Forum Minecraft Polska

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Sklep w Sky Lands  (Przeczytany 2032 razy)

Offline AmeLe

• Podstawowy awatar
  • Nick Minecraft: AmeLeAnn
Sklep w Sky Lands
« dnia: Lipiec 30, 2013, 12:33:00 »
Witam mam propozycje lekkiej modyfikacji sklepu wieśniaków w Sky Lands. Mianowicie do tej pory mamy dwa sloty na itemy u wieśniaka, ale używamy jedynie jednego. Szczególnie jest to widoczne przy sprzedaży na przykład za 1 stack jakiś nasion dostajemy 1 emerald, ale czy nie dałoby się dodać do oferty tego wieśniaka że za 2 stacki dostajemy 2 emeraldy? Troszkę czasochłonne jest sprzedawanie zwłaszcza przy zapchanym całym eq ;) Mam nadzieję że w miarę jasno wyjaśniłam.

Forum Minecraft Polska

Sklep w Sky Lands
« dnia: Lipiec 30, 2013, 12:33:00 »
REKLAMA

Offline 9XxAdrianxX9

• Nick Minecraft: 9XxAdrianxX9
Odp: Sklep w Sky Lands
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 30, 2013, 12:50:29 »
Według mnie ten pomysł jest bezsensowny, ponieważ niektórzy gracze chcą sprzedać mniejsze ilości. Prawdopodobnie nie zrealizujemy tego pomysłu. Temat do zamknięcia.

Offline AmeLe

• Podstawowy awatar
  • Nick Minecraft: AmeLeAnn
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 30, 2013, 15:23:26 »
niektórzy gracze chcą sprzedać mniejsze ilości.

Nie chodzi mi o to aby sprzedawanie po jednym stacku wywalić precz w zapomnienie tylko dodać dodatkową opcje czytaj kolejne możliwości handlu. Wydaje mi się że taka możliwość sprzedaży albo 1 stack albo 2 byłaby dobrym rozwiązaniem, ale to już zależy od was. Takie rozwiązanie które zaproponowałam jest dla osób które sprzedają hurtem i takie "bawienie się" pojedynczymi stackami jest ja wiem troszkę nudne, ale to już ocenicie sami ja tylko napisałam co moim zdaniem można zmienić.
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam AmeLe

Offline 9XxAdrianxX9

• Nick Minecraft: 9XxAdrianxX9
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 30, 2013, 18:25:44 »
Gdybyśmy się tak bawili, że jeden przedmiot możnaby było sprzedawać w różnych ilościach to by zabrakło miejsca na spawnie na sklep...

Offline FredziaPL

• Jesli cos jest glupie, ale działa, nie jest glupie
  • Nick Minecraft: Fredzia
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 31, 2013, 14:32:58 »
W sumie to nawet i bezsensowna propozycja. Raczej nie traci sie zbyt dużo czasu na sprzedawaniu itemów po jednym stacku. Z tego co pamiętam to w sklepie masz za 2 stacki cobbla 1 emerald, więc nwm jak Ty chcesz zrobić więcej...

Statusy serwerów

MINECRAFT - IP: minecraft.org.pl
Minecraft Polska 
TeamSpeak 3 - IP: ts.minecraft.org.pl
Strefa Gadania PL TeamSpeak 3
Discord - link: discord.dolącz.teraz

FB

top Minecraft Polska
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal