Forum Minecraft Polska

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Świeże spojrzenie  (Przeczytany 1962 razy)

Offline Angelo

• Carpie Diem...
  • Nick Minecraft: SirAngelo
Świeże spojrzenie
« dnia: Listopad 19, 2013, 15:23:37 »
Mimo że gram tutaj bardzo krótko od razu uderzył mnie jedno, dość istotne ograniczenie rangi Sponsor na serverze Creative.
Mianowicie naprawdę cały urok zabawy psuje brak możliwości używania wiaderek z wodą i lawą a przede wszystkim REDSTONE'a. Nie chcę narzucać swojego zdania ale każdy kto naprawdę lubi się pobawić MC, kiedyś próbuje swoich możliwości w kreowaniu całej masy mechanizmów opartych na prądzie. Poza tym szkoda że zablokowane jest używanie spawnu mobów.

Nie wiem może byłoby możliwe rozszerzenie rangi Sponsor o te rzeczy albo chociażby stworzenie nowej rangi? Fakt bezmyślne używanie tych dodatkowych opcji mogłoby mieć przynajmniej przykre skutki ale od czego jest kontrola moderatorów czy adminów?

Forum Minecraft Polska

Świeże spojrzenie
« dnia: Listopad 19, 2013, 15:23:37 »
REKLAMA

Offline ReGGed

• I don`t give a fuck
  • Nick Minecraft: Regged35
Odp: Świeże spojrzenie
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 19, 2013, 15:43:15 »
Na włączenie redstone`a nie masz co liczyć. Na serwerze był włączony redstone i oczywiście gracze budowali takie mechanizmy, które lagowały cały serwer.
Co do wody i lawy to woda w najbliższym czasie na pewno zostanie odblokowana, a co do lawy to nie mam pojęcia.

Offline Athanores

• Nienawidzony i nienawidzący.
  • Nick Minecraft: Athanores
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 19, 2013, 15:48:06 »
Niektórych sponsorów nie nazwał bym sponsorami tylko
spamerami. Spawn mobów miałby negatywne skutki, np.: Zespawnować ponad 300 zombie na klocku jednym, i spadając się rozchodząc lag byłby mocny.

Woda i lawa by się przydała, ale może jakieś ograniczenie czasu. Albo można by dodać rangę S+ dzięki której by był RS i Woda/Lawa, dostawało by się go od moderatora, np widzimy że ktoś nie jest dzieckiem, ogarnia grę to takową rangę można by dać.

A każdy ma swoje życie i nie jest możliwie żeby administracja byłą całodobowa (Jak sklep).
Z widoku gracza nie jest to trudne ale z widoku moda/buda to jest masakra. Takie moje zdanie. S+ by się przydał.
Dziękuje.
Do you dream while you sleep or is it an escape from the horrors of reality?

Offline Angelo

• Carpie Diem...
  • Nick Minecraft: SirAngelo
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 19, 2013, 16:10:08 »
No cóż nie chodziło mi o administracje nolife. Prędzej przeglądnięcie mapy pod względem jakichkolwiek 'przegięć' ze strony graczy. Ale nie pomyślałem o tym że nawet jeśli szybko by takie coś wyszło na jaw, mogłoby to popsuć innym zabawę.

Osobiście najbardziej przemawia do mnie opcja S+ z nadania administracji.

Statusy serwerów

MINECRAFT - IP: minecraft.org.pl
Minecraft Polska 
TeamSpeak 3 - IP: ts.minecraft.org.pl
Strefa Gadania PL TeamSpeak 3
Discord - link: discord.dolącz.teraz

FB

top Minecraft Polska
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal