Forum Minecraft Polska

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Pomoc / Limitowana Konsola Xbox One S Minecraft dostępność
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Boragio dnia Wczoraj o 09:52:24 »
Witam wszystkich. Microsoft zaprezentował kolekcjonerską konsolę Xbox w wersji Minecraft.
Link do artykułu:
https://kataloggsm.pl/microsoft-zaprezentowal-konsole-xbox-one-s-w-wersji-minecraft/Chciałbym się dowiedzieć gdzie i kiedy mogę zamówić tę konsolę. Planuje kupić ją pod choinkę dla mojego siostrzeńca.

Nie jestem obeznany w temacie konsol więc liczę na pomoc kogoś z Was.
2
Pomoc / Problem z forgem
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nic0niX dnia Sierpień 18, 2017, 10:47:31 »
Kiedy instaluje forga na 1.8.8 jest git i wszystko działa ale gdy chce na jakąś inną wersje 1.8 1.9 to wyskakuje crash ogladałem poradniki na temat instalacji forga i nic i ma o instalowaniu drugiej wersji.POMOCY
3
MAPY UŻYTKOWNIKÓW / Odp: [Minigame, PvP] [1.7.5] Wojny Mobów 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez AzethM dnia Sierpień 16, 2017, 16:09:57 »
LISTA ZMIAN W NADCHODZĄCEJ WERSJI 2.1.0
- Ulepszenie Arcade Games: pojawi się możliwość grania drużynowych Arcade, znacznie większy wachlarz efektów i ich poziomów.
- Tworzenie gier będzie dużo bardziej czytelne dla osób w poczekalni: informacja o wybranej konfiguracji będzie pojawiać się tylko raz, po zaakceptowaniu ustawień, tak jak ma to miejsce obecnie w przypadku Arcade Games.
- Ulepszone Ołtarze z prawdziwym, trwałym błogosławieństwem
- Poprawki balansu: Zmiany u Endermana i Farlandera, zamiana ołtarzowego Egzekutora z mieczyka w potion
- Ogólna poprawka ekwipunków: od tej pory układ przedmiotów będzie stały, poukładany w rozsądniejszy sposób.
- Wprowadzenie Zaawansowanych Opcji Konfiguracyjnych: w nich opcje wyłączenia lub włączenia Ołtarzy, mechaniki Bonusów, zmiana czasu oczekiwania na Bonusy, edycja mechaniki Mikstur Sprintu, wyłączanie naturalnej regeneracji HP itp.

Wersja jest już niemal gotowa, zostało tylko debugowanie oraz optymalizacja... która może niestety potrwać
4
MAPY UŻYTKOWNIKÓW / Minecraft De_Mirage Cs Go map skala 1:1
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Thejackex dnia Sierpień 15, 2017, 15:36:33 »
Witam wszystkich :)
--------------------------------------------------------------
Oto jest druga  wykonana przeze mnie mapa z gry  Counter Strike Go.Zajęło mi zrobienie tego około 20h ,ale efekt jest zadowalający.Mapa nadaje się do Pvp paintball i tego typu podobnych minigierek.
------------------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=tmtuL2HoZlc
------------------------------------------------------------
Jeśli chciał byś użyć tej mapy na swoim serverze napisz do mnie
Email                 : Jacekx2000le@gmail.com
YouTube            : https://www.youtube.com/user/THEjacekx
Skype                : Minefan30
MinecraftForum: https://www.planetminecraft.com/member/thejacekx/
----------------------------------------------------------
Link do Pobrania ----> http://adf.ly/1ngd3A
----------------------------------------------------------

5
MODY / Szukam moda - oblężenie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez taki1 dnia Sierpień 15, 2017, 12:39:04 »
Witam. na co dzień nie gram w minecrafta a co dopiero nie jestem z modami na bieżąco. dlatego też nie mogłem znaleźć moda który by mnie interesował. więc zwracam się do was. mianowicie szukam czegoś co utrudni mi standardową rozgrywkę. najlepiej na takiej zasadzie żeby co jakiś czas atakowało mnie wiele zombiaków które najlepiej niszczyłyby mury lub drzwi mojej twierdzy. a najlepiej by było jakby wieśniaki także mogły się przed nimi bronić. ale zmasowane ataki zombie w zupełności by mi wystarczyły. jeśli znacie podobne mody to byłbym wdzięczny jeśli ktoś by mi je pokazał. pozdrawiam
6
Pomoc / Odp: Konto premium nie działa PROSZONA PILNA POMOC !
« Ostatnia wiadomość wysłana przez BadBuilder dnia Sierpień 14, 2017, 01:17:59 »
Zalogowałeś się w luncherze?
7
Pomoc / Konto premium nie działa PROSZONA PILNA POMOC !
« Ostatnia wiadomość wysłana przez LetMeBeTheMaster dnia Sierpień 12, 2017, 21:36:32 »
Witam

