Wrzesień 23, 2020, 22:20:47

Aktualności:

Witaj na Forum
Minecraft Polska


Gamehag.com

Zaczęty przez Gamehag, Październik 06, 2016, 17:41:36

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GamehagGamehag to strona, na której można w łatwy i przyjemny sposób zarabiać grając w gry. Do naszego wyboru są gry online wszelkiej maści: gry MMO, gry RPG, gry strategiczne, gry logiczne, gry wojenne, gry zręcznościowe, do pobrania i przeglądarkowe, dla chłopców i dziewcząt, dla dużychi i dla małych!

Dzięki opracowanym do gier zadaniom możemy zdobywać Kamienie Dusz (wirtualną walutę portalu), punkty dostaniemy także za szereg innych aktywności np. branie udziału w konkursach, promocjach, tworzenie treści, współtworzenie społeczności itp.
Uzbierane w ten sposób Kamienie Dusz poświęcić możemy na kupno nowych gier (CS:GO, World of Warships, czy War Thunder); waluty (m.in. PokeCoins), a także subskrypcji premium, bonów zakupowych, a nawet realnej gotówki w postaci kodów PafySafeCards.

Większość zadań na stronie jest bardzo łatwa i wysoko punktowana, więc wcale nie zbiera się tych Kamieni trudno. Zdecydowanie lepiej niż na innych portalach tego typu. Gamehag ma dodatkowo przewagę nad innymi stronami w postaci ładniejszego interfejsu, sympatycznego i dowcipnego supportu, no i historii, która stoi za maskotką strony – wiedźmą Misty. O jej przygodach można przeczytać na samej stronie i obejrzeć w filmiku o stronie!

Zapraszamy na nasz kanał: Gamehag YouTube
Wyczaruj nagrody grajÄ…c w gry! gamehag.com