Styczeń 26, 2021, 17:04:27

Aktualności:

Witaj na Forum
Minecraft Polska


Jakie słuchawki ?

Zaczęty przez Deztii, Styczeń 29, 2014, 19:48:39

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Deztii

Haj
Chcę sobie zakupić słuchawki , ale nw jakie :u
Licze na słuchawki nauszne (bez mikrofonu!).
Mam 2 przedziały cenowe pierwszy: do 100 zł
                                       drugi: do 200zÅ‚

Pozdrafiam Deztii

Zero

Mają to być słuchawki do gier czy do muzyki?

Deztii

Najlepiej gdyby byly do tego i tego ;D

Zero

Jeśli mają być do gier to polecam Creative Fatal1ty (z odczepianym mikrofonem). Na chwilę obecną kosztują ok. 109zł.
Jeśli uniwersalne bez mikrofonu to dobrym wyborem byłyby słuchawki firmy Sennheiser, modele HD201/HD407 (ok. 79zł) oraz HD202 (ok. 130zł).
Natomiast świetnymi słuchawkami do muzyki są słuchawki firmy Reloop, model RHP-5. Znakomita jakość dźwięku, dużo różnych opcji kolorystycznych i wygodne. Cena na tę chwilę to ok. 130zł

Deztii

A czy jakieś słuchawki od Sony polecasz?

force11x

Ja polecam słuchawki od Logitech sam używam i jestem zadowolony.

bywiel12

Jeśli chcesz używać słuchawek zarówno w domu, jak i w podróży oraz zależy Ci na tym by łączyły mobilność z dobrą jakością dźwięku, przejdź do kategorii „nauszne”. Na stronie produktu w opisie lub specyfikacji pod pozycją „dodatkowe informacje” szukaj wzmianki o składanym pałąku. Dzięki niemu słuchawki jest znacznie łatwiej przenosić, zajmują mniej miejsca w torbie lub kieszeni. Na fotce poniżej przykład słuchawek nausznych, składanych.

Szczególnie polecamy modele, które oprócz składanej konstrukcji mają też odłączany przewód i pilot w kablu. Przykładem takim są słuchawki Sennheiser z serii Urbanite. Można ich używać zarówno ze smartfonem, odtwarzaczem MP3/MP4, laptopem, jak i komputerem stacjonarnym. Zwróć uwagę, że słuchawki nauszne to takie, które spoczywają bezpośrednio na małżowinie usznej. Jeśli oczekujesz większej wygody, to w kategorii „nauszne” szukaj słuchawek z większymi obudowani i poduszkami. Zmieszczą one w swoim wnętrzu całe ucho. Są to tak zwane słuchawki wokółuszne.