Dokładnie dziś zakupiłem oryginalną wersję gry Minecraft poprzez oficjalną stronę internetową, lecz niestety gdy odpalam ikonkę Minecraft pojawiający się launcher wskazuje mi tylko jedno prostokątne okienko z napisem zagraj w demo. Jak to jest możliwe, że nadal mogę zagrać tylko w demo chodź potwierdzenia i wszystko wszystko zostało przyjęte do realizacji, kasa została pobrana z konta a gry jak nie było tak nie ma. Brak mi słów mam nadzieje, że pomożecie. Dodam jedynie, że informatykiem z najwyższej pułki nie jestem dlatego jeśli coś trzeba gdzieś zmienić proszę krok po kroczku. PS. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale gra została kupiona na terenie Wielkiej Brytanii, płatność przelew w funtach.

Pozdrawiam serdecznie
8
MAPY UŻYTKOWNIKÓW / Odp: [Minigame, PvP] [1.7.5] Wojny Mobów 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MalcomPL dnia Sierpień 11, 2017, 23:05:55 »
Mapa jest naprawdę świetnie rozbudowana, a szczególnie podoba mi się zróżnicowanie klas. Nie ma nic złego w tym że aktualizacja wychodzi co 2 miesiące. W twoim przypadku zmiana jeden rzeczy wymaga sporo czasu więc nie jest to żaden minus.

To jest coś naprawdę wyjątkowego. Trzymaj tak dalej! :)
9
MAPY UŻYTKOWNIKÓW / [PvP-Minigame] "Clash of Empires" [1.12.1]
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MalcomPL dnia Sierpień 11, 2017, 22:08:41 »
Clash of Empires
Minecraft [1.12.1]

Nie jest to pełna odsłona mapy. Może zawierać drobne błędy lub niedoróbki. Obiecuję, iż będzie ona stale rozwijana...

Twórcy:
▪ Główny Moderator: MalcomPL
▪ Klasy&Balans: RaTmAnPL
▪ Główny Asystent: FastrekPL

Dane o Mapie:

▪ Pobrana mapa występuje w wersji Angielskiej
▪ Max. Liczba graczy: 72
▪ Liczba Klas: 9
▪ Liczba Map: 1
▪ Tryby gry: Team Deathmatch (Na tę chwilę)
▪ Dostępne Drużyny:
 ● Czerwoni - Samurajowie
 ● Żółci  - Pustynni Ludzie
 ● Zieloni - Wikingowie
 ● Niebiescy - Rycerze

"Witamy na ziemi niczyjej, która przez wieki była polem starć zarówno wielkich jak i małych imperiów, w miejscu wiecznej walki, z ziemią mokrą od przelewanej tu krwi, w miejscu w którym honor jest równy niehonorowi. Wydobądźcie miecze, przeliczcie strzały i naostrzcie topory - my, weterani tych przeklętych ziem witamy was na Starciu Imperiów!"

-----------------------------------------------------------------------------------------------

▪ "Clash of Empires" to w pełni zautomatyzowana mapa PvP w pokroju Drużyna kontra Drużyna. Pozwala nam na wybór jednej z 9 zupełnie odmiennych klas i dołączenia do jednej z 4 zróżnicowanych wizualnie drużyn. Bitwy rozgrywają się na mapach w średniowiecznym stylu. Została stworzona i dalej będzie rozwijana przez mały lecz bardzo zdeterminowany zespół.

▪ Na mapie (w jednej bitwie) może wziąć udział max. 72 graczy. W drużynie może się znaleść maksymalnie 18 graczy. Przed bitwą jeden z wybranych graczy może wybrać porę dnia oraz limit zabić. Walka może więc przybierać różne scenariusze i nigdy nie jest taka sama.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Mapy:

"Split Point" - Mała, ufortyfikowana wyspa która od miesięcy nie była zajmowana przez żadną z frakcji. Nadszedł czas aby wyłonić zwyciężcę.

▪ Tryb gry: Deathmatch Drużynowy

Więcej map oraz trybów pojawi się w przyszłych aktualizacjach...

Dostępne Klasy:

▪ Na mapie znajdziemy 3 rodzaje klas: Wsparcie, Szturmowców, oraz Zasięgowe

Rodzaj Klasy - ۞ Wsparcie ۞
▪ Każda z tych postaci posiada dodatkowy atrybut, czyli dodatkową zdolność. Ich głównym zadaniem jest działanie w roli wsparcia dla swojej drużyny.

Nazwa Postaci - Kosynier
Broń: Zaklęta Kosa
Pancerz: 10
Umiejętność: Posterunek
Atrybut: Skrzynka z Jedzeniem
Efekt: Brak

Nazwa Postaci - Czarodziej

Broń: Zaklęta Kula Ognia
Dodatkowa broń: Różczka Odepchnięcia
Umiejętność: Piorun
Atrybut: Perła Teleportacji

Nazwa Postaci - Uzdrowiciel

Broń: Zaklęty Złoty Miecz
Dodatkowa broń: Łuk Krótki
Pancerz: 8
Umiejętność: Gwiazda Lecznicza
Atrybut: Pole Regeneracyjne
Efekt: Regeneracja (1)

Rodzaj Klasy - ❂ Szturmowcy ❂
▪ Ta klasa postaci skupia swoje siły na obrażeniach bądź niezwykłej wytrzymałości.

Nazwa Postaci - Ciężki
Broń: Miecz Jednoręczny
Dodatkowa broń: Tarcza
Pancerz: 15
Umiejętność: Szarża
Efekt: Spowolnienie (1)

Nazwa Postaci - Barbarzyńca
Broń: Zaklęta Diamentowa Siekiera
Pancerz: 3
Umiejętność: Berserker
Efekt: Regeneracja (1)

Nazwa Postaci - Rycerz
Broń: Zaklęty Miecz Dwuręczny
Pancerz: 14
Umiejętność: Sztandar Regimentu

Rodzaj Klasy - ❁ Zasięgowe ❁
▪ Głównym plusem tych postaci są zadawane obrażenia oraz ich sama przebiegłość. Stanowią one świetny "wypełniacz" drużyny.

Nazwa Postaci - Scout
Broń: Kamienny Miecz
Umiejętność: Bonus Szybkości
Atrybut: Zwykłe Strzały + Skrzydła
Efekt: Szybkość (1)

Nazwa Postaci - Łowca
Broń: Drewniany Miecz
Umiejętność: Oko Pająka
Atrybut: Zatrute Strzały + Zwykłe Strzały

Nazwa Postaci - Łucznik
Broń: Łuk Długi
Dodatkowa broń: Kamienny Miecz
Umiejętność: Wybuchowa Strzała

Z tej strony możecie pobrać mapę. Znajdują się na niej również wszystko nowości oraz aktualizacje z nią związane:

https://www.planetminecraft.com/project/auto-pvp-map-clash-of-empires-version-1-12/

Pamiętajcie! Nie jest to jeszcze oficjalna wersja mapy, więc z chęcią wysłucham waszych propozycji.Wszelkie błędy lub małe niedoróbki, czy też pomysły możecie pisać w komentarzach. Szybko się nimi zajmę!
10
Pomoc / Odp: Problem z serwerem na v. 1.12.1
« Ostatnia wiadomość wysłana przez machelo dnia Sierpień 10, 2017, 10:49:49 »
Temat można zamknąć. Na innym forum dostałem informacje o problemach z programem Hamachi. Nikt o tym nie pisał, nawet na forach po angielsku. Naszukałem się jak głupi.

Dużo ludzi ma z tym kłopot także wystarczy zainstalować inną wersję hamachi i sprawdzić czy jest dostępna w Centrum sieci i udostępniania. W moim przypadku zadziałała Hamachi 2.0.3.89. :)
Strony: [1] 2 3 ... 10

Statusy serwerów

MINECRAFT - IP: minecraft.org.pl
Minecraft Polska 
TeamSpeak 3 - IP: ts.minecraft.org.pl
Strefa Gadania PL TeamSpeak 3

FB

top Minecraft Polska
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal