Wrzesień 23, 2020, 21:43:05

Aktualności:

Witaj na Forum
Minecraft Polska

Gazeta Z Newsami Gwiazdami MCPL ITP

Zaczęty przez Ditzon123, Lipiec 08, 2014, 10:08:28

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Czy chcecie aby powstała gazetka MCPL ?

tak
3 (60%)
nie
2 (40%)

Głosów w sumie: 5

Głosowanie skończone: Lipiec 10, 2014, 10:08:28

Ditzon123

Czy chcecie gazetę która będzie zaliczana do typu Newsów, gwiazd (MCPL) itp ? Zagłosuj :3

xsenusfoxpeelek

Gwiazdy MCPL... . Zabijcie to zanim złoży jaja!
Życie jest sztuką, a kartofle SOM smaczne.

ReGGed

Popieram inicjatywę, zawsze coś nowego, może nawet zrobi się z tego co naprawdę ciekawego.

xsenusfoxpeelek

Pewnie przez to będą kolejne rzeczy typu : ,,klocek nie dał klocka dla klocka!!!! Nieee!!! Nie!!!! Jak ten klocek mógł tak postąpić!!!!!'' albo ,, Muj kumjel dostal od njego bana!!!! Jak mugł go spanoffać!!!'' Tak działają każde takie gazety. Czy wy serio chcecie, żeby to samo było tu? Te newsy z minecraft, które wysyła bolda serio nie wystarczają?

ReGGed

Tylko to co bolda wysyła to są newsy z minecraft, a ta "gazeta" ma się skupić na życiu serwera, graczach itp.

Zero

Jeżeli to miałoby być tworzone przez Ditzon i do tego pisane jej polszczyzną to ja dziękuję. Obudźcie mnie jak wymyślicie coś lepszego.

xsenusfoxpeelek

Lipiec 17, 2014, 14:41:28 #6 Ostatnia edycja: Lipiec 17, 2014, 19:35:29 by xsenusfoxpeelek
Cytat: ReGGed w Lipiec 17, 2014, 13:31:47
Tylko to co bolda wysyła to są newsy z minecraft, a ta "gazeta" ma się skupić na życiu serwera, graczach itp.

Ważniejsze rzeczy z życia serwerów są przecież w działach ,,Ogłoszenia'', a coś o graczach w ,,Skargi i odwołania'' i w ,,Kawiarence''. Rozszerzenie tego do gazety spowodowałoby to, co wcześniej napisałem.