska


Odswiezenie forum

Zaczęty przez cwaniak1001, Grudzień 13, 2016, 14:57:54

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cwaniak1001

[pochodnia] Witam. Chciałbym 'zaproponować' odswiezenie forum. Do samego stylu nie mam zastrzeżeń, ale może warto zmienić trochę kolorystykę, background forum i generator sygnatur? [pochodnia]

Jeżeli macie jakies propozycje np. kolorystyki lub tła forum to możecie też podsyłać tutaj.

Może bolda pozytywnie rozpatrzy tę propozycję ;)


~cwaniak

bolda500

Większe zmiany planowane są na rok 2017, kiedy w lutym portal będzie obchodził swoje 6 lat istnienia. Ze względu na brak czasu ostatnie 1,5 roku spowodowało takie zaniedbania. Może to i moja wina ale inne osoby, które tutaj coś ogarniały nie wiem jaką mają wymówkę ale też po części odpowiadają za taki stan forum. Oczywiście nie mówię tutaj, o technicznych aspektach jak wygląd, działanie itp.


Mamy już kilka grafik na nowy wygląd strony, panelu gracza oraz forum także otrzyma wygląd na bazie portalu.
Na koniec tego roku nie planujemy większych zmian.

Co do generatora sygnatur, możliwe że powstanie odświeżona wersja. Obecna musi zostać, bo ludzie z niej korzystali i na wielu forach są one używane. Wyłącznie spowodowało by błędy w wyświetlaniu.

Vemo

Fajnie by było jakby forum i serwer powrócił do aktywności z dawnych lat. Może nowa edycja ruszy trochę to wszystko. Powodzenia w pracach ;)

cwaniak1001

Na FB widzialem juz sponsorowany post z reklama :) powoli sie rusza! <3 Venom ma racje, stare czasy sieci byly fajne ;)
Czekamy dalej na rozwoj forum i serwerow.

bolda500

Sponsorowany post? Chyba raczej nie, bo nie promujemy jeszcze ani strony ani serwera. Widocznie to była propozycja, na FB często pojawiają się takie posty. FB sam wrzuca propozycje fanpagy co jakiś czas, oczywiście tych większych.