Forum Minecraft Polska

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
MAPY UŻYTKOWNIKÓW / Odp: [Minigame, PvP] [1.7.5] Wojny Mobów 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez AzethM dnia Styczeń 04, 2018, 23:59:38 »
Aktualizacja - Wojny Mobów 2.1.2
"Mała" ale duża aktualizacja. Poza szeregiem poprawek błędów oraz usprawnień optymalizacji wprowadza zaklęcie ostrości na wszystkich przedmiotach z knockbackiem, w przypadku gdy klasa taki posiada, Delikatnie poprawia balans, wprowadza nowy sekret do Hali Zagubionych Drzwi. Największą zmianą zaś jest przebudowa Stosu - skin Kamikazera zmienił styl, lokalizacje i układ ciała, pojawił się także jeden nowy skin, wszystkie zaś zostały połączone całą masą nowych przejść, ułatwiających poruszanie się po mapie. Stos otrzymał również dwa TP Buffy w zastępstwie za dawny Dark Buff.

Do pobrania z normalnych linków znajdujących się w poście ;)
2
Pomoc / Odp: Minecraft 1.12.2 LAN problem, Internal Exception: io:netty.handler...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez davcio35 dnia Styczeń 02, 2018, 21:37:08 »
Problem jest identyczny nawet na założonym nowym świecie na starszej wersji (np. 1.8)
To w takim razie poczekam na takowy poradnik, może to coś okaże się rozwiązaniem, bo już naprawdę próbowałem wszystkiego :(
3
Pomoc / Odp: Minecraft 1.12.2 LAN problem, Internal Exception: io:netty.handler...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bolda500 dnia Styczeń 02, 2018, 01:05:02 »
Moje pytanie brzmi, czy problem występuje tylko na tej mapie? Czy próbowałeś stworzyć nowy świat i na niego się połączyć? Oczywiście postawienie serwera na spigot jest lepszym rozwiązaniem bo daje możliwość dogrania różnych pluginów itp.

Czy chcesz jakiś poradnik do spigota? W najbliższym czasie takowe pojawią się na stronie, postaram się dodać pierwszy już jutro.
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez davcio35 dnia Grudzień 28, 2017, 21:53:40 »
Tak jest, na obu komputerach. Dodam też, że na 3 kompie dzieje się to samo... nie mogę znaleźć żadnych informacji o tym problemie na żadnym forum, oficjalne też sprawdzałem. Doczytałem tylko coś o jakimś "Spigot", ale kompletnie nie wiem co to jest.
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez northetka dnia Grudzień 28, 2017, 14:12:50 »
A zainstalowałeś najnowszą wersję JAVA?
6
Pomoc / Minecraft 1.12.2 LAN problem, Internal Exception: io:netty.handler...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez davcio35 dnia Grudzień 28, 2017, 01:53:27 »
Jak w temacie, brat robi single, udostępnia na LAN, a ja po próbie połączenia widzę to (załącznik)... w drugą stronę działa to tak samo :( w logach nic nie ma
7
Pomoc / Odp: Minecraft android
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bolda500 dnia Grudzień 25, 2017, 21:07:34 »
Nigdy nie kupowałem tam Minecrafta i nie wiem czemu wybrałeś zakup gry akurat tam. Możliwe, że licencja dojedzie za jakiś czas, w końcu mamy święta i wszędzie są opóźnienia.

8
Poradniki i tutoriale / Minecraft 1.12.1 jak zrobić Shulker Box Swapper
« Ostatnia wiadomość wysłana przez haxor993 dnia Grudzień 22, 2017, 23:59:32 »
https://www.youtube.com/watch?v=RHj2OsWPyWo

Witam wszystkich w nowym odcinku z mechanizmów minecraft w tym odcinku pokaże wam jak zrobić w prosty sposób  Shulker Box Swappera jest to bardzo fajny mechanizm który daje nam dużo możliwości w grze.

Jeżeli wam się spodobał mechanizm nie zapomnijcie daj łapkę w górę oraz subskrybować kanał pozdrawiam miłego oglądania.
9
Pomoc / Minecraft android
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mati889 dnia Grudzień 22, 2017, 19:05:05 »
Hej. Zakupiłem w sklepie Play Minecraft, po instalacji i uruchomieniu gry wyskakuje że brak mi licencji, w czym jest błąd?
10
MODY / Odp: Ciemność nocy i woda
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bolda500 dnia Grudzień 16, 2017, 17:55:27 »
W aktualizacji 1.13/1.14 będzie taka właściwość wody, bo modów takich niema. Co do ciemności to może i tak mod jest, ale raczej nikt by go nie robił bo komu takie coś jest potrzebne. Ściemnić można wszystko do niskich wartości w ustawieniach jasności w zakładce ustawień wideo.
Strony: [1] 2 3 ... 10

Statusy serwerów

MINECRAFT - IP: minecraft.org.pl
Minecraft Polska 
TeamSpeak 3 - IP: ts.minecraft.org.pl
Strefa Gadania PL TeamSpeak 3
Discord - link: discord.dolącz.teraz

FB

top Minecraft Polska
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal